Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas No dobrze, ale o jakiej rewolucji mowa? I jakie alternatywy proponujesz ?
Zgadzam się co do zdania, że nie ma idealnych rządzących. W moich wypowiedziach chodziło mi o to, że my sami jako ogół społeczeństwa powinniśmy się wreszcie zacząć interesować sprawami i losami swojego kraju a nie ślepo podążać za politykami już nie ważne jakich by to było partii.
Ja finalnie się po prostu śmieję z ludzi którzy
się nagle zdziwili, że trzecia siła polityczna w kraju chcę lub ma
zamiar się z kimś jednak bratać XD
1
@tbas Owszem zgadzam się, lecz nie uważasz że niektóre decyzję jednych i drugich bądź trzecich i czwartych nie są do końca dobre dla ogółu i świadomośc polaków nt. polityki bądź gospodarki jest znikoma ?
Ja się totalnie spodziewałem tego, że będą się chcieli nagle układać z jednymi lub drugimi z którymi walczą :P
Ja się po prostu lekko śmieję z waszego zdziwienia i komentowania jakby to jakieś wydarzenie było XD
Nie kumam do kogo ciągle piszesz używając zwrotu "Wy/wam"
0
@Aragorn33 A w którym momencie tak powiedziałem?
0
@tbas A ty do mnie bijesz ?
To było niejednokrotnie do przewidzenia XD w mniejszym lub większym stopniu że pójdą na ustępstwa z daną partią. Najbardziej wpienia mnie to, że my Polacy dajemy się rządzić garstce ludzi i nic nie robimy w sprawach które w nas zwykłych ludzi godzą
1
@Aragorn33 A czego się spodziewaliście? Nie są tak silni by rządzić w pojedynkę ale nie są zbyt słabi by się z nimi nie liczyć :P
Dopóki my obywatele nie będziemy patrzeć im na ręce i ich rozliczać za to co robią dopóty będzie co jest obecnie.
4
Kurde aż idę sobie coś zjeść XD
0
@Popitek12 179cm ale dla społeczeństwa 180 :P
1
@Safrani Ja się ludziom nie dziwię, pomijam "chore" jednostki facetów i bab które prowadzą między sobą wojne płci
Ale dla młodych par ceny mieszkań, ceny życia, rynek pracy i wiele innych rzeczy po prostu odbierają sens posiadania dzieci
Ja np. Chciałbym mieć trójkę dzieci to takie moje można by rzec marzenie, lecz jak patrzę na ceny i wiem, że nie będzie lepiej to mnie presja dogniata w ziemię a nie jest sztuką się zadłużyć na 30 lat i pracować by tylko pracować. Plus moją obecną Kobietę muszę życiowo ogarnąć bo mnie denerwuję :P
I tak źle i tak nie dobrze. I OK ZGADZAM SIĘ, że część ludzi może i nawet większa część nie chcę posiadać dzieci z samolubnych względów, nie mi oceniać, lecz ekonomia też na to nie pozwala lub też nie ułatwia aż tak. Myslę, że świadomość ludzi też wzrosła na tyle, że nie czują się na siłach by te dzieci mieć i po prostu mieć. I są tam kwestie moralne psychologiczne bądź stricte ekonomiczne jak u mnie
Nie mniej za 2 lata chcę mieć dzieci (mam 26 lat)
0
@Rifek Nie twierdzę, że nie, ale czy aż na taką skale jak tam ?
2
@Eklerek Byłem 3 tygodnie temu na Południu Niemiec 120km od Monachium w małym miasteczku 10-15k ludzi. Pod lokalnym urzędem pracy po zasiłki widziałem jedną z najdłuższych kolejek ludzi wiadomego koloru skóry. Kamery na każdym kroku jak w Chinach (W których nie byłem ale się o tym słyszy) Każdy deptak bądź wejście do parku było dosłownie zasłonięte słupkami idealnie tak aby nic tam nie wjechało. Może mam paranoje ale biorąc pod uwagę ich "doświadczenia" jest to nad wyraz wymowne. Dziwi mnie fakt, iż normalni niemcy austriacy szwedzi etc nic z tym finalnie nie robią a ich służby jeszcze wykręcają takie wałki jak powyżej
Tak jak mówię, mi się to w głowie nie mieści co się tam dzieję, jednakże mam głęboką nadzieję, że u nas tak nigdy nie będzie i mam cień nadziei, że Polacy by sobie tak nie pozwolili
Chore...
4
@Criss18Barca Ostatni awansowali i pierwsi odpadli XD
0
@MichuZ44 Czy jest na rynku jakaś godna konkurencja dla FIFY?
PES jest jeszcze dobry ?
4
@Eklerek Wiedeń? A taki ponoć bezpieczny...
A tak na poważnie, to mi cywilizowanemu człowiekowi z normalnego cywilizowanego kraju ciężko to w ogóle skomentować.... Nie ma słów by określić ten "wyrok"
1
@Kapitan hawk To tylko pokazuje, że jest piłkarzem momentów, nie potrafi wziąć zespołu na siebie i pochłania się w swojej głupocie i frustracji. Zrobili wokół niego kółeczko adoracji i chłop nie skupia się na tym co robi najlepiej- czyli piłce tylko na wszystkim wokół
śmiem twierdzić że środowisko białych tak wpływa na piłkarzy :P
Gdyby on się tylko i wyłącznie skupił na piłce nożnej to by był Pan piłkarz
2
@Kapitan hawk No ale ma przecież 2x LM XD
0
Dembuś się chyba za nami stęsknił biorąc pod uwagę jakie zdjęcie sobie na IG ustawił :PPPP
1
Co się stało z Chile że aż tak słabo im poszły te eliminacje ? Brak następców? Pamiętam Chile jako dobry zespół
0
@Barcafan2020 Ok ;)
Czyli nie powiesz jaki to był wywiad i z kim? Z chęcią bym posłuchał
0
@Barcafan2020 A co to za wywiad ?
0
Ciekaw jestem jaką 11 wystawi Flick na czwartek, chłopaki mogą być nieźle zmęczeni, ciekawe kim będzie rotował i czy w ogóle będzie.
5 meczów w 15 dni, trzeba to przejść
10
Dożyliśmy czasów gdzie nie można już nawet pokąsać odwiecznego rywala. Nastały czasy obrażalskich ludzi z kijem w dupie XD
0
Ciekaw jestem jakby dzisiaj zagrali Jacek Krzynówek oraz Ebi Smolarek
0
Podziwiam naszych komentatorów, że im się chcę cokolwiek komentować
0
@FcPortoFan1999 Czyli niestety nic się nie zmieni...
Ehhh szkoda strzępić ryja
1
Nigdy nie sądziłem, że to powiem, ale....Getafe gra o wiele przyjemniejszą piłkę od nas :P
0
@FcPortoFan1999 Kurde to może ktoś z LR wystartuje ? :P
0
@FcPortoFan1999 Nie ma on jakis poważnych konkurentów ?
0
Kiedy nowe wybory w PZPN?
0
Tak jak Manchester City tak i my wracamy do ustawień fabrycznych sprzed lat XD
tylko, że MC coś osiągnął i miał wiele lat sukcesów
0
@Criss18Barca Mają też całą rzeszę sportowców np. Lekkoatletycznych, pojedynczych sportowców co osiągają fajne wyniki