vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 Fuera Neymar.
0
Bale gol, o ironio
0
@Jericho Carlo Rossi też ok.
9
@Odesseiron Minimalna różnica w proporcji ;)
0
@4drian0 Żaden z nich nie usiądzie na dłużej na ławie, jeśli już to Suarez.
1
@WiernyDoKoncaFCB Towar z ekspozycji może być już wysłużony, nowe egzemplarze zapewne nie mają tego problemu.
0
@Striker I zostać z Perezem na ławce? :P
0
Lepiej sprzedać Malcoma za 40 niż Rafinhe za 15, tylko te kontuzje :/
0
@robsesh Do trzech razy sztuka :/
0
@Suzu On będzie grał z Busquetsem :/
17
Tym golem kupił sobie 50 występów w sezonie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Rafinha wygląda najlepiej w 2 połowie, szkoda, że jest tak podatny na kontuzje.
5
Kwintesencja Busquetsa od dwóch sezonów.
0
@nieprzysiadalnosc Ta rola pasuje mu tak jak wąs Griezmannowi.
1
Busquets kapitan haha :D
0
@Dzemix111 Paluch. Dziękuję, dobranoc ;)
9
@Lewando Zapomniałeś się przelogować :D
15
@Lewando Klasyk, można oglądać godzinami ;)
0
@Dzemix111 Że Ci się chce człowieku...
0
@Colon Już czekam na przeróbki :D
14
Nie sądziłem, że wypuszczą coś gorszego niż kratownica, a tu proszę.
1
@LuisSalvano "Dług" i "Plac Zbawiciela". Może nie stricte komornicze, ale w podobnych klimatach.
0
@Gaucho Przecież to jakiś fake, Nike już od dawna nie umieszcza napisu nad swoim logo.
0
@kamilos1214 Mam a2mobile, 19.90/msc, rozmowy SMS i MMS bez limitu, internet w sumie też, ale zwalnia po 15gb.
0
@Majsteer "Młodzi nie chcą grzać ławy ale grzanie ławy w Barcelonie to nie grzanie ławy w jakiś średnim klubie"
Serio? Jeśli szukają zmiennika to na pewno nie siedzącego na ławie w innym klubie tylko gracza pierwszego składu. Alba to top 3 lewych obrońców, więc kto by nie przyszedł będzie miał ciężko.
2
Prawdziwy Cule w akcji: https://bit.ly/32Fitay
0
@tbas Dembele to gracz pierwszego składu za ponad 100 baniek, Luis byłby darmowy i gral pewnie z 15-20% minut w sezonie. Czaisz różnicę?
0
@barteq Młodszy i zdolny nie przyjdzie do Barcelony by siedzieć na ławie.
0
@tbas W ostatnim sezonie podobnie jak Dembele.