vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Puig w jednym meczu wykręcił połowę asyst Arthura z całego sezonu, oby tak dalej, a będzie z niego radocha na lata.
5
@MichalZZZ Tak.
16
@Encore Kiedy wydajesz 300 mln na 2 zawodników, a jeden wiecznie w szpitalu, drugi załamał się psychicznie. Witamy w Barcelonie.
0
@justfootball Samsung ma małe pojemności w podobnej cenie, polecam ZMI Aura.
1
Ten jak zwykle mądry po fakcie.
96
Francja ośmieszyła się kompletnie kończąc sezon bez dogrania reszty spotkań. W sumie to nie pierwszy raz gdy ten kraj macha białą flagą.
0
@ranger3120 Forza Milan, Napoli i Roma są do łyknięcia.
4
@Slazmi *15 lipca
4
@MichalZZZ Alba Jessica
3
@BarcaInfo Pytanie na ile?
0
@Janas11224 Ach ten Zbynio.
8
Może jakiś karny dla Granady dla odmiany :D
0
@KamilZ Niech dożyje najpierw, zaczyna się sezon na idiotyczne ploty.
0
Komentarz usunięty
2
@damiano996 Żyj w swoim świecie, nikt tak nie rozgrabił i wysprzedał Polski jak PO, co nie znaczy, że PiS jest święty. W tym momencie to wybór między mniejszym złem, ale właśnie nie wiem, które jest mniejsze.
5
Z jednej strony logicznym jest, by władza nie znajdowała się w całości w rękach jednej partii, ale z drugiej na samą myśl o Tusku, reprywatyzacjach, Amber Gold, OFE itd robi mi się gorąco. Czemu Polska jest tak głupia, że od tylu lat wybiera między PO-PiSem?
0
@MesQueUnClub_87 Hajto to pajac i znalazł się w TV tylko dlatego, że jest ziomkiem Borka Króla Tajlandii ;)
8
"Dobrze, że Suarez trafił, Griezmann również"
Gość chyba nie ten mecz oglądał.
0
@kodi77 Skąd wiesz?
13
@Chwytliwy "David Luiz is the best defender I have ever seen" - Stevie Wonder XD
24
Stawiać na niego i to ewentualnie jemu szukać zmiennika, a nie sprowadzać kolejne "gwiazdy" za grube mln.
5
@BarcaInfo Za to pewnie Fati i Puig już tak
0
https://pl-pl.facebook.com/ZdrowaPolska/videos/280430493043421/
2
@Kretok Kiedy by nie wrócił to i tak nie pogra dłużej niż miesiąc.
0
@arraco Inaki Williams byłby dużo tańszy i na pewno nie gorszy.
0
Toż to drugi Jović, poza tym dopóki Suarez jest w składzie to szkoda żeby gnił na ławce.
0
@BarcaInfo Zjadł Wielkiego Viniciusa.
2
@Lares Można, bo np na parkingu nie wystarczy patrzeć w jedno lusterko.
0
@Xavyol Wszystko zależy od silników.
5
@Ricardinio14 2.0 TDI można rozważać dopiero od 2008r.