vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Raczej Zcart ;)
0
@daniel32778 Wiem aż za dobrze niestety.
1
@masakrator05 Jak dla mnie Vidal, ale nie ma DNA...
82
Bartomeu jest prezydentem, bo Lucho wygrał tryplet, Abidal jest dyrektorem, bo miał raka, a Messi jest chyba kapitanem, bo sam potrafi wygrywać mecze. Ot, cała historyja.
3
@MarshallLAW Pewnie lata gdzieś ze spluwą w Turcji
2
Pytanie jest jedno, a mianowicie co chciał osiągnąć Abidal tą wypowiedzią?
1
@Agusia Wrzuć zdjęcie poduszek, sam się zgłosi.
1
Kowal jaki przepity xD
0
@CiroDiMarzio Odczucia są pozytywne
2
@koziar Zamień CA na Euro ;)
5
Abidal podsumował się sam tym okienkiem, najpierw marnowanie czasu na Rodrigo, potem odwołanie gościa, który już podobno był w samolocie... Niestety do czerwca 2021 będzie bida, szkoda tylko ostatnich sezonów Leo.
5
@Lukas171 Olisadebe. Polak rodak.
0
@BarcaInfo Jak zwykle zostaną wydymani na hajs, bo nie mają innego wyjścia.
1
@Hiacynk Prędzej czy później
https://cronaldodaily.com/wp-content/uploads/2017/09/Kylian-Mbappe-fan-boy-of-Cristiano-Ronaldo-e1504365589815.jpg
1
@Hiacynk #nikogo
3
@afe5834 Nagroda Thomasa Vermaelena
0
@NeroTFP Do tej pory były tyle warte, jeśli wróci do strzelania czy asyst to średnia zacznie spadać :P
4
Do tej pory każda bramka lub asysta Dembele była warta 2,84 mln euro (nie wliczając zmiennych).
1
@marcin000019 19 goli i 18 asyst
14
@Kvothe07 Bale przy okazji 105 goli i 67 asyst
0
Neto, Firpo, Umtiti, Roberto, Rakitić, Vidal, Puig
Imponująca ławka
0
Od kiedy lekarze pytają jak mają leczyć zawodnika?
12
Traktowanie Dembele jako "zimowy transfer" to tylko pierwiastek z kretynizmu obecnego zarządu. Nawet gdyby wrócił to w ciągu miesiąca, max dwóch byłby znowu w szpitalu, żaden transfer ani trofeum nie będzie cieszyło tak jak koniec kadencji tych cyrkowców.
2
@NeroTFP Dmytro Czyhryński
2
https://images.app.goo.gl/z82tCg3NZSJA1GQh9
3
@Striker Bo wirusa by przyciagnał ;)
0
Fajnie, ale jedna kontuzja w ataku i bez zmienników żadna filozofia nie pomoże.
1
Jest i Rakieta, teraz to gra ruszy z kopyta
4
De Jong wygląda jak Rakitić, a to na pewno nie komplement
23
Fabregas na 9, Alexis na skrzydło jak za starych, dobrych czasów.