Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze 21 godzin do meczu Arsenalu, nie mogę się już doczekać. Mój drugi ulubiony klub od tysiąca lat może znów być w Półfinale
0
@daniel32778 Zgadzam się, lecz oni byli napędzeni po tym 2-0 i samobój im zabił nieco mecz a po tym jak znów przyspieszyli po 3-1 sugerowało to, że mogli zdziałać więcej gdyby nie ten samobój. Graliśmy po prostu źle i mogło być różnie, na szczęście bez konsekwencji
4
Dzisiaj mógłby być dzień cudów w Lidze Mistrzów, Aston Villa mogła wywalić PSG, a BVB nas. To jest właśnie Liga Mistrzów ;)
Arsenal błagam Cię dowieź do końca tą zaliczkę !
0
Tą Celte trzeba minimalnym kosztem i siłami ograć by jak najlepiej się przygotować na dalsze spotkania. Ciekawe co Flick wymyśli na nich i jakie zastosuję rotację bo musi
0
@F3DO Bayern bo jest gorszy i trzeba się im zrewanżować za wiele zła co nam wyrządzili
Choć na Interze też mamy parę spraw do załatwienia, nie mniej Bayern bo wydaję się łatwiejszy
3
Dobra kochani mamy Półfinał Ligi Mistrzów po raz pierwszy od 6 lat !!!
Chociaż niestety tydzień temu byłaby euforia a tak to teraz słodko-gorzki posmak tego Półfinału się zrobił, nie mniej walczymy do końca !
0
@KrwawiaceoczyVEB No właśnie miałem pisać, dlaczego Torre w ogóle nie gra, może na treningach słabo wygląda lub nie pasuję do koncepcji... Nie wiem. Wiem tylko tyle, że nasz atak się musi ogarnąć i Bramki ma strzelać ktokolwiek a nie, że oni sobie wszystko pod siebie zabierają. Najbardziej jestem zdenerwowany na to, że my mogliśmy ten mecz trzykrotnie zabić ale brakowało nam decyzji lub marnowaliśmy akcję. BVB dziś mogła nas wyrzucić z LM, co jest kryminałem
Jak wejdziesz sobie w moje komentarze po pierwszej połowie to się tam śmieje z ludzi komentujących i bojących się o wynik, ale my serio mogliśmy to sfrajerzyć XD
Nie mniej świetnie że awansowaliśmy do półfinału po tylu latach i, że sezon jeszcze trwa
2
@Ghostface W punkt !
1
Chciałbym serdecznie pozdrowić 3/4 La Rambli która po pierwszym meczu chciała wystawić na rewanż rezerwowy skład :D
Dobrze, że Flick nie czyta co tutaj piszemy :P
Tragedia, niech się ogarną z taką grą, mam nadzieję, że to tylko jeden taki mecz
2
@qbsonFCBarca Sądząc po tym jak zgasili się tym samobójem oraz nagle podłączyli tlen strzelając na 3-1 to myśle, że gdyby nie samobój to by cisnęli aż by w końcu strzelili na 3-0 a potem to już wszystko możliwe :P
0
@Nicko AA to tutaj się zgadzam ;)
0
@takisobiektos Raczej się otrząsną i przypomną co mają między nogami
0
3-1
Gdyby nie samobój to byśmy to przegrali. Niech ich tam Flick rozniesie w tej szatni a na Celte koniecznie potrzebne są rotację. Real musimy pokonać i na 1/2 LM wyjść maksymalnie jak się da skoncentrowani i pełni zaangażowania przez 180 minut
1
@Nicko Nie no z całym szacunkiem ale jaką tykającą bombą ? Owszem karnego zawalił a tak to dużo też wybronił
23
Niech ta lekcja pokory nauczy ich pokory XD
1
Dobra mamy awans ale..... ehh
3
Dobra chciałem szczerze jednak przeprosić tych z których się dziś śmiałem, że się boją i czepiają naszej gry. Jesteśmy faktycznie dziadami :P
4
OOO La Rambla na chwilę padła XD
0
Czy Aston Villla ma szansę na remis jeszcze ? Ktoś ogląda ?
0
Raphinha na Celte musi być ławką oraz Kounde niech sobie odpocznie
1
Jak do tej pory to BVB w tym meczu ustala sobie wynik w pojedynkę XD
Cisnęła i się przygasiła sama
2
Fermin Lopez- Hattrick niestrzelonych goli XD
1
Vamos Barca!!
Vamos Aston Villa !!
0
NOOO i świetnie... Chłop nie powinien już dawno grać w tym meczu to sie odwdzięczył strzelając sobie bramkę !
0
@damian16161212 Ale jak coraz gorzej ? Np tydzień temu rozwaliliśmy BVB 4-0 ;)
Ostatnio z Leganes było widać, że chcą po prostu dowieźć wynik. Dziś nas po prostu cisną bo muszą a my to wytrzymamy także na spokojnie ;)
Nasi też muszą zarządzać siłami nie można ciągle lać każdego po 4-0 do końca sezonu
6
BVB dostało u nas 4-0. To logiczne, że u siebie w rewanżu będą nas cisnąć no bo co innego im zostało XD ?
Wasze zaskoczenie i strach jest tak śmieszny że aż żałosny XD
Owszem gramy gorzej i średnio nam wychodzi wszystko, ale weźcie pod uwagę to, że gramy z paroma rotacjami i ogólnie sama dyspozycja BVB która jest uzasadniona wpływa na to, że będziemy w tym meczu więcej biegać i będziemy atakowani. To też fajny sprawdzian dla nas. Wynik jest drugorzędny w tym meczu tak naprawdę
No i co równie ważne, jesteśmy już zmęczeni sezonem co też jest uzasadnione
Także kochani, mniej FIFY więcej realizmu. Zbieramy się w sobie i dowozimy awans za 45minut ;)
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!
1
Wniosek po 1 połowie jest taki, że LR jest w nieuzasadnionym strachu XDD
1
@PatrychoO Około 30 komentarzy niżej od naszych się jeden z paru takich komentarzy znalazł dlatego się zaśmiałem
2
OOO teraz Rafała chcecie sprzedawać XD
Dawajcie jeszcze kogoś XD
0
Fermin już drugi mecz z rzędu miał okazje zabić spotkanie ale niestety znów nie zdobył bramki, trochę mnie to irytuje XD