4

@viscajasiek Oby nie.

6

Brak Neymara choćby na ławce w Superpucharze Francji, więc kontuzja.

1

@JaSzymon Nie, nadal jak najdalej od Barcelony.

1

@domino1344 Matryca jest ewidentnie uszkodzona mechaniczne, wygląda jakby coś spadło na nią.

1

@BigShaq Madżystyrjal!

24

@Ratamahatta Valdi strzelił focha, bo chciał Williana, ot i cała historyja.

0

@SelloutCrowd Mieć albo i nie, w ostatnich dwóch latach przez kontuzje opuścił znacznie więcej spotkań niż Dembele.

1

No i nie będzie już Malcolma na La Rambli.

0

@monsterrize Kontuzje, przyblokowanie Alby, ogromna pensja, urząd skarbowy, urodziny siostry itd

0

@szkutnik91 Z powodzeniem mógł śmigać w Romie, ale lepszy był on niż Willian. ;)

1

@_catalan W hiszpańskiej może i tak, ale nie w Barcelonie.

0

@BarcaInfo #kwestiadni

2

@ArterkHD Różnie, zależy co wpadnie w oko. Reserved, Cropp, Diverse

0

@Borneo Rafinha mógłby wskoczyć za Malcoma, Rakitić powinien odejść.

0

Czyli Roberto w pomocy, więc powinna wyglądać tak: Busquets/Vidal, De Jong/Roberto, Arthur/Alena lub Puig. No chyba, że zostanie Cou.

32

De Jong Arthur Coutinho i ogień, ale zbyt mało betonu dla Ernesto.

3

@klopx Ten pod Tobą.

2

@LuisSalvano Co tam duma, lepiej sk**wić się dla paru bramek.

0

@TheNekro94 Angielski komentarz skopiowany z fb spod powtórki bramki Felixa, wystarczające źródło?

1

@TheNekro94 Śmieszne jak drybling Rakiticia.

0

"Barcelona ulokowała 120 mln nie tam gdzie powinna. Griezmann to półśrodek, nie rozwiązanie problemu, ale spokojnie, już za 4-5 lat ściągnie Felixa za jakieś 250 mln euro"

hmm

0

@matirix20 Widać czyje DNA ;)

0

@LuisSalvano Faktycznie usunięcie się z grona Socios czy wytoczenie procesu klubowi, nie zarządowi to wyrazy sympatii... Teraz to więcej celebrytki niż futbolu.

0

@mrboom Calvin Klein In2U albo Armani Acqua di Gio Essenza.

1

@LuisSalvano Żenada to właśnie obecne myślenie egoistów bez żadnych zasad.

3

@LuisSalvano Może po prostu należysz do grupy, która lubi gdy pluje jej się w twarz, ale co tam, ważne, że strzeli parę goli, troszkę pokiwa i będzie fajnie. A najlepszy był w Barcelonie, później równia pochyła i kontuzje.

23

@BarcaInfo Nienienienienienienienienie. Uff, to tylko Sport.

16

36

@Kacperfifa69 Skoro gadka nie układa się sama z siebie to tak średnio ciągnąć to na siłę.

0

Rafinha zrobił świetne wrażenie w Japonii, byłoby z niego więcej pożytku niż z Malcoma, kwestia zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?