1

@puyol_presidend5 Rok temu to bawił się w reżysera kina akcji ;)

1

Wszyscy czekają na "Griezmann fisiado", a przecież ten transfer to tajemnica poliszynela od dobrego miesiąca. :D

2

@michal26 Niestety Barca poluje już "na gotowe" płacąc krocie.

0

@Domas01 Tak naprawdę to "domysły" mediów, kwota nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Klauzula Rodriego wynosiła właśnie 70m.

25

Wszędzie beka z City, że szastają hajsem itd, ale ich najdroższy transfer w historii to właśnie Rodri za 70m, Barca transakcję o podobnej wartości przeprowadziła już w 2009 roku sprowadzając Zlatana.

0

@Katalonbar Valverde płacze jak czyta.

0

@ZelekBARCA Smoleńsk ;)

0

@Coutinho123 10zł/h to poniżej najniższej krajowej.

1

@Chwytliwy Nic dziwnego, odpalił się na ME.

5

@BarcaInfo Wyłożyli 80m na Hernandeza, więc taka propozycja byłaby żałosna.

0

@koksik2700 Jedno jest powiązane z drugim, dlatego powrót Neymara jest w ogóle rozważany.

0

@kerouac Jeśli cofamy się to tylko wstecz ;) Poza tym zgadzam się, większości wystarczy parę sztuczek na boisku, by puścić w niepamięć szmacenie klubu przez tego jegomościa.

0

@Wilczeq Jutro

0

@seba1324 Czepiam się, bo tylko tak można to próbować korygować.

0

@seba1324 Light to jest Coca-Cola.

3

https://bit.ly/2LwC1YO

hahah, prawie udusiłem się kolacją :D

0

@Rewolucja123 Haha chyba Cię przegrzało.

0

@kuz Albo postawi na 500+

30

@Gaucho Cóż za poświęcenie, jak on teraz wyżywi rodzinę?

0

@SeeleyBooth Odważny był biorąc pod uwagę transfer Ibry w tym samym okienku ;)

0

@SeeleyBooth Keirrison, news z tiki-taki.

0

14 mln euro w 2009 roku za słupa z Brazylii, który nie rozegrał ani minuty w koszulce Barcy... Miszcze.

0

No i z głowy jeden tasiemiec transferowy, nie była to priorytetowa pozycja do wzmocnienia.

0

@SeeleyBooth Jeśli dawka hormonu będzie odpowiednio dobrana to powinno być ok, ale trzeba to kontrolować najlepiej co 3 miesiące.

0

@SeeleyBooth Tak źle i tak niedobrze, jedna też szybko może przejść w drugą.

0

1

@ksobi Jem jem, ale tarczyca mnie dojeżdża i 1-2 kg do przodu to sukces.

10

@ulik10 Ja mam inny problem, przytyć nie mogę :/

4

@Veb1233 Super opcja dla Niego, zostaje w lidze hiszpańskiej, pogra w LM, czego chcieć więcej. Powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?