vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@potrojnakorona Ciekawe czy pamięta kogo skasował na pasach.
0
@socha A oberwał od większości.
0
@kamiVeB Ciągle liczę na de Jonga z Ajaxu I to chyba złudne oczekiwania.
0
Dziś de Jong momentami przypominał mi Rakiticia... Oby to tylko brak rytmu po kontuzji.
0
@Encore I tak nie ma po tym jak uciszał kibiców na Camp Nou.
1
"Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" - Takie pocieszenie po dzisiejszym meczu.
4
Rakitić cały mecz, to podsumowuje Sołtysa.
1
Zmiany po 80 min, a w ćwierćfinale wyjdzie ta sama podstawa xD
6
Kike "bez zmian" Setien, każdy ma swojego Smude
0
Dzięki za wszystko Ivan, ale musisz odejść
11
Beka z somsiada, ale jutro po naszym meczu też może być niewesoło.
1
@BarcaInfo Im szybciej złapie następną kontuzję tym szybciej znów się wyleczy... Fuck logic
1
@marcin000019 Zainwestuj w dysk SSD, różnica kolosalna.
0
Roma w końcu spuchła ;)
1
@Encore Zrób zeza to dostrzeżesz xD
16
@Gaucho "Chłopaki, wróciłem już na dobre"
2
Nasuwa mi się tekst piosenki Sylwii Grzeszczak: "z Twych wielkich słów kręcimy dziś komedię..." xD
0
@Jonyx Czekają na przelew ;)
10
@Kajtek77 U mnie kiedyś napruta sąsiadka podgrzewała zupę w plastikowej misce, był ogień w trakcie i po akcji.
5
@LuisSalvano Jak żyć?
2
Bierzcie i korzystajcie.
https://bit.ly/3kc4z8T
1
@Chwytliwy Dmytro Chygrynskiy
16
@LuisSalvano Neymar chyba ewentualnie jako zmiennik Fatiego.
6
@tommyVERceti U mnie dokładnie na odwrót.
2
@Encore 5-6, nie wyżej.
1
Ach ten Najmar... Wyczuł, że bez Iniesty i Szawiego nie będzie gola żadnego i uciekł do szejka zgarniać takie triplete. Chapeau bas.
1
@NeroTFP A czemu mieliby Ci za to płacić?
0
@Chakalaka Ford g*wno wort, a Fiat jego brat :D
1
@Kacper1432 Coś takiego?
https://bit.ly/2EvDdtM
14
@BarcaInfo Szkoda, że kraty nie odrzucili.