0

@damianex10 Myślę, że musiałby dostosować się do drużyny, a nie na odwrót.

0

@messiandiniesta Klauzula wygasła w czerwcu, albo ktoś spełni wymagania Barcy albo będzie odsyłany do 700 mln.

0

@damianex10 Kiedy widziałeś ostatnio Messiego biegającego 90 min? W 2013?

0

Kilka powodów, dla których decyzja Leo może być blefem:
1. Liga angielska czy włoska: trudne, fizyczne ligi, w których trzeba biegać i walczyć 90 min,
2. Wynagrodzenie jak i kwota transferu: mało kogo stać na zakup jak i utrzymanie takiego zawodnika, za darmo na pewno nie odejdzie,
3. Aklimatyzacja i komfort życia: Nie od dziś wiadomo, że Leo żyje w Hiszpanii od początku kariery, bariera językowa czy przeniesienie rodziny ze słonecznej Hiszpanii do deszczowej Anglii wydaje się dziwnym posunięciem.

2

Po odejściu Estremadurczyka wszystko zaczęło się sypać :(

2

Jeśli Leo chce wymusić zmiany w zarządzie to nie robi tego zbyt elegancko, ale jak najbardziej jestem za nim. Jeśli jednak działa pod wpływem kolegów to adios, nikt nie może być ponad dobrem klubu.

2

Jeśli najlepszy piłkarz wszech czasów odejdzie w taki sposób z klubu to Bartomeu będzie wisiał na pierwszym drzewie za bramą klubu.

0

188

@busquets5 I kto to mówi... xD Ty też do odstrzału.

0

Luźne majty, De Jong ma grać na swojej nominalnej pozycji, więc Busquets automatycznie ława.

1

Nie wiem skąd ta podnieta Lautaro, gość to Jović v2, jest przeciętny tak jak i aktualnie Suarez.

28

Gorzej jak Busquetsa będzie widział.

2

Zapewne odejdzie za free, a i tak nie kupią Van de Beeka. Po drugie sami zrobią sobie pod górkę z negocjacjami nowego transferu, bo klub sprzedający będzie wiedział, że Barcelona ma nóż na gardle. Brawo.

0

@Wilczeq Gdyby Barca strzeliła 7 więcej to przegrałaby tylko 9-15

31

"Odpadliśmy z triumfatorem" zawsze brzmi lepiej niż "zbili Nas w ćwierćfinale" ;)

0

@pikass14 Kilka miesięcy po premierze cena pozostanie raczej niezmieniona, chyba, że upolujesz jakąś używkę w idealnym stanie.

0

@Jaca27 Czekają na nową generację żeby podwójnie zarobić.

0

@pikass14 Nie brałbym na premierę, bo zawsze pierwsze partie mają jakieś wady fabryczne.

2

@shinthps To syndrom powpier..olu bardziej, gwałtu szybko się nie zapomina ;)

0

@D10SLEO #GoGoRL9

1

@emil22 To nierealne, bo na zakupy trzeba by przeznaczyć z 300 mln.

1

@Colon Głównie rewanż z Chelsea gdzie ich gnietliśmy, a i tak odpadnięcie.

51

@BarcaInfo Ok, a my Jesusa za 50 i gra muzyka.

1

@KamilZ Po sezonie odejdzie za darmo, a teraz można za niego wyrwać plus minus 20 mln. Za duża pensja jak na zmiennika.

1

Ten rok potoczył się idealnie dla Lewego, by zdobyć Złotą Piłkę. Nie oszukujmy się, z reprezentacją na Euro nie zdziałałby za wiele, strzelił mnóstwo goli w Bundeslidze, do tego król strzelców LM, a po ewentualnej wygranej miałby trofeum w kieszeni. Kwestia tego czy FIFA zdecyduje się jednak na wręczenie tej nagrody, jeśli zmienią zdanie po wygranej PSG to będzie jawna kradzież.

0

@Pewex Już do 2 znajdziesz ;)

0

@Grubson06 Lautato Martinez to w ogóle niech nie przychodzi.

0

0

@Mixtape Chcieli spróbować czegoś innego zamiast kozy.

0

@Colon Trochę oczy kobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?