Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyne co mnie ostatnio denerwuje w naszej grze to brak prostoty. Koniecznie muszą pięknie akcje wytworzyć zamiast prostymi metodami strzelić gola, oraz w kontrze do tego, za dużo niektórzy chcą sami wszystko stworzyć zamiast zespołowo zagrać i wykończyć
1
@Mixtape "Tej ligi nie da się wygrać" Ano nie da się jak ich piłkarze grają jak kasztany bez jaj
0
@kiper09 Jak grałeś kiedyś w piłkę nawet i w B klasie to wiesz, że na mocniejszych się zasadniczo "lepiej gra" czysta psychologia ;)
0
No cóż nie można grać ciągle pięknie i na wysokich obrotach. Ważne 3punkty i lecimy dalej. Martwi mnie jedynie sytuacja z Balde oraz brak jakościowej ławki i to, że paru naszych graczy jest niezdejmowana bo brak im alternatyw
0
Lopez mógł zabić mecz ale coż...teraz musimy biegać i tracić siły. Można by było im wtedy oddać piłkę i sobie spokojnie defensywnie grać
0
Valencia dwoma meczami jak na razie awansowała na środek tabeli XD
Pięknie !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Torto Pierwszy raz oglądasz debatę ? XD
0
Tylko pamiętajcie by się między sobą nie kłócić i nie wyzywać tylko patrzeć tym ciulom na ich mordy i ręcę czy nas nie okradają !!!
Pora zakończyć tą wojnę polsko-polską
1
@BulaKG Dopóki Trzaskowski nie upadnie od tych ciosów i Nawrocki wreszcie odpowie na zadane mu pytanie bez atakowania kogokolwiek oraz wtedy kiedy Senyszyn zdaży się wypowiedzieć XD
4
Senyszyn powinna mieć 3 minuty na wypowiedź XD
0
@MesQueUnClub96 Tak i nic wielkiego tam nie powiedział. Ciągle tylko się atakują z Karolkiem XD
5
To niezłe ma Rafcio kompetencję XD
2
Jak to mają być kandydaci na prezydenta mojego państwa to ja już wole wyjechać na Islandię i sobie przynajmniej w pięknych krajobrazach zarobić i spędzać czas XD
3
@WiernyKatalonii BetonXDDD
3
To Nawrocki bez kartki potrafi cokolwiek wyrazić ? Jakieś zdanie mieć ? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kozinho. Ona to niech się nauczy wymienić naszych sąsiadów a potem niech startuję na PREZYDENTKĘ XD
1
@Kgorecki2500 To, że taki człowiek jak ona jest tyle lat w polityce to obraz naszego żałosnego narodu XD
14
@Eklerek USA z Chinami przewracają świat do góry nogami a my się bawimy w jakiś dziecinny teatrzyk na własnym podwórku XD
1
@LukaszFan Ważne by Jaga w ogóle walczyła, a nie jak te dryblasy z Warszawy
0
@ranger3120 I to podwójnie bo jeszcze za remis Barcelony !
1
@Kondziubarca Dostajesz od mnie wirtualną plakietkę "komentarza dnia" i wyimaginowane dwa Harnasie za ten komentarz ;)
0
Jagiellonia dziś robi na miękko ten śmieszny Betis :P
Jak zwykle musi ratować honor polskiej piłki :P
0
@PolskiBarcelonista10 Ja to nadal żyję blamażem z PSG, strasznie mnie wtedy wyprowadzili z równowagi :P
7
Fajna ta bluza Barcelony
0
@Danny Gaucho Ile lewy ma już bramek w LM bo zapomniałem :( ?
9
@Uukasz_93 Proszę nie psuć atmosfery gównianą reprezentacją ;)
Dziękuję !
2
@tristan87 No ale jak to przecież Lewandowski to drewno i tylko potrafi dobijać i jego 700 bramek to tylko zasługa dobijania ?
Niemożliwe
8
Ciekawe czy za sterami Flicka, Paweł Brożek by wreszcie rozwinął swój olbrzymi talent piłkarski