Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ohhhh, ale by to chodziło !!!!
2
@Pawlak1992 Arsenal w tym sezonie jest równie frajerski jak Real, Liga ich parzy i ogólnie grają..... Ehh nie chcę mi się nawet ich komentować
4
KOMPROMITACJA, KTÓRA NIE ZASKAKUJĘ!!!!!!!!!
Niech to wybrzmi !
1
Pięknie się ten dzień na razie układa oprócz remisu Arsenalu XD
Real w plecy
Śląsk jak na razie wygrywa
Jeszcze do pełni szczęścia Barca choćby 1-0 żeby wygrała
14
Niech to się już kończy
My odbijamy im na 5pkt a Lewy powiększa przewagę nad żółwiem
0
Ogląda ktoś Radomiaka z Zabłębiem ? XDDD
Jest tam szansa na odebranie punktów Lubinowi?
0
@Pablozeusz @ViscaelBarca2007
Nie no ogólnie nieco rozumiem, ale w zasadzie to lepiej grają dziś z Białymi
0
Dlaczego wy aż tak nie wierzycie w Valencie ? Real jak na razie jak zwykle gra gówno i wali głową w mur, a Valencia przecież gra o życie
3
Valencia musisz !!! Walcz do końca z 12 zawodnikami Realu
0
@lucca87 Dobra, macie rację ;)
0
Jak to w końcu jest z tym naszym Stadionem, ostatnio natrafiłem chyba na fejk, że łatwiej by było wyburzyć i postawić go od nowa bo tak jest mocno zaniedbany i że znów nie wiedzą czy się wyrobią
55
Hansi do całego zespołu:
Powiem wam szczerze, że mam już dosyć tego waszego ter Stegena, dzwoni do mnie codziennie o 6 rano i pyta czy zagra...Nawet w Reprezentacji Niemiec mnie tak nie wcześnie nie budzili...
0
@FcPortoFan1999 Nie można mieć wszystkiego :P
Najważniejsze by się najpierw utrzymali, dobrze że grają też z zagłębiem i puszczą to będzie bezpośrednio
0
@FcPortoFan1999 Bardzo w to wierzę !
Liczę później na to, że wreszcie przestaną być klubem miastowym i sie sprzedadzą komuś
0
@adi7adi8 Chodziło mi bardziej o jakościowych zmienników którzy z miejsca dadzą jakość i różnicę, nie do końca sprecyzowałem
1
@FcPortoFan1999 To całe szczęście ;)
Mi się kiedyś Jeleń pojawił na dość długiej prostej, dobrze, że byłem ledwo co po wymianie klocków hamulcowych to sobie teraz żyję :P
0
@takisobiektos Pięknie by było
Śląsk ma jeszcze 8 finałów przed sobą musi wygrać chociaż 6 XD
0
@FcPortoFan1999 Pewnie siedziałeś na La rambli dlatego uderzyłeś :P
2
@Pilka_jest_okragla Może pewien gracz z Realu to kiedyś zrozumie :P
0
@Torto Jak Arka awansuję do Ekstraklasy to Lechia i Śląsk muszą koniecznie w niej zostać :P
0
Wchodzimy w decydującą fazę sezonu, a jak dobrze wiemy tytuły wygrywa się głównie ławką rezerwowych, którą mamy okrojoną i nasza kadra liczy głównie 13-14 zawodników. Ja głęboko wierzę, że uda się nam ten sezon skończyć z pucharami. Ale era tylu meczów w sezonie się dopiero rozpoczyna więc koniecznie na następnym sezon musimy mieć szerszą i jakościową ławkę, podczas meczu z Atletico nasi już ledwo co dawali rady od 65 minuty a meczów jeszcze multum w LM może i nawet dogrywki się pojawią. Na Betis trzeba rotację porobić 2-3 zawodników najlepiej na full
0
Na Betis by się przydał odpoczynek Pedriemu tylko kto go może godnie zastąpić?
0
I gdzie te ofensywne Atletico?
1
Czy oni potrafią się uspokoić i skupić?
Znów nie zabiliśmy tego meczu zawczasu i będzie nerwówka
0
@Rewolucja123 Raz Tak raz Nie. Plus za to, że starał się ten burdel po Bartku ogarnąć, ale ciągle coś nowego wychodzi i obawiam się, że te poupychane trupy z szafy w końcu wypadną
9
@Deeespacito Honorową na 3-1 może być :P
0
@FcPortoFan1999 Dobra jednak miałeś rację co do wyniku ;)
0
@MesQueUnClub_87 Tak zapowiadał że będą bardziej ofensywnie, dlatego czekam na to haha
0
@FcPortoFan1999 Ja bardziej pod kątem historycznym stwierdziłem że Ruch nie będzie taki łatwy
3
Dobra.... Chłodzić piwa na dzisiejszy wieczór i po 23 odpalamy tutaj fajerwerki
A tak na poważnie to jestem mega ciekaw tego meczu i zapowiedzianego ofensywnego Atletico