0

@PiotrekAkReal Jak myślisz co może być tego przyczyną? Nieumiejętność Carlo by to dobrze ustawić w tym sezonie, czy wypalony Carlo ?

0

@FCB17 W sumie taki dwumecz faktycznie byłby ciekawy i osobiście nie ma dla mnie faworyta, bo real gra gówno a Arsenal jest mocno ambiwalentny XD

0

@Eklerek Dobrze rozumiem ;)

0

@Eklerek A to juz mamy znaną parę ćwierćfinałową czy jak ?

0

@Czajka90 Co tydzień mnie denerwują więc wreszcie sie człowiek może zarówno ucieszyć jak i zdziwić pozytywnie, nie tylko negatywnie :P

0

@Messibestplayerintheworld Owszem, też tak uważam ;)
Bije do tych co ciągle przeżywają Real jakby już na starcie finał dostał czy tam juz wygrał całą LM, po City to było na przykład mocno gadane

2

Padło juz może dziś hasło, że REAL TO TERAZ JUŻ NA PEWNO WYGRA LM? Czy aż tak mocno nie sracie w gacie jak zwykle ?

0

Kurde nie wiedziałem, że Arsenal potrafi tak grać i wygrywać wysoko :P

1

@Kgorecki2500 Wybacz, źle zadałem pytanie :P
Ale właściwie to mi odpowiedziałeś. Kupię sobie i liczę na to, że mnie ona pochłonie

1

@Kgorecki2500 Odnośnie pierwszego screena, to bitwa jest pokazywana z perspektywy pierwszej osoby ?
Możemy czynnie brać w niej udział czy jest nam tylko ukazana "Z kamery" ?
Bo przyznam szczerze, że chyba się skuszę na tą grę. Grając wiele razy w gry z serii Twierdza, brakowało mi właśnie takiej gry jak ta

2

@Destroyer_of_Worlds Odnośnie Isaka to bym nie bagatelizował jego umiejętności
Bardziej mnie zastanawia taki hype na Haalanda czy on w ogóle by tutaj pasował?

0

@FanBarcy22 Mogłeś nagrać XD

5

Tak jak zażarcie kibicuje naszym by wygrali Mistrzostwo tak na drugim biegunie zażarcie kibicuje Valencii by się utrzymała :/

0

Z naszego punktu widzenia fajnie, że Atletico i Real grają szybciej bo można mieć przed meczem jasną sytuację jak wygląda sytuacja w tabeli i się skupić na sobie, ale jednak jako kibicowi zawsze się śpieszy do oglądania i mi brakuję zawsze tego jednego dnia i już bym chciał ich pooglądać

0

@FcPortoFan1999 Wiesz, hajs większy o wiele, a oni głównie bazują na tym. Śląsk swoje patologiczne problemy ma to wiadome od lat ja jako ich fan wiem, że rok temu to był po prostu jakis wyjątek od normy te prawie mistrzostwo, ale Zagłębiu się totalnie dziwie, że pomimo hajsu jaki mają nie mierzą wyżej, zamysł bycia akademią piłkarską dla innych klubów jest spoko, ale stabilny klub stabilny hajs, dziwne, że nie mierzą wyżej. No, ale chyba tak po prostu chcą. Polskiej piłki nie ogarniesz...

1

@Iniesta8i @FcPortoFan1999 Śląsk i Zagłebie spadną a Dolny Śląsk będzie wyjątkowo reprezentować Miedź Legnica która zapewne znów po roku spadnie :P
I może znów się wymienią i tak to widzę

0

@Dari0G I się człowiek zastanawia kto tutaj fejkuje, Luciano to wiadomo ale czy oni też w ogóle mu odpowiadając w ten sposób XD
Dzbany

6

Dziś Atletico straci punkty a my jutro toporne 1-0 :P
Z fusów z kawy to przewidziałem ;)

0

@Jonyx Moim zdaniem tak, ale jednak "oryginalne" Narcos ma ten swój "oryginalny" klimat jeśli wiesz o co mi chodzi. W skrócie- Polecam, ale jest to troszkę inny serial niż właściwe Narcos.

0

@noface Z ciekawości masz jakieś inne opcje na oku?
Pytam z ciekawości, nie żebym się czepiał czy coś ;)

0

@Limaker No, ale czy to jego wina, że ma kontuzję? Specjalnie sobie tego raczej nie zrobił i też jest wkurzony, że nie może grać

4

Jović wartość prawie 4mln, a pamiętam jak go Real kupował za 63 miliony

0

@Seba_23 Oczywiście, że jest to możliwe XD

23

@Pawel500 No, ale my mamy szkółkę i wprowadzamy talenty a im się raz na jakiś czas jakiś talent kupiony trafi XDDD

3

@Dejvo Hmmm... Ja np. wole takie mecze jak wczoraj niż np. Grę Barcy za czasów Xaviego toporne 1-0 i brak finezji.
Real tak gra od lat z paroma przebłyskami. Ich kibice to głównie kibice sukcesu i wyników, w barcy zakochują się ludzie w jej grze i stylu. Reasumując Real gra gówno ale równo XD

0

@Faro Myślisz, że jest to możliwe aby wielki obrońca rasizmu poszedł do kraju lekko mówiąc.... czyniący to z czym ten chłop walczy?
Kasa go przekona ?

10

Fajnie jakby Atletico ich uciszyło w LM, życze im tego

4

Dziś mi się lepiej Legię z Jagą oglądało niż białych XD

0

Dobra meczycho obejrzane teraz pora pooglądać amatorkę ;)

13

@KrychaFCB I płakał xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?