vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Veb1233 Interesuje mnie kwestia czysto piłkarska. Grał już w Barcy, umiejętności nie można mu odmówić, dodatkowo kusząca cena. W plotki o konflikt z Messim zbytnio nie wierzę, nie raz przypisywano mu rządzenie szatnią.
0
Aktualnie Icardi jest do wyciągnięcia z Interu za grosze, być może kupno z wypożyczeniem nie byłoby głupim pomysłem, to niezła opcja na zastąpienie Suareza w przyszłości.
0
@azysko 105+120+120=345
4
@myscooter Liczyłem na oko bez zmiennych :P
0
@Lama20 A w Afryce umierają z głodu...
5
@Nano22 Czemu kradniesz awatar każdemu po kolei? :P
31
No fajnie, ale dla równowagi atak Cou + Dembele + Griezmann kosztował 350 mln :P
0
@hoeniker Dziwnym trafem nikt więcej nie zgłasza się po niego, tylko Barcelona płaszczy się dla tej niewiadomej.
0
@marcin000019 Ciekawe czy byłeś taki szczęśliwy jak bójką z Semedo wymuszał transfer do PSG.
0
@koksik2700 W necie byle wysypkę nazywają rakiem, więc nie sugerowałbym się tym :P Sam trunek jest w porządku, coś jak Stock dla mnie.
0
@zenoowity Nie wygląda na zmartwionego ;) Myślę, że zimowe klimaty nie przysłużą mu się i za rok odejdzie na zachód.
0
@OnlyBarcelona Chętnie, ale nie mam FIFY. Ani PS4. :(
44
@PeterWenkman Ten satysfakcjonujący dźwięk gdy policjant wali nim o glebę. ;)
0
@Dante22 Jeden zadławił się wymiocinami, przyczyna śmierci drugiego będzie ustalona po sekcji.
0
@semafor Aaa, no faktycznie :/
4
@viscajasiek Oby nie.
6
Brak Neymara choćby na ławce w Superpucharze Francji, więc kontuzja.
1
@JaSzymon Nie, nadal jak najdalej od Barcelony.
1
@domino1344 Matryca jest ewidentnie uszkodzona mechaniczne, wygląda jakby coś spadło na nią.
1
@BigShaq Madżystyrjal!
24
@Ratamahatta Valdi strzelił focha, bo chciał Williana, ot i cała historyja.
0
@SelloutCrowd Mieć albo i nie, w ostatnich dwóch latach przez kontuzje opuścił znacznie więcej spotkań niż Dembele.
1
No i nie będzie już Malcolma na La Rambli.
0
@monsterrize Kontuzje, przyblokowanie Alby, ogromna pensja, urząd skarbowy, urodziny siostry itd
0
@szkutnik91 Z powodzeniem mógł śmigać w Romie, ale lepszy był on niż Willian. ;)
1
@_catalan W hiszpańskiej może i tak, ale nie w Barcelonie.
0
@BarcaInfo #kwestiadni
2
@ArterkHD Różnie, zależy co wpadnie w oko. Reserved, Cropp, Diverse
0
@Borneo Rafinha mógłby wskoczyć za Malcoma, Rakitić powinien odejść.
0
Czyli Roberto w pomocy, więc powinna wyglądać tak: Busquets/Vidal, De Jong/Roberto, Arthur/Alena lub Puig. No chyba, że zostanie Cou.