vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wpychanie do składu Busquetsa i odsunięcie Puiga mówi dużo o tej mitycznej "rewolucji". Jeśli chcą go wypożyczyć to chociaż bez śmiesznej klauzuli wykupu, będzie nowy zarząd to miejmy nadzieję, że ogarnie ten burdel.
1
@Coutinho007 Zamiast Busquetsa De Jong, obok niego chociażby Pedri czy Puig, a nie gra z dwoma dmf, kto ma tę piłkę dostarczać na te skrzydła, Roberto?
1
Zero balansu w tej drużynie. Busquets + De Jong, a potem od razu ofensywna trójka i szpica. To nie wypali.
0
Wijnaldum > Puig
Koeman Logic
1
Szkoda, że nie prowadzi się jak Ibra czy Lewy, byłby z niego pożytek jeszcze długie lata.
0
@Barcelismo Oko za oko, ząb za ząb. To jest to.
0
https://sport.tvp.pl/43858456/konflikt-powodem-transferu-joao-cancelo-zwyzywal-sie-z-miralem-pjaniciem
A Cancelo miałby zastąpić Semedo, szmatławce już same gubią się w kłamstwach, by sprzedać nakład.
1
@FCMichalo Ćwierćfinał z Bayernem.
6
Szuruburu rewolucja, a na ten moment tylko Harnaś odszedł do Sevilli, a Busquets czy Umtiti kwitną z kilkuletnimi kontraktami... Temat Alby, Pique czy już nawet Suareza ucichł, czwarty rok z rzędu Dembele naszym transferem... A głupi człowiek nadal łudzi się, że to odpali.
1
Znowu wszędzie pozytywne odczucia, odruch wymiotny powrócił.
8
Białe jest białe, a czarne jest czarne. Rivaldo mówi jak jest.
0
@cat_r37 Spoko, za darmo weźmie go nawet Górnik Zabrze.
1
@masq Inter wie, że gra z transferowymi Januszami, trochę ich przetrzymają i zapewne postawią na swoim.
1
" Inter nie zgadza się na zapłacenie jakiejkolwiek kwoty za Vidala, nie akceptuje nawet zmiennych"
Od kiedy zainteresowana strona dyktuje warunki? Z mes que un club staliśmy się instytucjonalno-sportowym pośmiewiskiem.
4
@Herbert Przecież gra tyle lat we Włoszech, więc zapewne ma.
1
Obciąć pensję i zostawić Suareza na ławce, to większa gwarancja bramek niż Braithwaite.
0
@Jersi Wolę żeby został na ławce niż ma iść za paczkę fajek, zawsze to gwarancja kilkunastu goli w sezonie. Sprzedać Braithwaite'a.
1
@FafitFCB Tak, zwolennicy teorii płaskiej ziemi.
1
@Coutinho007 Zawsze polak rodak poszkodowany.
2
Lewy ma szczęście, że Euro nie odbyło się w tym roku. Z drugiej strony ma pecha, bo nie dostanie ZP. I żyje się dalej.
4
Oczy bolo, dajcie już chociaż Barce Valverde
2
@szymek029 Tak to się robi, a nie 30 letni Busquets dostał 5 lat kontraktu.
0
To co, Rybus do Barcy? xD
1
@Kamilos84 Leży i kwiczy.
2
@NeroTFP No w sumie, Leo w ich wieku miał tylko 4 złote piłki.
6
Te koszulki to Nike nie wyszły
0
@donleo12 Szkoda, że z LCD, ale na pocieszenie 120Hz.
1
@MESSIah16 Myślę, że po wyborach może przedłużyć kontrakt, zależy od tego co do tej pory będzie prezentować drużyna.
0
Czemu nie padło najważniejsze pytanie czyli co stanie się po sezonie, nowa umowa czy odejście?
0
Vamos Leo, Visca el Barca!