14

Puig w jednym meczu wykręcił połowę asyst Arthura z całego sezonu, oby tak dalej, a będzie z niego radocha na lata.

5

@MichalZZZ Tak.

16

@Encore Kiedy wydajesz 300 mln na 2 zawodników, a jeden wiecznie w szpitalu, drugi załamał się psychicznie. Witamy w Barcelonie.

0

@justfootball Samsung ma małe pojemności w podobnej cenie, polecam ZMI Aura.

1

Ten jak zwykle mądry po fakcie.

96

Francja ośmieszyła się kompletnie kończąc sezon bez dogrania reszty spotkań. W sumie to nie pierwszy raz gdy ten kraj macha białą flagą.

0

@ranger3120 Forza Milan, Napoli i Roma są do łyknięcia.

4

@Slazmi *15 lipca

4

@MichalZZZ Alba Jessica

3

@BarcaInfo Pytanie na ile?

0

@Janas11224 Ach ten Zbynio.

8

Może jakiś karny dla Granady dla odmiany :D

0

@KamilZ Niech dożyje najpierw, zaczyna się sezon na idiotyczne ploty.

0

Komentarz usunięty

2

@damiano996 Żyj w swoim świecie, nikt tak nie rozgrabił i wysprzedał Polski jak PO, co nie znaczy, że PiS jest święty. W tym momencie to wybór między mniejszym złem, ale właśnie nie wiem, które jest mniejsze.

5

Z jednej strony logicznym jest, by władza nie znajdowała się w całości w rękach jednej partii, ale z drugiej na samą myśl o Tusku, reprywatyzacjach, Amber Gold, OFE itd robi mi się gorąco. Czemu Polska jest tak głupia, że od tylu lat wybiera między PO-PiSem?

0

@MesQueUnClub_87 Hajto to pajac i znalazł się w TV tylko dlatego, że jest ziomkiem Borka Króla Tajlandii ;)

8

"Dobrze, że Suarez trafił, Griezmann również"
Gość chyba nie ten mecz oglądał.

0

@kodi77 Skąd wiesz?

13

@Chwytliwy "David Luiz is the best defender I have ever seen" - Stevie Wonder XD

24

Stawiać na niego i to ewentualnie jemu szukać zmiennika, a nie sprowadzać kolejne "gwiazdy" za grube mln.

5

@BarcaInfo Za to pewnie Fati i Puig już tak

2

@Kretok Kiedy by nie wrócił to i tak nie pogra dłużej niż miesiąc.

0

@arraco Inaki Williams byłby dużo tańszy i na pewno nie gorszy.

0

Toż to drugi Jović, poza tym dopóki Suarez jest w składzie to szkoda żeby gnił na ławce.

0

@BarcaInfo Zjadł Wielkiego Viniciusa.

2

@Lares Można, bo np na parkingu nie wystarczy patrzeć w jedno lusterko.

0

@Xavyol Wszystko zależy od silników.

5

@Ricardinio14 2.0 TDI można rozważać dopiero od 2008r.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?