vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPi https://i.pinimg.com/originals/82/64/91/826491e0a2afdc4d294023ecc91efd83.jpg
0
@KapiFCB Zlatan też nie chciał odchodzić, a jednak.
3
Trzeba mieć nadzieję, że za rok pojawi się właściwy człowiek na właściwym miejscu i powtórzy się historia z 2008 czyli wietrzenie szatni i postawienie na młodych.
1
@kkbarca Edytuj, bo będą wakacje :P
0
@Mario96w Wszyscy wiemy za co dostał tę fuchę.
0
Wszyscy jadą Bartomeu, ale to zapewne nasz genialny dyrektor sportowy wynegocjował takie warunki.
0
@JimMorrisonFCB Albo Pjanić :V
0
@Litman Rakieta za Pjanicia, do tego Vidal za De Jonga i jazda
0
@FafitFCB W Juve miał 6.5, tu od razu bańka więcej na wjazd. Brawo.
0
@osa91 To miłe, że zarząd uczy się na własnych wtopach.
4
@krefi10 I znowu kreatywności będzie mało
4
@Rambo3 Po niecałych 2 latach wychodzimy na zero i zostaje nam 32-letni zawodnik wart jakieś 10-15 mln.
0
@BarcaInfo Nie interesuje mnie ekonomia tylko poziom sportowy drużyny.
0
Kupiony za 40, idzie za 80. Wszystko fajnie tylko po co ten Pjanić...
Patrzcie z czego robią kompilacje Pjaniciowi w tym sezonie xD
0
@mateusz33 To ma być prezent dla siostrzenicy ;)
2
0
@Bykunn W tym wypadku w grę wchodzą bardziej aktywne zabawy, ale ma już trampoliny, zjeżdżalnie. hulajnogi itd.
0
Niedługo siostrzenica kończy 7 lat i szczerze powiedziawszy nie mam żadnego pomysłu na prezent, może ktoś coś ciekawego podpowie ;)
3
@Fenelon PS5 będzie kompatybilne z grami PS4, więc pewnie tak.
1
@BarcaInfo Kwestia dni
0
@Messibestplayerintheworld Już chyba każda byłaby lepsza niż Pjanić i 10 mln za Arthura.
0
@Messibestplayerintheworld Jakby chcieli to spięliby budżet samym Coutinho.
0
Bartomeu chyba wychodzi z założenia, że skoro 30-letni pomocnik z Włoch to taki drugi Zidane.
0
Jeszcze dostanie kontrakt do 2025 z kilkoma ładnymi milionami rocznie.
5
@IronSanHybrid GOAT z jakimś typem z reklamy Harnasia :D
2
@IronSanHybrid Duda Duda Duda z Dudą xD
1
@lukasbarca86 Szybciej oni przywiozą nam 30-letniego Pjanicia za 70.
0
@FafitFCB U mnie 24 stopnie i szansa opadów 1%, trzymaj się.
0
@MarioVeB! Masz na myśli Arthura, Dembele czy Griezmanna?
0
@Danny Gaucho To samo jest 2 posty niżej.