vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid W warmińsko-mazurskim sprawdzam na twitterze Urzędu Wojewódzkiego.
0
@Tomo_95 W tym momencie czują się strażnikami Teksasu, swoją drogą samo to rozporządzenie jest kpiną.
3
@zadafcb Wczoraj stałem na parkingu z dziewczyną w samochodzie, podjechała Żandarmeria Wojskowa i po pierwsze przedstawili się jako Policja, po drugie od razu po tym grozili nam mandatem 500-1000 zł za "grupowanie się w miejscu publicznym". Po oznajmieniu im jak wygląda sytuacja rzucili na pożegnanie "żeby nam to było ostatni raz, mamy to auto na uwadze"...
7
Maicon w sezonie 09/10 był bestią, Brazylia miała genialną prawą obronę.
0
@Mns21 Poniosło.
1
"Gdybym był prezydentem Barcelony to podałbym się do dymisji" - To chciał powiedzieć, ale przejęzyczył się.
4
@arcziFCB Widać kto ogląda lekcje w TVP :D
3
@MarioVeB! Skoro Inter podwoił to zaproponowali 4 netto ;)
1
Poczekaj aż przyjdzie Luis i go wyjaśni.
11
Jprdl, to nie mogli zaproponować 5 netto?
1
@xofcbxo Odczucia są pozytywne.
0
@draxidox Ostatnie, wielkie osiągnięcie gościa to sklepanie legendy norweskiego MMA Bonusa BGC, więc na czymś fame trzeba utrzymywać.
0
@macio_944 Delikatnie zwróciłem twojemu ziomkowi uwagę na to co mnie interesuje jego zdanie.
0
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho Ciebie nikt nie prosił o zdanie.
0
@quarto Między Pepem, a Enrique był jeszcze Vilanova i Martino.
0
@tadzik447 To nie Rosja :]
0
@Colon Ciepła wódka.
0
@ronni37 Nie sypie, pruje się wręcz
0
Który tu był taki kozak co niby ochlapał kogoś na przystanku wodą żeby zgasić mu fajkę? xD
0
@PawkoFCB Wątpię, słyszałem o paru karach 5 tys. i nic więcej.
7
@MichVeB Adriano
0
https://imgur.com/ZYSh63E
Weź wygraj z takimi oszołomami.
0
@NaFazieHitman TVN puści byle co aby dowalic PiS i wychwalić Niemca.
5
Achilles miał swoją piętę, Messi miał Higuaina w 2014.
6
@NaFazieHitman Ile razy wygraliśmy LM z Neymarem w składzie? RAZ na 4 SEZONY. Dziękuję.
0
@BarcaInfo Jeszcze z Romą xD
0
@cules100pro https://m.natemat.pl/e820405987b8cf10399b2c2a8e9c0130,1024,0,0,0.jpg
12
O nie, temat Neymara nawet przy wigilii...
0
@BarcaInfo Ale ujęcie to mógł wybrać lepsze :D