vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Chociażby to, że dostał posadę, o której nie ma zielonego pojęcia co widać w jego poczynaniach.
1
Abidal ma przeprowadzać rewolucję, która powinna zacząć się od niego samego... Dno dna.
3
Toż to drugi Jović, powtarzam po raz kolejny.
1
@escarabajo Na początek trzeba pojąć, że nowego Xaviego czy Iniesty nigdy nie będzie, poza tym oni też nie grali poezji od pierwszego sezonu.
2
@escarabajo Piłkarsko nie można odmówić mu umiejętności, zgubił go imprezowy tryb życia.
1
@FCBGrzesiiek Kto dziś odchodzi?
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg
2
@escarabajo Każdy jest mądry po fakcie.
1
@bartoszekkk Nie po to zwolni trenera żeby podać się do dymisji.
0
@draxidox Mogło tak być gdyby wybrali Ronaldo zamiast Quaresmy.
1
@Janiama A Kimiś?
0
@VenoM Gość nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny nafaszerowanej gwiazdami, to zmiana na głośniejsze nazwisko.
20
Dajcie spokój z tym Koemanem, to kolejny dowód na bezmyślne działania zarządu.
0
@Pilka_jest_okragla Noł łej.
6
Dymisja tego zarządu, najlepszy transfer od lat.
8
Cruyffista mówili, a to hiszpański Smuda.
0
@goldmetaxa Wychowanek, chyba tylko dla statystyk.
1
@MaTt_BarcaFan Najłatwiej sugerować innym ucieczkę jak szczury z tonącego statku. To taki angielski Hajto.
14
Mogę powiedzieć tylko, że nic nie mogę powiedzieć.
0
@|Nuno| fullmatchesandshows
10
Dopóki w podstawowym składzie wychodzi taki Sergi Roberto to Barca będzie zwykłym przeciętniakiem.
1
@kuz Po 2-4 powinien reagować
2
Zmiany w 2008 - Potrójna
Zmiany w 2014 - Potrójna
Zmiany w 2020...?
5
Rozumiem, że Fati i Puig wejdą po honorową?
3
Gdyby ktoś chciał elegancki, turecki dywan to już niedługo w sprzedaży.
https://bit.ly/3itfb1p
4
@FC1899Barca Niechęć do jego osoby bierze się głównie przez charakter, piłkarsko nikt nie zaprzecza, że jest geniuszem.
19
@AlexDark00 Wtedy trenerem Bayernu był Heynckes ;)
9
Obecna sytuacja przypomina tą z sezonu 2012/13 gdy Barca była drużyną przewidywalną, monotonną, polegającą głównie na Messim, a Bayern bardzo boleśnie obnażył jej wszelkie braki. Dochodzi do tego tegoroczny format rozgrywek, wszystko zamyka się po pierwszym spotkaniu, nie ma szans ani ewentualnych nadziei na remontadę jak z Milanem czy PSG. Wolę być nastawiony sceptycznie i rozczarować się pozytywnie.
0
@BorzyKrzys To wszystko dzięki Peszkinowi, będzie robił atmosferę w salonach Merca.
2
Jeśli zagramy cały mecz bez zmian jak z Napoli to Bayern nas zajeździ, wszystko w rękach Sołtysa.
0
@Danny Gaucho Prawie jak ZP :V