0

@Criss18Barca Brakuje tylko Kowalczyka i Tomaszewskiego.

0

@Deraxium To Barcelona nie potrafi ogarnąć gry mając prowadzenie w rękach, na filmikach z treningów klepią wiecznie w tego dziadka, a podczas meczu kilku podań nie wymienią między sobą.

2

Ostrzeżenie miało być już po Bilbao... Zły to Ty byłeś, w sumie za mało powiedziane.

4

@Ratamahatta Akurat dziś to nie wina trenera, że Pique gra w siatkówkę w polu karnym, a skrzydłowy potyka się o własne nogi w polu karnym przeciwnika. Gdyby nie zmiany w przerwie nawet tego punktu zapewne by nie było.

2

@norbi77 Taki Pedro, nie wykorzysta pięciu setek w meczu, a strzeli w finale LM.

5

@Commando Tu i co?

0

@Wilczeq Z Osasuną...

3

@NeroTFP Przy takim Semedo gorzej być nie może.

3

Roberto dramat, już rozgrzewa się Arthur.

5

@misiek12319 #nikogo

0

@misiek12319 Możesz wchodzić bez konta. ;)

0

@zenoowity Obecna "akcja" Dembele czyli odmowa przejścia do PSG (co równa się z brakiem transferu Neymara) "może zdecydować o braku sukcesu Barcelony w LM" - czego z tego nie zrozumiałeś?

0

@Aerox Pogba i Neymar?

10

@Drzakubs Akurat Neymar to gwarancja sukcesu w LM... Skończcie powielać te bzdury.

0

@DanielOOL Ale ta Barcelona jest głupia, chce kupić gościa, który pluł na nią przy każdej możliwej okazji

0

@Deraxium Nie ma chętnych na zakup za gotówkę.

1

@Phatro Nie pałam sympatią ani do niego ani do jego klubu.

3

@dawidz4 Cokolwiek by się nie działo - z mojej strony nie dla tego gościa.

53

Transfer Neymara upada, więc odczucia są pozytywne. ;)

1

@klopx Chłopak w końcu poszedł w to co lubi najbardziej - aktorstwo.

16

@MiczenS Pożegnać, ale z należytym szacunkiem.

3

@snoopdegie Odczucia są pozytywne xd

3

@KamQiX Na obecnym rynku Rakitić to min. 40-50 mln, a kwota 180 mln za gościa kontuzjowanego w ostatnim czasie dłużej niż Bale to kompletne oderwanie od rzeczywistości. Tak naprawdę wszyscy łudzą się, że w Neymar w Barcelonie będzie grał jak wcześniej, ale to tylko spekulacje i moim zdaniem niewiele na to wskazuje.

3

Rakitić + 130 mln to za dużo, a tu jeszcze mowa o Todibo i Dembele, totalne upokorzenie.

7

@Ermitano Szczęśliwe w życiu są tylko chwile.

0

@jacobFCB Właśnie 1.6 mają dobrą opinię i to skłoniło go do zakupu, niestety trafił na zajechany egzemplarz, bo w ciągu 2 lat podwoił wartość zakupu przez naprawy.

1

@jacobFCB Oby służył, ale po historii zakupu mojego szwagra mam jakieś uprzedzenia do francuskich diesli.

1

Podobno Bruno Fernandes w Realu za 70 mln, jeśli to prawda to całkiem ciekawe wzmocnienie.

0

@Copernicus Lepiej dmuchać na zimne, w końcu zbliżają się "kluczowe dni" :D
@Transu96 Edit specjalnie dla Ciebie :*
@Krystek9318 Nie mam pojęcia.

3

Witam po banicji, jak widać w kwestii Neymara nie zmieniło się nic przez ten tydzień i oby tak do wtorku. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?