0

@KapiFCB Zlatan też nie chciał odchodzić, a jednak.

3

Trzeba mieć nadzieję, że za rok pojawi się właściwy człowiek na właściwym miejscu i powtórzy się historia z 2008 czyli wietrzenie szatni i postawienie na młodych.

1

@kkbarca Edytuj, bo będą wakacje :P

0

@Mario96w Wszyscy wiemy za co dostał tę fuchę.

0

Wszyscy jadą Bartomeu, ale to zapewne nasz genialny dyrektor sportowy wynegocjował takie warunki.

0

@JimMorrisonFCB Albo Pjanić :V

0

@Litman Rakieta za Pjanicia, do tego Vidal za De Jonga i jazda

0

@FafitFCB W Juve miał 6.5, tu od razu bańka więcej na wjazd. Brawo.

0

@osa91 To miłe, że zarząd uczy się na własnych wtopach.

4

@krefi10 I znowu kreatywności będzie mało

4

@Rambo3 Po niecałych 2 latach wychodzimy na zero i zostaje nam 32-letni zawodnik wart jakieś 10-15 mln.

0

@BarcaInfo Nie interesuje mnie ekonomia tylko poziom sportowy drużyny.

0

Kupiony za 40, idzie za 80. Wszystko fajnie tylko po co ten Pjanić...

Patrzcie z czego robią kompilacje Pjaniciowi w tym sezonie xD


0

@mateusz33 To ma być prezent dla siostrzenicy ;)

2


0

@Bykunn W tym wypadku w grę wchodzą bardziej aktywne zabawy, ale ma już trampoliny, zjeżdżalnie. hulajnogi itd.

0

Niedługo siostrzenica kończy 7 lat i szczerze powiedziawszy nie mam żadnego pomysłu na prezent, może ktoś coś ciekawego podpowie ;)

3

@Fenelon PS5 będzie kompatybilne z grami PS4, więc pewnie tak.

1

@BarcaInfo Kwestia dni

0

@Messibestplayerintheworld Już chyba każda byłaby lepsza niż Pjanić i 10 mln za Arthura.

0

@Messibestplayerintheworld Jakby chcieli to spięliby budżet samym Coutinho.

0

Bartomeu chyba wychodzi z założenia, że skoro 30-letni pomocnik z Włoch to taki drugi Zidane.

0

Jeszcze dostanie kontrakt do 2025 z kilkoma ładnymi milionami rocznie.

5

@IronSanHybrid GOAT z jakimś typem z reklamy Harnasia :D

2

@IronSanHybrid Duda Duda Duda z Dudą xD

1

@lukasbarca86 Szybciej oni przywiozą nam 30-letniego Pjanicia za 70.

0

@FafitFCB U mnie 24 stopnie i szansa opadów 1%, trzymaj się.

0

@MarioVeB! Masz na myśli Arthura, Dembele czy Griezmanna?

0

@Danny Gaucho To samo jest 2 posty niżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?