0

Liga Angielska straty na poziomie miliarda a Hiszpanska zysk? Nie żartujmy. To jest tylko kwestia tego jak to się liczyć. Przecież Zarząd Barto też rok do roku wykazywał zyski. Kwestia tego jak to zapisywali i kiedy przeprowadzali odpowiednie transakcje. Wystarczyło 30 czerwca sprzedać Arthura za 70 mln a dzień później oddać Juve 60 mln za Pijanic i na zamknięcie rozliczenia w dniu 30 czerwca klub był na plusie.
Dlatego nie wierzę w takie komunikaty. Szybciej łykę to że Premiera inwestowała rozbudowywała "infrastrukturę" ligową. Zdobywała nowe rynki a Hiszpańska kisiła każde pesos szukając tylko oszczędności. Bo jakoś nie widzę tragedii w lidze angielskiej a strata na poziomie miliara dotknęłaby każdego.

0

Powiedzmy sobie wprost. Jeśli zainteresuje się nim na serio Liverpool to nie mamy szans podobnie jak w przypadku Wijdaluma. Po prostu nie stać nas na rywalizację pensją o względy samego zawodnika.

0

@Joopiter jednak te gazety probarcelońskie swoje dojścia mają. Nie mówię o oficjalnych komunikatach. Ale o ciągłych informacjach Antek musi obniżyć pensje, Barca nie będzie płacić jego pensji, Griezman obniżył pensje ale jak odejdzie będą musieli mu wypłacić.
I teraz tak. Jeśli to robota klubu w celu wywarcia presji na odejście Francuza (a takowe mogą być zakusy klubu) to wszystko się zgadza. Jednak jest druga strona medalu. Bardzo prawdopodobne że on zostanie w klubie z uwagi na wysokie zarobki. I wtedy znowu mamy zawodnika zgnojonego prasowo, z presją środowiska, który jak zmarnuje 2 setki to go będą linczować.
Sorry ale jednak uważam, że klub powinien działać w jego sprawie bardzo delikatnie. To 2/3 najlepszy gracz klubu zeszłego sezonu. Sam potrafił wygrać nam kilka meczy. Takiego zawodnika lepiej mieć po swojej stronie niż nie mieć. I należy go chronić. Natomiast transakcje z jego udziałem przeprowadzić transparentnie i spokojnie.
Jeśli prasa mu dopier.....to klub powinien wydać komunikat chroniący. Bowiem mam wrażenie, że Barca podjęła wojnę ze wszystkimi niechcianymi za wyjątkiem Duńczyka. Jeżdżą po nich straszliwie. A tak nie powinno się to odbywać. Zadowolony piłkarz szybciej dogada się z innym klubem schodząc z rządań jak się mu się pokaże w czym problem (brak kasy na jego zarobki), niż jak mu się powie : Wypier....zarabiasz za dużo.

0

@PanFilip82 zwracam honor, muszę się douczyć. "Ręka boga" nie była bramką w finale. A całe życie żyłem w przekonaniu że tak.
Co do Messiego. 46 min meczu (na zegarze). Nie trafił w światło bramki praktycznie w sam na sam.

0

@Sheva77 oczywiście. Najważniejsze to żeby się wersja zgadzała. Sprawiedliwość sprawiedliwością a racja musi być po naszej stronie?
Człowieku w jakiej ty rzeczywistości żyjesz? Piejesz nad Messim. Tasujesz się nad nim. Ale drużyna Barcelony z najlepszym zawodnikiem na świecie nie radzi sobie w lidze. Ma problemy z dynamiką, atakiem. Zostawiając w ostatnim sezonie Messiego na szpicy strzeliła ZERO bramek z szybkiego ataku. Ale ty nadal weźmiesz statystyke Messiego i powiesz że jest zajebiście. No indywidualnie jest zajebiście. Ale zespołowo JUŻ nie. Tylko że Barcelona to nie Messi. I klub nie gra dla zawodnika, tylko zawodnik dla klubu.
Najlepsze natomiast jest to że osoba twojego pokroju podważa zdanie człowieka (tego co się wypowiedział w arytkule) który na piłce zna się 100x lepiej niż ty. I zapewne znaczy w niej jeszcze więcej niż ty. A jedyne co ty potrafisz przyjść to wylewać DZBANY na internetowym forum.

0

@Joe_Barbaro a ja bym nie przedłużał. Naprawdę. Plan jest prosty. Wyleczyć ograć sprzedać jeśli przedłuży. A co jak przedłuży i w czerwcu znowu zerwie wiezadala, mięśnie, głowę i znowu nie da się go sprzedać? Sorry ale naprawdę wolal bym się przemęczyć przez rok i zakończyć współpracę wchodząc z pensji.

2

Barca powinna bastowac z wypuszczaniem pewnych informacji. Traktowanie zawodników jak "szmaty" nie przystoi. Pozniej nic dziwnego ze część po prostu woli wziac pieniądze za nic. Pewne sprawy powinny być robione po cichu. Po co w ogóle jakie kolwiek komunikaty w sprawie Griezmanna. Powinno być krotkie. To nasz piłkarz i liczymy na niego.

0

@gaucho104 z pamięci wymienisz kto grał w Finałach Mundialu? Wątpię. A wymienisz zwycięzców? Jestem w stanie uwierzyć że tak. O przegranych nikt nie pamięta. Koniec kropa. Nikt nie pamięta jakie drogi dla LM miał Real. Pamiętają natomiast że wygrali.
Taka prawda. Nikt nie za 5 lat nie będzie pamięta) zeszłego sezonu klubowego Messiego. Ale reprezentacyjny tak. Bo wygrał. Jak ktoś patrzy na wynik nie widzi wielkiej Argentyny z Wielkim Messim w finałach z Chile. Tylko wie ze Chile wygrało oba turnieje.
Poza tym co ty człowieku mowisz o statystykach. Messi nie strzelił praktycznie sam na sam w finale mundialu. A bramka Diego dała Mistrzostwo świata. Ale spoko dalej się oszukuj statystkami. Hiszpania też statystykami powinna wygrać Euro2020.

0

@Tatazolwinia antek chyba za stary aby na nim budować ale popieram całkowicie. Ale podpiszą i nic z tym nie zrobimy.

0

Alw on zszedl na 20 netto wiec to jest w przybliżeniu 39 brutto. Natomiast w końcu pierwsza dobrą informacja jest fakt że jeśli zawodnik będzie dawał radę może zostać dłużej niż 2 lata.

2

@whoocash19841 tak tak Messi w Ekstraklasie wygrywałby Zlotego Buta strzelając po 200 goli na sezon wychodząc sam na 11 przeciwników. Bądźmy realistamy. Każde czasy miały swój poziom. Tego nie da się porównać. Równie dobrze Messi mógłby w tamtym czasach skończyć z połamanymi piszczelami.

0

Po części ma rację. W piłce reprezentacyjnej Messi jest nikim przy Maradonie. W klubowej jest całkowicie odwrotnie.

2

Barca zagrała swoją kartą. A menadżer swoją. Skąd zdziwienie? Za rok odejdzie za darmo nawet jak by grał w rezerwie i zgarnie duzo lepszy kontrakt.

0

Serio? Już większych bzdur nie wymyślą. Barca ma schodzić z plac a oni nam mają dać 3 zawodników? Ehe

0

Lepiej niech przetrzymają rok Dembele i go porzegnają. Natomiast Antoine w nowym stylu gry może się sprawdzić idealnie.

1

Jutro będzie lincz na Neymarze że śmiał się śmiać po porażce i świętować po zwycięstwie rywali.

2

Szukanie usprawiedliwienia na słabszy występ. Ojojo mam dolegliwości to mnie usprawiedliwia? Prawdziwy lider jak ma dolegliwości, to płacze że nie może zagrać ale nie osłabia drużyny. Ale ten człowiek będzie siedział po 90+ min choćby nie istniał na murawie. Nie znoszę takiego podejścia do piłki.

1

Nie Panie Scaloni. Gdybyście wy w tej Argentynie parę lat temu zrozumieli, że najlepszy piłkarz na świecie ma być wsparciem dla zespołu, a nie zespół wspierać najlepszego piłkarza to byście byli i Mistrzami Świata i z 2 razy zdobyli CA. Niestety pieszczenie się z Messim i ustawianie pod niego zespołu a nie na odwrót doprowadziło do tego że chyba piłkarsko najmocniejsza Argentyna w historii nie wygrała NIC

8

@JarekS zgadzam się. Jeśli dasz 10 mln w pierwszej poważnej umowie to w kolejnej będziesz dawał 12, 15, 20. Dość sytuacji z podpisywaniem na 5 lat i przedłużaniem co 2 lata.
Moriba sobie poradzi bez Barcelony i na odwrót. Kwestia tego czy będzie w stanie znaleźć miejsce do grania w klubie na takim poziomie.

0

@bielnikk nie chciał podpisać kontraktu to nie było o czym mówić. Był post że będą próbować go zatrzymać. Koleś pewnie zagra w Segunda a nie będzie się tułać w 3 drużynie Barcy.

0

Będziemy dopłacać. Ale 5 mln to 5mln.

0

LE musi zdjąć Busiego bo potrzeba kogoś, kto tam ostro wjedzie na środku we Włochów, a nie będzie się ceregielił mając żółtą kartkę.

0

Busi i jego szybki kontratak

0

@JarekS Wg mnie właśnie ma. Tylko jeszcze brak mu trochę pewności w podjęciu dryblingu 1v1 (młody wiek, mała masa ciała). Iniesta nie grał nic innego do 24/25 roku życia.

1

Fantastycznie prezentuje się Olmo z tym zejście do pomocy w rozegraniu.

1

@Roni/VEB Pedri w Barcie nie ma komu tak podać bo wszystko idzie przez Messiego. I to on niestety reguluje tempo większości akcji z głębi pola. Styl się nie zmieni dopóki będzie Messi (bez wchodzenia w dyskusję czy powinien odejść)

1

Piotruś Pan!!>
Ale widać ile robi różnicy w rozegraniu jak ma się biegającego Koke i dodatkowo 3 ruchliwych napastników wychodzących po piłkę a nie czekających na piłkę.
Jak staną to Hiszpania ma problem z wyjściem z linii obrony.....jak Barca :(

0

Jeśli nie ma za niego dobre oferty to po co się czepiać. Ta wszechstronność to jego atut. Może zapychać praktycznie każdą pozycję. A takie coś przy ograniczenie składu może być bezcenne. Nie oszukujmy się. Zmiennika dla ALby nie kupią. A czy wezmą Balde? Nie jestem pewien.

0

@JarekS bo on wykonuje robotę podobną do Iniesty. Mało widoczną, a jeszcze nie tak spektakularną. Bez liczb meczowych (czyli bramki, asysty). Dlatego cięzko go ocenić. A koleś ma 18 lat. Dlatego tak go chwalą.

9

Prawdopodobnie odpali jak Digne. Nie miał szan zaistnieć przy takiej formie Alby, który grał ciągle. I który nawet przy nielubiącym go LE gra w reprezentacji. Ale tak jest rzeczywistość piłkarska. Jak masz z kimś rywializować i ten ktoś jest lepszy musisz liczyć na łut szczęścia. Dlatego nie ma co wierzyć w Gaye. Lepiej postawić na Balde i tyle. Tani i nie będzie narzekał na małą ilość gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?