vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@puyol_presidend5 Rok temu to bawił się w reżysera kina akcji ;)
1
Wszyscy czekają na "Griezmann fisiado", a przecież ten transfer to tajemnica poliszynela od dobrego miesiąca. :D
2
@michal26 Niestety Barca poluje już "na gotowe" płacąc krocie.
0
@Domas01 Tak naprawdę to "domysły" mediów, kwota nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Klauzula Rodriego wynosiła właśnie 70m.
25
Wszędzie beka z City, że szastają hajsem itd, ale ich najdroższy transfer w historii to właśnie Rodri za 70m, Barca transakcję o podobnej wartości przeprowadziła już w 2009 roku sprowadzając Zlatana.
0
@Katalonbar Valverde płacze jak czyta.
0
@ZelekBARCA Smoleńsk ;)
0
@Coutinho123 10zł/h to poniżej najniższej krajowej.
1
@Chwytliwy Nic dziwnego, odpalił się na ME.
5
@BarcaInfo Wyłożyli 80m na Hernandeza, więc taka propozycja byłaby żałosna.
0
@koksik2700 Jedno jest powiązane z drugim, dlatego powrót Neymara jest w ogóle rozważany.
0
@kerouac Jeśli cofamy się to tylko wstecz ;) Poza tym zgadzam się, większości wystarczy parę sztuczek na boisku, by puścić w niepamięć szmacenie klubu przez tego jegomościa.
0
@Wilczeq Jutro
0
@seba1324 Czepiam się, bo tylko tak można to próbować korygować.
0
@seba1324 Light to jest Coca-Cola.
3
https://bit.ly/2LwC1YO
hahah, prawie udusiłem się kolacją :D
0
@Rewolucja123 Haha chyba Cię przegrzało.
0
@kuz Albo postawi na 500+
30
@Gaucho Cóż za poświęcenie, jak on teraz wyżywi rodzinę?
0
@SeeleyBooth Odważny był biorąc pod uwagę transfer Ibry w tym samym okienku ;)
0
@KamQiX https://transfery.info/125757,oficjalnie-keirrison-wraca-do-gry-brazylijczyk-wzmocnil-beniaminka
Długo nie zabalował ;)
0
@SeeleyBooth Keirrison, news z tiki-taki.
0
14 mln euro w 2009 roku za słupa z Brazylii, który nie rozegrał ani minuty w koszulce Barcy... Miszcze.
0
No i z głowy jeden tasiemiec transferowy, nie była to priorytetowa pozycja do wzmocnienia.
0
@SeeleyBooth Jeśli dawka hormonu będzie odpowiednio dobrana to powinno być ok, ale trzeba to kontrolować najlepiej co 3 miesiące.
0
@SeeleyBooth Tak źle i tak niedobrze, jedna też szybko może przejść w drugą.
0
@SeeleyBooth Tak
1
@ksobi Jem jem, ale tarczyca mnie dojeżdża i 1-2 kg do przodu to sukces.
10
@ulik10 Ja mam inny problem, przytyć nie mogę :/
4
@Veb1233 Super opcja dla Niego, zostaje w lidze hiszpańskiej, pogra w LM, czego chcieć więcej. Powodzenia.