Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Śląsk mój się wywalił na motorze na ostatniej prostej :P
Teraz mecz w Krakowie gdzie będzie ciężko. Lubin i Niepołomice nie pomogły
11
Piękny tytuł XD
"Raków pogubił się w Puszczy"
0
No Puszcza sprawiła niemiłą niespodziankę mocno mieszając na przodzie jak i na końcu tabeli :P
3
Puszcza nie odpuszcza !!!!!!!!!!!! AUUUUUU
1
@blakkudium To już nawet Kulesza lepiej "dba" o swoją ligę iż ten Madryciok
0
BVB poważnie osłabione w obronie przed meczem z nami. Ciekawe jak wyjdą ustawieni
0
Ciekaw jestem czy on będzie w stanie zejść do jakiś "groszowych" kontraktów które teraz będzie dostawał (Jeśli w ogóle dostanie). U nas zarabiał nieproporcjonalnie dużo, a inni mu nie dadzą nawet połowy tego co my. Pytanie co dla niego jest ważniejsze, siano czy piłka.
0
@Popitek12 8/10 bo nikt nie jest idealny, nawet ja :D
0
@FcPortoFan1999 Jaga nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa :P
1
@escarabajo Ponoć poważnie myślą nad kupnem Szweda ze Sportingu ale nie wiem czy on się do nich nada. Zupełnie nie rozumiem dlaczego zmarnowali moment by Osimhena sobie zapewnić
1
@escarabajo nowe, nie znałem hahahaha
0
@FcPortoFan1999 AAA to mi o Hoffenheim chodziło :P
1
@bartekvisca Saka już wrócił, ale środek obrony mają rozwalony bo wypadł im jeden z filarów Gabriel i zasadniczo nie wiem kogo tam Arteta wstawi za niego konkretnego. Niby na papierze są o dziwo faworytem ale to w sumie Arsenal więc nie wiem co oni pokażą jutro. Mogą zarówno zaskoczyć pozytywnie jak i negatywnie XD
Ja bym chciał wreszcie zobaczyć jak coś wygrywają :P
0
@FcPortoFan1999 Kojarzysz czy go w ogóle zapełniają jak na tak małą miejscowość?
0
@UriBoyka Właściwie po co im aż tak duży stadion XD
0
Jaki obstawiacie przebieg meczu jutro pomiędzy Realem a Arsenalem ?
0
@clyde Moja siostra doświadcza pewnego rodzaju snów proroczych, mianowicie gdy śnią się jej lilie i czuję ich zapach to zawsze ktoś umiera w ciągu paru dni. Mieszkam na dolnym śląsku i jak wiadomo nie od dziś dzieją się tutaj dziwne rzeczy XD
Jeśli o mnie chodzi to nie poznałem rodziców mojej mamy czyli moich dziadków, ponieważ zmarli parę lat przed moimi narodzinami, któregoś dnia mocno dopytywałem mamy o jej rodziców, kim dokładnie byli jak wyglądali i mój mózg wytworzył chyba nazbyt idealny obraz tej dwójki ponieważ parę dni później mi się oni przyśnili i byłem w stanie opowiedzieć wręcz idealnie jak wyglądali (postura, wzrost, codzienny ubiór) Ale co dziwne, potrafiłem też opowiedzieć jaki mieli dokładnie głos, tutaj się już zastanowiłem o co może dokładnie chodzić. Ogólnie wierzę w takie rzeczy nie udaję że ich nie ma bo jest dużo dziwnych zbiegów okoliczności by machnąć po prostu na nie ręką, lecz interesuję się również historią i wierzeniami toteż po prostu może mi już powoli odwalać XD
4
@LukaszFan Mnie najbardziej denerwują "transfery" zarządzane przez botów i gram sobie np. Fulham a tam w Barcelonie Vinicius a w Realu GAVI XDDD
Albo ostatnio Pedri sobie śmigał w MU XD
0
@sokot Właściwie prawda ;)
Nie edytowałem tego potem by było bardziej składnie
0
@FcPortoFan1999 Za słabi na Premier League za mocni na Championship
2
Teraz dopiero zauważyłem, że jak dziś Atletico straci punkty a Bilbao wygra to się znacznie podłączy do walki o trzecie miejsce co swoją drogą byłoby dla nich dużym sukcesem. Ostatni raz na trzeciej pozycji na koniec byli w 1986 roku ! Oczywiście było też 2 miejsce w 1998 roku nie mniej dawne lata to były
0
@Grigori Nie oglądam ligi portugalskiej :/
Komentarz mój dotyczył Atletico
0
@koziar No dobra przyznaję Ci rację ;)
0
@Grigori Nie wiem, nienawidzę ich XDD
Niech zostaną tam gdzie są ;)
Ja sie tylko dziwie Atletico że nie aspiruje wyżej
0
Ja się tak zastanawiam....Jesteś sobie takim Atletico, które do biednych nie należy i gdzie są twoje ambicję ? Zawsze jesteś trzeci z małymi wyjątkami w LM rozwalasz się co sezon.... Dlaczego oni nie aspirują wyżej XD
1
@michal26 OO dzięki za informację ;)
I w takim razie życzę Tobie nadal końskiego zdrowia :)
2
Co się tam Rafałowi odkleiło? Może by sie przerwa przydała... Niech siły na BVB zostawi xD
0
@Pawlak1992 Ja wiem, wiem. Po prostu jako ich fan mam czasami ich dosyć jak się wywalają w lidze tak jak dziś :(
1
@Torto Cholera masz mnie :)
0
@HypeR Po lewej stronie kliknąć symbol klawiatury i myszki – „Urządzenie„ Dalej przejść do „Monitor zasobów” w prawym górnym rogu. Monitorowanie na żywo – zaznaczyć ON – włączone. Usunąć przypisanie klawiszy z pozycji „Level switcher” – tej która koliduje z naszą klawiaturą i poprawnym napisaniem literki „ł”
Mi kiedyś to pomogło bo miałem podobnie, nagle włączam laptopa i nie mogę pisać