0

@Mario96w Chociażby to, że dostał posadę, o której nie ma zielonego pojęcia co widać w jego poczynaniach.

1

Abidal ma przeprowadzać rewolucję, która powinna zacząć się od niego samego... Dno dna.

3

Toż to drugi Jović, powtarzam po raz kolejny.

1

@escarabajo Na początek trzeba pojąć, że nowego Xaviego czy Iniesty nigdy nie będzie, poza tym oni też nie grali poezji od pierwszego sezonu.

2

@escarabajo Piłkarsko nie można odmówić mu umiejętności, zgubił go imprezowy tryb życia.

2

@escarabajo Każdy jest mądry po fakcie.

1

@bartoszekkk Nie po to zwolni trenera żeby podać się do dymisji.

0

@draxidox Mogło tak być gdyby wybrali Ronaldo zamiast Quaresmy.

1

@Janiama A Kimiś?

0

@VenoM Gość nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny nafaszerowanej gwiazdami, to zmiana na głośniejsze nazwisko.

20

Dajcie spokój z tym Koemanem, to kolejny dowód na bezmyślne działania zarządu.

0

@Pilka_jest_okragla Noł łej.

6

Dymisja tego zarządu, najlepszy transfer od lat.

8

Cruyffista mówili, a to hiszpański Smuda.

0

@goldmetaxa Wychowanek, chyba tylko dla statystyk.

1

@MaTt_BarcaFan Najłatwiej sugerować innym ucieczkę jak szczury z tonącego statku. To taki angielski Hajto.

14

Mogę powiedzieć tylko, że nic nie mogę powiedzieć.

0

@|Nuno| fullmatchesandshows

10

Dopóki w podstawowym składzie wychodzi taki Sergi Roberto to Barca będzie zwykłym przeciętniakiem.

1

@kuz Po 2-4 powinien reagować

2

Zmiany w 2008 - Potrójna
Zmiany w 2014 - Potrójna
Zmiany w 2020...?

5

Rozumiem, że Fati i Puig wejdą po honorową?

3

Gdyby ktoś chciał elegancki, turecki dywan to już niedługo w sprzedaży.
https://bit.ly/3itfb1p

4

@FC1899Barca Niechęć do jego osoby bierze się głównie przez charakter, piłkarsko nikt nie zaprzecza, że jest geniuszem.

19

@AlexDark00 Wtedy trenerem Bayernu był Heynckes ;)

9

Obecna sytuacja przypomina tą z sezonu 2012/13 gdy Barca była drużyną przewidywalną, monotonną, polegającą głównie na Messim, a Bayern bardzo boleśnie obnażył jej wszelkie braki. Dochodzi do tego tegoroczny format rozgrywek, wszystko zamyka się po pierwszym spotkaniu, nie ma szans ani ewentualnych nadziei na remontadę jak z Milanem czy PSG. Wolę być nastawiony sceptycznie i rozczarować się pozytywnie.

0

@BorzyKrzys To wszystko dzięki Peszkinowi, będzie robił atmosferę w salonach Merca.

2

Jeśli zagramy cały mecz bez zmian jak z Napoli to Bayern nas zajeździ, wszystko w rękach Sołtysa.

0

@Danny Gaucho Prawie jak ZP :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?