2

Wpychanie do składu Busquetsa i odsunięcie Puiga mówi dużo o tej mitycznej "rewolucji". Jeśli chcą go wypożyczyć to chociaż bez śmiesznej klauzuli wykupu, będzie nowy zarząd to miejmy nadzieję, że ogarnie ten burdel.

1

@Coutinho007 Zamiast Busquetsa De Jong, obok niego chociażby Pedri czy Puig, a nie gra z dwoma dmf, kto ma tę piłkę dostarczać na te skrzydła, Roberto?

1

Zero balansu w tej drużynie. Busquets + De Jong, a potem od razu ofensywna trójka i szpica. To nie wypali.

0

Wijnaldum > Puig
Koeman Logic

1

Szkoda, że nie prowadzi się jak Ibra czy Lewy, byłby z niego pożytek jeszcze długie lata.

0

@Barcelismo Oko za oko, ząb za ząb. To jest to.

0

https://sport.tvp.pl/43858456/konflikt-powodem-transferu-joao-cancelo-zwyzywal-sie-z-miralem-pjaniciem

A Cancelo miałby zastąpić Semedo, szmatławce już same gubią się w kłamstwach, by sprzedać nakład.

1

@FCMichalo Ćwierćfinał z Bayernem.

6

Szuruburu rewolucja, a na ten moment tylko Harnaś odszedł do Sevilli, a Busquets czy Umtiti kwitną z kilkuletnimi kontraktami... Temat Alby, Pique czy już nawet Suareza ucichł, czwarty rok z rzędu Dembele naszym transferem... A głupi człowiek nadal łudzi się, że to odpali.

1

Znowu wszędzie pozytywne odczucia, odruch wymiotny powrócił.

8

Białe jest białe, a czarne jest czarne. Rivaldo mówi jak jest.

0

@cat_r37 Spoko, za darmo weźmie go nawet Górnik Zabrze.

1

@masq Inter wie, że gra z transferowymi Januszami, trochę ich przetrzymają i zapewne postawią na swoim.

1

" Inter nie zgadza się na zapłacenie jakiejkolwiek kwoty za Vidala, nie akceptuje nawet zmiennych"

Od kiedy zainteresowana strona dyktuje warunki? Z mes que un club staliśmy się instytucjonalno-sportowym pośmiewiskiem.

4

@Herbert Przecież gra tyle lat we Włoszech, więc zapewne ma.

1

Obciąć pensję i zostawić Suareza na ławce, to większa gwarancja bramek niż Braithwaite.

0

@Jersi Wolę żeby został na ławce niż ma iść za paczkę fajek, zawsze to gwarancja kilkunastu goli w sezonie. Sprzedać Braithwaite'a.

1

@FafitFCB Tak, zwolennicy teorii płaskiej ziemi.

1

@Coutinho007 Zawsze polak rodak poszkodowany.

2

Lewy ma szczęście, że Euro nie odbyło się w tym roku. Z drugiej strony ma pecha, bo nie dostanie ZP. I żyje się dalej.

4

Oczy bolo, dajcie już chociaż Barce Valverde

2

@szymek029 Tak to się robi, a nie 30 letni Busquets dostał 5 lat kontraktu.

0

To co, Rybus do Barcy? xD

1

@Kamilos84 Leży i kwiczy.

2

@NeroTFP No w sumie, Leo w ich wieku miał tylko 4 złote piłki.

6

Te koszulki to Nike nie wyszły

0

@donleo12 Szkoda, że z LCD, ale na pocieszenie 120Hz.

1

@MESSIah16 Myślę, że po wyborach może przedłużyć kontrakt, zależy od tego co do tej pory będzie prezentować drużyna.

0

Czemu nie padło najważniejsze pytanie czyli co stanie się po sezonie, nowa umowa czy odejście?

0

Vamos Leo, Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?