0

No cóż jedyne co mogę się z wami zgodzić to to, że mamy chaos w środku pola. Niestety Pedri będzie musiał raczej wejśc na kolejne 45min by tam uspokoić grę
Dla nas to też dobry mecz bo wreszcie mamy zespół który nas ciśnie

0

@Pomimo27 Owszem ale nie czarujcie z fusów. tutaj było 4-0 oraz w przerwie ich Flick pewnie rozniesie

3

Zdajecie sobie sprawę z tego, że musza jeszcze strzelić 4 bramki by nas pokonać ?
Zdajecie sobie sprawę ?
Pierwszy raz w życiu mecze oglądacie, że się dziwicie że drużyna przegrywająca ciśnie i goni wynik? XD

2

Ale z was kibice XDD
Sracie już po gaciach zamiast w spokoju dopingować
Coraz więcej tutaj dzieciaków chyba siedzi XD

4

@VinDiesel Mój mózg nie jest w stanie zrozumiec fragmentu "14 plus morda tańsza" tak samo jak jego mózg nie potrafi zrozumieć że jego Klub sam się błaźni i pogrąża XD

0

@FcPortoFan1999 OOo zapomniałem o nim, no w sumie w gruncie rzeczy spory eksperyment jakby nie patrzeć

0

@Dieselzor O tym również ostatnio wspominałem, że tam nie ma co oglądać i od lat w czym się zachwycać jako nowy kibic

0

@FcPortoFan1999 Kto tak właściwie realnie mógłby na teraz do nich przyjść? Alonso ponoć zostaje w Leverkusen, Zidan znowu ? On ponoć się na reprezentacje szykuje XD

Może Ten Hag lub Alegri XD
Tak zupełnie poważnie to są braki dobrych trenerów na rynku by udźwignęli tak wielki klub

0

@FcPortoFan1999 Jeśli mają cokolwiek wygrać i by Carlo został to tak :P
Niech mają

0

@FcPortoFan1999 Za 2 tygodnie jest u mnie turniej piłkarski to mogą przyjechać XD
Niestety prawdopodobnie się z nim rozstaną po sezonie pytanie kto do nich przyjdzie nowy

0

@FcPortoFan1999 Tego nie wiem, ale fajnie by było jakby nadal ich trenował

1

@LambiPL Gdyby był Piątek to bysmy może jakiegoś browara wypili i pogadali o tym jaki Real jest słaby XD

0

@FcPortoFan1999 Bardzo mnie śmieszy te porównywania do Bidena przez kibiców Realu XD
Śmieszy mnie to na równi z ich słaba grą i wkurzeniem ich kibiców

1

@Romario87 A ja jestem z kolei realistą i widzę, że Real gówno gra XD

0

@LambiPL Po dwumeczu z Arsenalem się odezwę bo być może się skończył :P

2

OO matko... Vini na ławce i Guler gra od początku :O
Co to Ancelottiego ktoś podmienił, że takie cuda ?
A no tak.... XDD

0

@LambiPL Ja tam mam nadzieję, że fart się im już skończył haha
i znów się wywalą na ryj XD

0

@LambiPL Mój komentarz bym z założenia prześmiewczy zapomniałem dodać emotki lub czegokolwiek, lecz Real jest na tyle mizerny w tym sezonie, żebym się nie zdziwił jakby znów coś odwalił :P

1

@LambiPL Wypadałoby

1

Oby Real dał z siebie dziś 30% jak zawsze i przegrał również dziś lub od biedy zremisował

0

@Lanosss W Reprezentacji też bym dał radę i walczył przynajmniej, ale nie mają mojego numeru telefonu :(

3

@barcelonaLM Mówisz o karuzeli na którą wczoraj Śląsk wsadził Cracovie :P ?

0

Ja również mogę zagrać na LO, zagrałem w okręgówce ponad 200 spotkań. Nie jestem może lepszy od Gerarda ale w razie czego na Real Madryt bym był wystarczająco dobry by ich powstrzymać XDD

swoją drogą ważne żeby Balde wrócił na ważną końcówkę sezonu

0

@FCB24 Tego to akurat nie rozumiem

0

@FcPortoFan1999 To prawda, widać tam rękę trenera. Zostało jeszcze 7 finałów

0

Mój Śląsk Wrocław zagrał dziś lepszą piłkę od Barcelony :P
fakt nie opinia :P
PS: Wiara w utrzymanie jest wciąż żywa ;)

0

@Krzysztof1987 Wydaję mi się, że:
1. Kounde jest zbyt pewny w obronie by go z niej wyciągać (Liga nie jest jeszcze wygrana, na BVB można go zasadniczo zmienić)
2. Brak jakościowych rezerwowych-Liga nie jest jeszcze pewna ;)
3. Tutaj też tego nie rozumiem tak samo Pau Victor nie gra

0

@LukaszFan @damian16161212 Flick pewnie wie co robi, ale zasadniczo przydałyby się takie rotację albo chociaż niech zagrają 45-50 min i potem niech ich zmieni i na Celtę by się też przydało coś zamienić

0

Martin za Balde na Borussie, po pierwszej połowie za Yamala i Pedriego by się ktoś przydał (Jeśli wynik będzie na to pozwalał) Ehhh... wychodzi nam powoli problem braku dobrej ławki

0

@Barca_bwo Nie chciałem mówić głośno bo tutaj już powoli sekta na jego punkcie panuję i jeszcze by mnie zwyzywali :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?