0

@FcPortoFan1999 Ohhhh, ale by to chodziło !!!!

2

@Pawlak1992 Arsenal w tym sezonie jest równie frajerski jak Real, Liga ich parzy i ogólnie grają..... Ehh nie chcę mi się nawet ich komentować

4

KOMPROMITACJA, KTÓRA NIE ZASKAKUJĘ!!!!!!!!!
Niech to wybrzmi !

1

Pięknie się ten dzień na razie układa oprócz remisu Arsenalu XD
Real w plecy
Śląsk jak na razie wygrywa
Jeszcze do pełni szczęścia Barca choćby 1-0 żeby wygrała

14

Niech to się już kończy
My odbijamy im na 5pkt a Lewy powiększa przewagę nad żółwiem

0

Ogląda ktoś Radomiaka z Zabłębiem ? XDDD
Jest tam szansa na odebranie punktów Lubinowi?

0

@Pablozeusz @ViscaelBarca2007
Nie no ogólnie nieco rozumiem, ale w zasadzie to lepiej grają dziś z Białymi

0

Dlaczego wy aż tak nie wierzycie w Valencie ? Real jak na razie jak zwykle gra gówno i wali głową w mur, a Valencia przecież gra o życie

3

Valencia musisz !!! Walcz do końca z 12 zawodnikami Realu

0

@lucca87 Dobra, macie rację ;)

0

Jak to w końcu jest z tym naszym Stadionem, ostatnio natrafiłem chyba na fejk, że łatwiej by było wyburzyć i postawić go od nowa bo tak jest mocno zaniedbany i że znów nie wiedzą czy się wyrobią

55

Hansi do całego zespołu:
Powiem wam szczerze, że mam już dosyć tego waszego ter Stegena, dzwoni do mnie codziennie o 6 rano i pyta czy zagra...Nawet w Reprezentacji Niemiec mnie tak nie wcześnie nie budzili...

0

@FcPortoFan1999 Nie można mieć wszystkiego :P
Najważniejsze by się najpierw utrzymali, dobrze że grają też z zagłębiem i puszczą to będzie bezpośrednio

0

@FcPortoFan1999 Bardzo w to wierzę !
Liczę później na to, że wreszcie przestaną być klubem miastowym i sie sprzedadzą komuś

0

@adi7adi8 Chodziło mi bardziej o jakościowych zmienników którzy z miejsca dadzą jakość i różnicę, nie do końca sprecyzowałem

1

@FcPortoFan1999 To całe szczęście ;)
Mi się kiedyś Jeleń pojawił na dość długiej prostej, dobrze, że byłem ledwo co po wymianie klocków hamulcowych to sobie teraz żyję :P

0

@takisobiektos Pięknie by było
Śląsk ma jeszcze 8 finałów przed sobą musi wygrać chociaż 6 XD

0

@FcPortoFan1999 Pewnie siedziałeś na La rambli dlatego uderzyłeś :P

2

@Pilka_jest_okragla Może pewien gracz z Realu to kiedyś zrozumie :P

0

@Torto Jak Arka awansuję do Ekstraklasy to Lechia i Śląsk muszą koniecznie w niej zostać :P

0

Wchodzimy w decydującą fazę sezonu, a jak dobrze wiemy tytuły wygrywa się głównie ławką rezerwowych, którą mamy okrojoną i nasza kadra liczy głównie 13-14 zawodników. Ja głęboko wierzę, że uda się nam ten sezon skończyć z pucharami. Ale era tylu meczów w sezonie się dopiero rozpoczyna więc koniecznie na następnym sezon musimy mieć szerszą i jakościową ławkę, podczas meczu z Atletico nasi już ledwo co dawali rady od 65 minuty a meczów jeszcze multum w LM może i nawet dogrywki się pojawią. Na Betis trzeba rotację porobić 2-3 zawodników najlepiej na full

0

Na Betis by się przydał odpoczynek Pedriemu tylko kto go może godnie zastąpić?

0

I gdzie te ofensywne Atletico?

1

Czy oni potrafią się uspokoić i skupić?
Znów nie zabiliśmy tego meczu zawczasu i będzie nerwówka

0

@Rewolucja123 Raz Tak raz Nie. Plus za to, że starał się ten burdel po Bartku ogarnąć, ale ciągle coś nowego wychodzi i obawiam się, że te poupychane trupy z szafy w końcu wypadną

9

@Deeespacito Honorową na 3-1 może być :P

0

@FcPortoFan1999 Dobra jednak miałeś rację co do wyniku ;)

0

@MesQueUnClub_87 Tak zapowiadał że będą bardziej ofensywnie, dlatego czekam na to haha

0

@FcPortoFan1999 Ja bardziej pod kątem historycznym stwierdziłem że Ruch nie będzie taki łatwy

3

Dobra.... Chłodzić piwa na dzisiejszy wieczór i po 23 odpalamy tutaj fajerwerki

A tak na poważnie to jestem mega ciekaw tego meczu i zapowiedzianego ofensywnego Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?