yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Magia klubu + świetna postawa w sparingach. Gratulacje.
0
To pokazuje jakim potencjałem majątkowym dysponuje Pique wraz z żoną.
Dlatego akurat on nie musi się martwić o pieniądze. Dodatkowo myślę, że to nie chęć nawet niesienia pomocy klubowi ale wizja dobrego interesu go do tego skłoniła. I dobrze. Bo dobry interes dla kogoś to dobry ingteres dla klubu.
0
Gdyby była nadal 40proc. prowizja to nie było by klauzuli za 18mln. Bo wtedy Getafe zarobiło by na nim 4.8 mln. A za tyle to sobie grajka w Ekstraklasie możesz kupić.
0
@KierownikLucas oczywiście. Już przypadek Puiga to pokazuje. Niby trener nie ma kogo a nawet przy 3:0 nie idzie w stronę 5 zmiana po 20-25 min gry i ogrywnia. Tego niestety nie potrafię zaakceptować w Koemanie.
Rozumiem że są mecze gdzie reagujesz na sytuacje. Ale są też takie mecze przed którymi możesz powiedzieć. Pedri do 60 min chcę abyś dal 110proc. z siebie pozniej zejdziesz.
Nie umieli tego zrobić z Messim aby przygotować go na końcówkę sezonu i najważniejsze mecze. Nie umieją i obecnie. Myślę że ciągle ciąży nam odejście Leo. Bo Laporta będąc w ogniu krytyki musi liczyć na dobrą grę drużyny, zamiast pozwolić trenerowi na budowanie. I przez to mamy jeden sklad którego spodziewaja się wszyscy.
1
Kwestia taka, że do czasu powrotu Dembele i Fatiego jest jedynym zmienikiem w napadzie. Alw po powrocie w/w nie ma szans na granie. Więc sytuacja do dupy. Powinien skorzystać z szansy i probować ruszyć karierę na wypożyczeniu. Kwestia tego jakie kluby się nim interesują.
Olmo swojego czasu poszedl przez dalekie kraje i zapisał na plus dla swojej kariery. Podobnie Carvajal. Z drugiej strony Delafeu i Odegard np raczej się cofnęli.
1
Z pkt widzenia czasu można powiedzieć że straciliśmy. Z drugiej strony powiedzmy szczerze. Gdy my go sprzedawaliśmy nie byliśmy w stanie uzyskać oferty na poziomie 10mln. Wiec o czym mowa. Braliśmy co wydawała się słuszne. Równie dobrze mógł skończyć w czerwonych latarniach la liga i nigdy nie zaliczyć dobrego transferu.
0
Wszelkie czynności z Samu powinny być prowadzone za opuszczoną kurtyną tajemnicy. Nie służy to ani zawodnikowi ani klubowi. Samu doznaje upsztyków ze strony kibiców, dziennikarzy ale i niemiłego traktowania ze strony klubu. A jeśli nie uda się go sprzedać, to odpowiedzią na to będzie jedyna słuszna postawa. Nie obniżę, bo nie.
0
@Lucassito Czy Koemana pytają o Livepool, MU, C. Ronaldo?
Dlatego właśnie jestem ciekaw co to za wypowiedź, bo ostatnio Klopp jeździł po drogich transferach Chelsea, MC, nie pamietając chyba 80+ mln na VvD, kwot za bramkarza.
0
Ale jaki był sens tej wypowiedzi? W jakim kontekście? Może niech zajmie się sobą?
0
Po występie z wczoraj za 10 i podziękować.
0
@PawkoFCB to zawsze boli. Serce mówi YEAH. Rozum...no żeby ich ch....
0
Real to zawsze Real. Mogli wyrównać w 94 ale zawsze coś się tam wydarzy i młyn na koniec musi być. Eh.
20
Messi chciał go w klubie. Nie klub go chciał, a Messi. Może dobrze jednak, że skończyło się, co się skończyło.
0
Grali lepiej jeśli ktoś oglądał mecz. ALe to jednak my mieliśmy piłkę meczową na nodze. Także parząc na klarowne sytuacje to nadal my mamy ich więcej.
Tak naprawdę wszystko co złe w 1 połowie było z winy Neto. Choć później też potrafił nas wyratowaćz to wyglądał jak by nie potrafił się w ogóle komunikować z Ericiem i Pique.
Garcię nie krytykowałbym. Zwrócicie uwagę że grając z Pique koleś kopie na prawej stronie aby być lepszym piłkarzem. Gdy wchodzi Arujo zmienia stronę bo Ronald na prawej może być potworem na miarę Virgila. Na lewej Eric już gra gorzej.
Prawa strona Dest/Emerson słabiutko. W następnym meczu spróbował bym Brazylijczykiem od początku, bo Dest ani broni ani atakuje.
Problem leży w środku pomocy. Nie ma chętnego do rozgrywnia . FdJ i Pedri to taki sam typ zawodnika. Dobrze z przodu i w bronieniu ale nie skorzy do rozegrania poza szybkim atakiem.
Miejmy nadzieję że będzie lepiej.
5
Nie zasłużył bo nie strzelił. Koniec. Można wygrywać grając brzydko. A można przegrywać grając pięknie.
0
@Biniu_VeB_X a za taktykę to już trener odpowiada. Już przed meczem i po 1 meczu pisałem, że w formacji FdJ Pedri Busi jest problem. Nie ma kto rozgrywać. Pedri gra pod bramka fajnie piłką ale w środku już nie. FdJ to nie wie sam czy grać z przodu czy z tyłu. Busi to Busi odebrać i do najbliższego.
Jestem fanem Puiga nie za to co pokazuje ale za to co daje. Ruchliwość i wyjście z piłką przy nodze. Jest słabszy w obronie i to dużo ale jeśli chcemy grać do przodu to kim, jak nie nim?
Jak się nie ma co się lubi to się używa co się ma. Albo Koeman zrozumie, ze nie może być przeczytany, czym zagra za 2 dni albo po prostu dojdzie do tego co było w zeszłym sezonie. Klepanie jednym skladem przez większość sezonu i meczu +zmiany po 80 min.
Samo wpuszczanie np Demira nic nie da jeśli nie gramy do przodu i nie kontrolujemy pilki. Jak mamy mecz na 3.0 to czy nam się podoba czy nie młodzi mają wchodzi i sie ogrywać. I nie ma żadnego ale. Tu nie będzie Halandow, Neymarow itp. Dziękujmy ze mamy Depaya. A jak trener tego nie zrozumie to później w trudnym meczu tego ogarnia gra.
Ja tam jestem zadowolony.
2
@neolodz przecież to Garcia stracił i sam wy ratował.
5
Ale wy pier.....kibice wyniku. Od zawsze zajebiście ciężko się tam gra. Dziś biegali jak harty. My mieliśmy problemy i niespodziewany problem na bramce w 1 połowie. Ale zespół podjął walkę. Mogliśmy wygrać ale nie wyszło. To co mógł strzelić nie strzelił, a to czego mógł nie, wsadził.
Ja tam jestem dumny. Mamy problemy. To widać ale takiej Barcy oczekiwałem. Walczącej. A co DO Roberto. Przezwyczajcie się, bo nie mamy po prostu innych pomocników. Puiga przecież nie wpuści bo to Koeaman.
Zresztą ludzie patrzcie jakich mamy rywali a jakich Real. Ten wynik na tym terenie, po takim meczu? Jest dobrze.
2
Fajny mecz. Szybki. Ale to co robi Neto to dramat. Przy wyblokach nie potrafi wyjść do piłki. Wybicia nogą to jakieś nieporozumienia. Naprawdę blisko abyśmy stracili przez niego bramkę. Szkoda akcji Martina, że znowu nie bił tak byle trafić w światło.
Kuleje pomoc bo nie potrafi narzucić rytmu gry. Nie mamy po prostu rozgrywającego. FdJ nie wiadomo czy gra jako ofrnsywng czy defensywy bo na pewno nie środkowy. Pedri fajnie gra w obroni i rozegraniu pod ich polem karnym ale w środku i z tyłu nie uciągnie. Sam Busi to za mało.
Podtrzymuje wersję z betonowym trenerem. Lepiej ciasnąć kontuzjowanym graczem niż korzystać z zasobów. Podobnie było w 2 części poprzedniego sezonu.
1
Wszystkie gazety tak samo. A to znaczy że nie mamy nic nieprzewidywanego i czyta się z nas jak z otwartej karty. Dodatkowo te słowa o Pedrim. Zagra a później odpocznie. A nie można było raczej nie zagra bo musi odpocząć i cyk jednak gra?
Z tym środkiem pola to mamy dramat.
0
@Jakchcesz 5.9 mln. 3 to mu chcieli dać.
0
Rb nie może negocjować z Ilaixem bo ten ma jeszcze rok kontraktu, chyba że Barcelona się zgodziła.
1
Wybuch Supernowej miliardy lat temu w odległej galaktyce spowodował efekt motyla mówiący mi, że Pijanić to nasz nowy transfer na ten sezon.
1
Ktoś kto gra w jakiejkolwiek lidze w wieku poniżej 16 lat musi mieć talent.
Kiedyś te 5 mln to był by żart. A teraz należy się zastanowić.
Bo jak pokazuje przykład Odegarda nawet słaba postawa w klubie macierzystym pozwala na młodziku zarobić łady pieniążek
0
PAnie tererze. Po to jest ten sezon aby skorzystać z ławki. Musi być Demir albo Collado? To musi. Lepszego czasu na takie eksperymenty Pan nie znajdzie.
2
@zibiku posiedzi rok w Barcelonie na trybunach i pewnie jakiś czas na czyjejś) ławce żeby dojść do formy.
Przeżyje.
Ale my też.
0
Czy ktoś się dziwi? Jeśli masz możliwość darmowego transferu to odwlekasz go w nieskończoność czy odwlekasz okazję?
No cóż mamy chyba nowy transfer pomocnika do klubu. Jak Real odzyskujemy starych na nowych.
Ale niektórzy dalej będą pisać, że Messi mógł zostać, bo należało sprzedać Pijanica i jeszcze Cou i Umtitiego. Tylko kto ich wezmie nawet za darmo.
12
Tu ma całkowitą rację.
W zeszłym sezonie przy relatywnie małej liczbie sytuacji, zespół tracił po prostu masę bramek.
Dodatkowo nasz bramkarz zamiast iść się leczyć chciał udowodnić jaki jest super i walczyć o Euro. I skończyło się jak się skończyło.
0
@Elvisek każdy normalny kibic to rozumie. Jeśli widzę trudności w podpisaniu umowy przez jakiś klub, zabezpieczam się. Przecież nikt się chyba nie spodziewał, że Messi podejdzie do tego Barca albo nic. I będzie czekał do ostatniego dnia.
Tak naprawdę niczego się nie dowiemy. Nie wiemy jakie były ostatnie oferty (te prawdziwe, a nie ze strony skarbnika) dla Leo. A jakie były jego ostatnie żądania. Prawda jest zapewne taka, że były rozbierze i to mocno skoro się nagle pożegnali.
Ale teraz nowy sezon i zobaczymy co będzie.
5
@Kamilos84 przez 10 lat rząd był pompowany kasą i technologią amerykańską. Jednocześnie dojono ich z surowców. Tydzień albo miesiąc po wycofaniu się wojsk kraj zostaje zajęty. TYDZIEŃ!! Nawet jak weźmiemy miesiąc (bo jak ci się wycofywali to tamci się przygotowywali). Ktoś naprawdę wierzy, że tam 1000 talibów na konikach z gór + drugie tyle na osłach, przyjechało i zajmowało groźbami miasta?
Tam było narodowe przyzwolenie, chęć powrotu do własnej władzy, religii, sposobu prowadzenia polityki.
Jasne. Ci co żyli w stolicy albo bogatszych miastach teraz płaczą. Bo ich świat runął.. Tym bardziej jak współpracowali z okupantem.
Ale jednak tam większość stoi po stronie Talibów. Ktoś tam ten kraj zajął w ekspresowym tempie i ktoś tam ten kraj kontroluje. Prawda jest taka, że jeśli jakiś przywódca sam nie zdecyduje się w kraju islamskim wprowadzać demokracji (zapewne zawężonej) to nie ma szans aby takową w tych krajach utrzymać nie siłą. To tak jak walka o suwerenności i niepodległość POlski. Nam mówili jak żyć. To walczyliśmy. I oni też wychodzą z założenia że chcą żyć tak jak chcą.