vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ProMILs Do tyłu, dlatego dali mu Lengleta ;)
7
@Homeopata8989 Roma w końcu puchnie ;)
0
@WildKidzML Nikt nie mówi o cieszeniu się z męczarni 1:0, ale jeśli mam mieć do wyboru zwycięstwo lub przegraną 0:1 po pięknym meczu to chyba oczywiste, że wybieram wygraną. Nie zawsze można połączyć piękno z efektywnością, generacja piłkarzy Guardioli powoli przemija i nie można od innych wymagać tego samego.
1
Aha czyli lepiej pięknie przegrać niż wygrać w słabym stylu? Co za bzdury.
0
@Danny Gaucho Wielkie pożegnanie, wzruszenie, łzy i powrót na ławkę po roku.
0
@Danny Gaucho Żenada totalna z tym Buffonem.
0
@Fenelon Coutinho zwątpił.
1
@Nano22 29,9
0
@Odesseiron Równie dobrze mogli zrobić 18 na 5 lat i podnieść przy ewentualnym przedłużaniu kontraktu.
0
@BoRoWieC Nie skumałeś ;)
9
"Marca: Zgodnie z umową z Barceloną Griezmann miałby zarabiać odpowiednio w każdym sezonie 18, 18, 21, 23 i 25 milionów euro, a więc w trakcie trwania kontraktu jego średnie wynagrodzenie byłoby zbliżone do kwoty uzyskiwanej w ostatnim sezonie w Atlético"
Czyli im starszy tym większa wypłata... Niech ten zarząd już odejdzie, to byłby wymarzony transfer.
0
@KSSniper Mateo Messi i Cristiano Jr ;)
1
@Jakdxb Też tak myślę.
0
Najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie to...?
1
@puyol_presidend5 Rok temu to bawił się w reżysera kina akcji ;)
1
Wszyscy czekają na "Griezmann fisiado", a przecież ten transfer to tajemnica poliszynela od dobrego miesiąca. :D
2
@michal26 Niestety Barca poluje już "na gotowe" płacąc krocie.
0
@Domas01 Tak naprawdę to "domysły" mediów, kwota nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Klauzula Rodriego wynosiła właśnie 70m.
25
Wszędzie beka z City, że szastają hajsem itd, ale ich najdroższy transfer w historii to właśnie Rodri za 70m, Barca transakcję o podobnej wartości przeprowadziła już w 2009 roku sprowadzając Zlatana.
0
@Katalonbar Valverde płacze jak czyta.
0
@ZelekBARCA Smoleńsk ;)
0
@Coutinho123 10zł/h to poniżej najniższej krajowej.
1
@Chwytliwy Nic dziwnego, odpalił się na ME.
5
@BarcaInfo Wyłożyli 80m na Hernandeza, więc taka propozycja byłaby żałosna.
0
@koksik2700 Jedno jest powiązane z drugim, dlatego powrót Neymara jest w ogóle rozważany.
0
@kerouac Jeśli cofamy się to tylko wstecz ;) Poza tym zgadzam się, większości wystarczy parę sztuczek na boisku, by puścić w niepamięć szmacenie klubu przez tego jegomościa.
0
@Wilczeq Jutro
0
@seba1324 Czepiam się, bo tylko tak można to próbować korygować.
0
@seba1324 Light to jest Coca-Cola.
3
https://bit.ly/2LwC1YO
hahah, prawie udusiłem się kolacją :D