0

@Veb1233 Interesuje mnie kwestia czysto piłkarska. Grał już w Barcy, umiejętności nie można mu odmówić, dodatkowo kusząca cena. W plotki o konflikt z Messim zbytnio nie wierzę, nie raz przypisywano mu rządzenie szatnią.

0

Aktualnie Icardi jest do wyciągnięcia z Interu za grosze, być może kupno z wypożyczeniem nie byłoby głupim pomysłem, to niezła opcja na zastąpienie Suareza w przyszłości.

0

@azysko 105+120+120=345

4

@myscooter Liczyłem na oko bez zmiennych :P

0

@Lama20 A w Afryce umierają z głodu...

5

@Nano22 Czemu kradniesz awatar każdemu po kolei? :P

31

No fajnie, ale dla równowagi atak Cou + Dembele + Griezmann kosztował 350 mln :P

0

@hoeniker Dziwnym trafem nikt więcej nie zgłasza się po niego, tylko Barcelona płaszczy się dla tej niewiadomej.

0

@marcin000019 Ciekawe czy byłeś taki szczęśliwy jak bójką z Semedo wymuszał transfer do PSG.

0

@koksik2700 W necie byle wysypkę nazywają rakiem, więc nie sugerowałbym się tym :P Sam trunek jest w porządku, coś jak Stock dla mnie.

0

@zenoowity Nie wygląda na zmartwionego ;) Myślę, że zimowe klimaty nie przysłużą mu się i za rok odejdzie na zachód.

0

@OnlyBarcelona Chętnie, ale nie mam FIFY. Ani PS4. :(

44

@PeterWenkman Ten satysfakcjonujący dźwięk gdy policjant wali nim o glebę. ;)

0

@Dante22 Jeden zadławił się wymiocinami, przyczyna śmierci drugiego będzie ustalona po sekcji.

0

@semafor Aaa, no faktycznie :/

4

@viscajasiek Oby nie.

6

Brak Neymara choćby na ławce w Superpucharze Francji, więc kontuzja.

1

@JaSzymon Nie, nadal jak najdalej od Barcelony.

1

@domino1344 Matryca jest ewidentnie uszkodzona mechaniczne, wygląda jakby coś spadło na nią.

1

@BigShaq Madżystyrjal!

24

@Ratamahatta Valdi strzelił focha, bo chciał Williana, ot i cała historyja.

0

@SelloutCrowd Mieć albo i nie, w ostatnich dwóch latach przez kontuzje opuścił znacznie więcej spotkań niż Dembele.

1

No i nie będzie już Malcolma na La Rambli.

0

@monsterrize Kontuzje, przyblokowanie Alby, ogromna pensja, urząd skarbowy, urodziny siostry itd

0

@szkutnik91 Z powodzeniem mógł śmigać w Romie, ale lepszy był on niż Willian. ;)

1

@_catalan W hiszpańskiej może i tak, ale nie w Barcelonie.

0

@BarcaInfo #kwestiadni

2

@ArterkHD Różnie, zależy co wpadnie w oko. Reserved, Cropp, Diverse

0

@Borneo Rafinha mógłby wskoczyć za Malcoma, Rakitić powinien odejść.

0

Czyli Roberto w pomocy, więc powinna wyglądać tak: Busquets/Vidal, De Jong/Roberto, Arthur/Alena lub Puig. No chyba, że zostanie Cou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?