1

@ProMILs Do tyłu, dlatego dali mu Lengleta ;)

7

@Homeopata8989 Roma w końcu puchnie ;)

0

@WildKidzML Nikt nie mówi o cieszeniu się z męczarni 1:0, ale jeśli mam mieć do wyboru zwycięstwo lub przegraną 0:1 po pięknym meczu to chyba oczywiste, że wybieram wygraną. Nie zawsze można połączyć piękno z efektywnością, generacja piłkarzy Guardioli powoli przemija i nie można od innych wymagać tego samego.

1

Aha czyli lepiej pięknie przegrać niż wygrać w słabym stylu? Co za bzdury.

0

@Danny Gaucho Wielkie pożegnanie, wzruszenie, łzy i powrót na ławkę po roku.

0

@Danny Gaucho Żenada totalna z tym Buffonem.

0

@Fenelon Coutinho zwątpił.

1

@Nano22 29,9

0

@Odesseiron Równie dobrze mogli zrobić 18 na 5 lat i podnieść przy ewentualnym przedłużaniu kontraktu.

0

@BoRoWieC Nie skumałeś ;)

9

"Marca: Zgodnie z umową z Barceloną Griezmann miałby zarabiać odpowiednio w każdym sezonie 18, 18, 21, 23 i 25 milionów euro, a więc w trakcie trwania kontraktu jego średnie wynagrodzenie byłoby zbliżone do kwoty uzyskiwanej w ostatnim sezonie w Atlético"

Czyli im starszy tym większa wypłata... Niech ten zarząd już odejdzie, to byłby wymarzony transfer.

0

@KSSniper Mateo Messi i Cristiano Jr ;)

1

@Jakdxb Też tak myślę.

0

Najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie to...?

1

@puyol_presidend5 Rok temu to bawił się w reżysera kina akcji ;)

1

Wszyscy czekają na "Griezmann fisiado", a przecież ten transfer to tajemnica poliszynela od dobrego miesiąca. :D

2

@michal26 Niestety Barca poluje już "na gotowe" płacąc krocie.

0

@Domas01 Tak naprawdę to "domysły" mediów, kwota nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Klauzula Rodriego wynosiła właśnie 70m.

25

Wszędzie beka z City, że szastają hajsem itd, ale ich najdroższy transfer w historii to właśnie Rodri za 70m, Barca transakcję o podobnej wartości przeprowadziła już w 2009 roku sprowadzając Zlatana.

0

@Katalonbar Valverde płacze jak czyta.

0

@ZelekBARCA Smoleńsk ;)

0

@Coutinho123 10zł/h to poniżej najniższej krajowej.

1

@Chwytliwy Nic dziwnego, odpalił się na ME.

5

@BarcaInfo Wyłożyli 80m na Hernandeza, więc taka propozycja byłaby żałosna.

0

@koksik2700 Jedno jest powiązane z drugim, dlatego powrót Neymara jest w ogóle rozważany.

0

@kerouac Jeśli cofamy się to tylko wstecz ;) Poza tym zgadzam się, większości wystarczy parę sztuczek na boisku, by puścić w niepamięć szmacenie klubu przez tego jegomościa.

0

@Wilczeq Jutro

0

@seba1324 Czepiam się, bo tylko tak można to próbować korygować.

0

@seba1324 Light to jest Coca-Cola.

3

https://bit.ly/2LwC1YO

hahah, prawie udusiłem się kolacją :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?