vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@viscajasiek Oby nie.
6
Brak Neymara choćby na ławce w Superpucharze Francji, więc kontuzja.
1
@JaSzymon Nie, nadal jak najdalej od Barcelony.
1
@domino1344 Matryca jest ewidentnie uszkodzona mechaniczne, wygląda jakby coś spadło na nią.
1
@BigShaq Madżystyrjal!
24
@Ratamahatta Valdi strzelił focha, bo chciał Williana, ot i cała historyja.
0
@SelloutCrowd Mieć albo i nie, w ostatnich dwóch latach przez kontuzje opuścił znacznie więcej spotkań niż Dembele.
1
No i nie będzie już Malcolma na La Rambli.
0
@monsterrize Kontuzje, przyblokowanie Alby, ogromna pensja, urząd skarbowy, urodziny siostry itd
0
@szkutnik91 Z powodzeniem mógł śmigać w Romie, ale lepszy był on niż Willian. ;)
1
@_catalan W hiszpańskiej może i tak, ale nie w Barcelonie.
0
@BarcaInfo #kwestiadni
2
@ArterkHD Różnie, zależy co wpadnie w oko. Reserved, Cropp, Diverse
0
@Borneo Rafinha mógłby wskoczyć za Malcoma, Rakitić powinien odejść.
0
Czyli Roberto w pomocy, więc powinna wyglądać tak: Busquets/Vidal, De Jong/Roberto, Arthur/Alena lub Puig. No chyba, że zostanie Cou.
32
De Jong Arthur Coutinho i ogień, ale zbyt mało betonu dla Ernesto.
3
@klopx Ten pod Tobą.
2
@LuisSalvano Co tam duma, lepiej sk**wić się dla paru bramek.
0
@TheNekro94 Angielski komentarz skopiowany z fb spod powtórki bramki Felixa, wystarczające źródło?
1
@TheNekro94 Śmieszne jak drybling Rakiticia.
0
"Barcelona ulokowała 120 mln nie tam gdzie powinna. Griezmann to półśrodek, nie rozwiązanie problemu, ale spokojnie, już za 4-5 lat ściągnie Felixa za jakieś 250 mln euro"
hmm
0
@matirix20 Widać czyje DNA ;)
0
@LuisSalvano Faktycznie usunięcie się z grona Socios czy wytoczenie procesu klubowi, nie zarządowi to wyrazy sympatii... Teraz to więcej celebrytki niż futbolu.
0
@mrboom Calvin Klein In2U albo Armani Acqua di Gio Essenza.
1
@LuisSalvano Żenada to właśnie obecne myślenie egoistów bez żadnych zasad.
3
@LuisSalvano Może po prostu należysz do grupy, która lubi gdy pluje jej się w twarz, ale co tam, ważne, że strzeli parę goli, troszkę pokiwa i będzie fajnie. A najlepszy był w Barcelonie, później równia pochyła i kontuzje.
23
@BarcaInfo Nienienienienienienienienie. Uff, to tylko Sport.
16
https://bit.ly/2Yiss7v
36
@Kacperfifa69 Skoro gadka nie układa się sama z siebie to tak średnio ciągnąć to na siłę.
0
Rafinha zrobił świetne wrażenie w Japonii, byłoby z niego więcej pożytku niż z Malcoma, kwestia zdrowia.