vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jeyx77x Manchester nawet bliżej ;)
0
@klopx Niesmak odczuł chyba każdy, tym bardziej że jest kapitanem.
1
@klopx Nie tylko tu ;)
0
Leo zbytnio tego nie przemyślał. Za rok odszedłby w pełnym blasku chwały, a tak narobił sobie tylko wrogów wśród cules, dla których był Bogiem.
1
@Coutinho007 Suarez z rokiem kontraktu to ciągle 15-20 mln, w końcu to Pistolero.
0
@Encore Vidal czy Suarez też mają ważne kontrakty, a jednak wylot za frajer, dla chcącego...
6
@itmustbejoke Może podpisze nową z ogarniętym zarządem.
8
Suareza gonią za free, a Busquets zostaje w planach trenera... Taką rewolucję to ja pie..ole.
7
Nikt nie wpadł na to, że być może Van de Beek odmówił transferu do Barcelony? O ile ta w ogóle złożyła jakiekolwiek zapytanie.
0
Godne pozazdroszczenia jak szybko podejmuje decyzje w danej sytuacji, Crack Total.
10
@justfootball Sergio Busquets/Alba
0
@LeoMessi1994 Proponuje popijać suchary.
0
@tristan87 Wakacjusze zasrani.
1
https://bit.ly/3jELAT6
1
@tristan87 Trudne nie znaczy niemożliwe, sam już nie wiem co będzie lepsze.
0
@MesQueUnClub_87 "Nie nosisz, więc sprzedaj!" - Vinted
5
@BarcaInfo A Busquets dalej będzie robił kółeczka na własnej połowie.
78
@BarcaInfo Brzmi dobrze, zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
@Coutinho007 Więcej okazji dla przeciwnika miałeś na myśli? :P
7
@Coutinho007 Piłkarskie sado-maso.
1
@Wilczeq Co to za cyrk?
0
@priest9999 Wielki Gareth nigdzie się nie wybiera.
0
@Ghotti W tamtym momencie top 3 na świecie, Morata zawsze był dobry, ale nic więcej.
1
@VamosRakieta Morata do Chelsea za 80 ;)
0
Rakitić, Suarez, Vidal mają odejść za darmo, gdyby byli piłkarzami Realu bez problemu wyciągnęliby za nich 50 mln. To są właśnie te detale.
0
Jeśli Leo odejdzie to będzie żałował jak Neymar, róbcie screeny.
5
Z jakiej racji Vidal miałby odejść za darmo? Co to piłkarski czerwony krzyż?
0
@masq To sterownik zintegrowanej na płycie karty graficznej.
1
Alba bez Messiego wykopywałby chyba cały czas za linię.
12
Jeśli ktoś tęskni za Barcą Valverde to Athletic - Barca na Eleven 3.