2

@IronSanHybrid W warmińsko-mazurskim sprawdzam na twitterze Urzędu Wojewódzkiego.


0

@Tomo_95 W tym momencie czują się strażnikami Teksasu, swoją drogą samo to rozporządzenie jest kpiną.

3

@zadafcb Wczoraj stałem na parkingu z dziewczyną w samochodzie, podjechała Żandarmeria Wojskowa i po pierwsze przedstawili się jako Policja, po drugie od razu po tym grozili nam mandatem 500-1000 zł za "grupowanie się w miejscu publicznym". Po oznajmieniu im jak wygląda sytuacja rzucili na pożegnanie "żeby nam to było ostatni raz, mamy to auto na uwadze"...

7

Maicon w sezonie 09/10 był bestią, Brazylia miała genialną prawą obronę.

0

@Mns21 Poniosło.

1

"Gdybym był prezydentem Barcelony to podałbym się do dymisji" - To chciał powiedzieć, ale przejęzyczył się.

4

@arcziFCB Widać kto ogląda lekcje w TVP :D

3

@MarioVeB! Skoro Inter podwoił to zaproponowali 4 netto ;)

1

Poczekaj aż przyjdzie Luis i go wyjaśni.

11

Jprdl, to nie mogli zaproponować 5 netto?

1

@xofcbxo Odczucia są pozytywne.

0

@draxidox Ostatnie, wielkie osiągnięcie gościa to sklepanie legendy norweskiego MMA Bonusa BGC, więc na czymś fame trzeba utrzymywać.

0

@macio_944 Delikatnie zwróciłem twojemu ziomkowi uwagę na to co mnie interesuje jego zdanie.

0

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho Ciebie nikt nie prosił o zdanie.

0

@quarto Między Pepem, a Enrique był jeszcze Vilanova i Martino.

0

@tadzik447 To nie Rosja :]

0

@Colon Ciepła wódka.

0

@ronni37 Nie sypie, pruje się wręcz

0

Który tu był taki kozak co niby ochlapał kogoś na przystanku wodą żeby zgasić mu fajkę? xD

0

@PawkoFCB Wątpię, słyszałem o paru karach 5 tys. i nic więcej.

7

@MichVeB Adriano

0

https://imgur.com/ZYSh63E

Weź wygraj z takimi oszołomami.

0

@NaFazieHitman TVN puści byle co aby dowalic PiS i wychwalić Niemca.

5

Achilles miał swoją piętę, Messi miał Higuaina w 2014.

6

@NaFazieHitman Ile razy wygraliśmy LM z Neymarem w składzie? RAZ na 4 SEZONY. Dziękuję.

0

@BarcaInfo Jeszcze z Romą xD

12

O nie, temat Neymara nawet przy wigilii...

0

@BarcaInfo Ale ujęcie to mógł wybrać lepsze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?