0

Jedyne co mnie ostatnio denerwuje w naszej grze to brak prostoty. Koniecznie muszą pięknie akcje wytworzyć zamiast prostymi metodami strzelić gola, oraz w kontrze do tego, za dużo niektórzy chcą sami wszystko stworzyć zamiast zespołowo zagrać i wykończyć

1

@Mixtape "Tej ligi nie da się wygrać" Ano nie da się jak ich piłkarze grają jak kasztany bez jaj

0

@kiper09 Jak grałeś kiedyś w piłkę nawet i w B klasie to wiesz, że na mocniejszych się zasadniczo "lepiej gra" czysta psychologia ;)

0

No cóż nie można grać ciągle pięknie i na wysokich obrotach. Ważne 3punkty i lecimy dalej. Martwi mnie jedynie sytuacja z Balde oraz brak jakościowej ławki i to, że paru naszych graczy jest niezdejmowana bo brak im alternatyw

0

Lopez mógł zabić mecz ale coż...teraz musimy biegać i tracić siły. Można by było im wtedy oddać piłkę i sobie spokojnie defensywnie grać

0

Valencia dwoma meczami jak na razie awansowała na środek tabeli XD
Pięknie !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Torto Pierwszy raz oglądasz debatę ? XD

0

Tylko pamiętajcie by się między sobą nie kłócić i nie wyzywać tylko patrzeć tym ciulom na ich mordy i ręcę czy nas nie okradają !!!
Pora zakończyć tą wojnę polsko-polską


1

@BulaKG Dopóki Trzaskowski nie upadnie od tych ciosów i Nawrocki wreszcie odpowie na zadane mu pytanie bez atakowania kogokolwiek oraz wtedy kiedy Senyszyn zdaży się wypowiedzieć XD

4

Senyszyn powinna mieć 3 minuty na wypowiedź XD

0

@MesQueUnClub96 Tak i nic wielkiego tam nie powiedział. Ciągle tylko się atakują z Karolkiem XD

5

To niezłe ma Rafcio kompetencję XD

2

Jak to mają być kandydaci na prezydenta mojego państwa to ja już wole wyjechać na Islandię i sobie przynajmniej w pięknych krajobrazach zarobić i spędzać czas XD

3

@WiernyKatalonii BetonXDDD

3

To Nawrocki bez kartki potrafi cokolwiek wyrazić ? Jakieś zdanie mieć ? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kozinho. Ona to niech się nauczy wymienić naszych sąsiadów a potem niech startuję na PREZYDENTKĘ XD

1

@Kgorecki2500 To, że taki człowiek jak ona jest tyle lat w polityce to obraz naszego żałosnego narodu XD

14

@Eklerek USA z Chinami przewracają świat do góry nogami a my się bawimy w jakiś dziecinny teatrzyk na własnym podwórku XD

1

@LukaszFan Ważne by Jaga w ogóle walczyła, a nie jak te dryblasy z Warszawy

0

@ranger3120 I to podwójnie bo jeszcze za remis Barcelony !

1

@Kondziubarca Dostajesz od mnie wirtualną plakietkę "komentarza dnia" i wyimaginowane dwa Harnasie za ten komentarz ;)

0

Jagiellonia dziś robi na miękko ten śmieszny Betis :P
Jak zwykle musi ratować honor polskiej piłki :P

0

@PolskiBarcelonista10 Ja to nadal żyję blamażem z PSG, strasznie mnie wtedy wyprowadzili z równowagi :P

7

Fajna ta bluza Barcelony

0

@Danny Gaucho Ile lewy ma już bramek w LM bo zapomniałem :( ?

9

@Uukasz_93 Proszę nie psuć atmosfery gównianą reprezentacją ;)
Dziękuję !

2

@tristan87 No ale jak to przecież Lewandowski to drewno i tylko potrafi dobijać i jego 700 bramek to tylko zasługa dobijania ?
Niemożliwe

8

Ciekawe czy za sterami Flicka, Paweł Brożek by wreszcie rozwinął swój olbrzymi talent piłkarski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?