3

@potrojnakorona Ciekawe czy pamięta kogo skasował na pasach.

0

@socha A oberwał od większości.

0

@kamiVeB Ciągle liczę na de Jonga z Ajaxu I to chyba złudne oczekiwania.

0

Dziś de Jong momentami przypominał mi Rakiticia... Oby to tylko brak rytmu po kontuzji.

0

@Encore I tak nie ma po tym jak uciszał kibiców na Camp Nou.

1

"Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" - Takie pocieszenie po dzisiejszym meczu.

4

Rakitić cały mecz, to podsumowuje Sołtysa.

1

Zmiany po 80 min, a w ćwierćfinale wyjdzie ta sama podstawa xD

6

Kike "bez zmian" Setien, każdy ma swojego Smude

0

Dzięki za wszystko Ivan, ale musisz odejść

11

Beka z somsiada, ale jutro po naszym meczu też może być niewesoło.

1

@BarcaInfo Im szybciej złapie następną kontuzję tym szybciej znów się wyleczy... Fuck logic

1

@marcin000019 Zainwestuj w dysk SSD, różnica kolosalna.

0

Roma w końcu spuchła ;)

1

@Encore Zrób zeza to dostrzeżesz xD

16

@Gaucho "Chłopaki, wróciłem już na dobre"

2

Nasuwa mi się tekst piosenki Sylwii Grzeszczak: "z Twych wielkich słów kręcimy dziś komedię..." xD

0

@Jonyx Czekają na przelew ;)

10

@Kajtek77 U mnie kiedyś napruta sąsiadka podgrzewała zupę w plastikowej misce, był ogień w trakcie i po akcji.

5

@LuisSalvano Jak żyć?

2

Bierzcie i korzystajcie.
https://bit.ly/3kc4z8T

1

@Chwytliwy Dmytro Chygrynskiy

16

@LuisSalvano Neymar chyba ewentualnie jako zmiennik Fatiego.

6

@tommyVERceti U mnie dokładnie na odwrót.

2

@Encore 5-6, nie wyżej.

1

Ach ten Najmar... Wyczuł, że bez Iniesty i Szawiego nie będzie gola żadnego i uciekł do szejka zgarniać takie triplete. Chapeau bas.

1

@NeroTFP A czemu mieliby Ci za to płacić?

0

@Chakalaka Ford g*wno wort, a Fiat jego brat :D

1

14

@BarcaInfo Szkoda, że kraty nie odrzucili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?