4

Jeśli miejsce Arthura zajmie Puig to niech on w pi... ląduje w tym Turynie nawet dziś.

0

Vidal gościu dziś jesteś cieniem samego siebie

0

Arthur spuchł jeszcze przed 60 xD

0

FC Messi pełna parą

0

@BarcaInfo Od kiedy on gra w Leverkusen :P

0

Mają zakaz oddawania strzałów czy co, Vidal i Semedo już kilka razy odpuścili w takich sytuacjach

0

@mr_robot Z każdej decyzji sędzia bez problemów może się wytłumaczyć, bądźmy obiektywni.

11

Ciekawe czy Arthur wytrzyma do 60 min.

0

@Avada Kedavra Iniesta za bramkę w finale? Sneijder ciągnął Inter po potrójną jak i reprezentację Holandii do finału.

0

@BartqRKO Szczerze mówiąc w 2010 należała się Sneijderowi jak psu buda.

5

Gdyby sami prezentowaliby przyzwoity poziom to nie trzeba by było skupiać się na decyzjach sędziowskich.

2

@RomanHoffer Wykręć akumulator w nocy albo zagłosuj na konkurencję, wtedy głosy zrównoważą się ;)

2

@Mesi12 Konto z dzisiaj xD

0

@Avada Kedavra Tak jak z Neymarem czy Thiago

2

@Avada Kedavra Może i tak, ale Coutinho dużo intensywniej ;)

2

@Kapitan hawk Coutinho nic nie przebije ;)

1

Jak Pjanić 70 to i Rakitić podobnie :V

0

@Colon Dodadzą widgety, obecne w androidzie od 10 lat.

2

@Chwytliwy Oby w klimatach trylogii, a szczególnie 2 ;)

0

@AdiKingu96 Ich najgroźniejsi rywale to Bilbao i Villarreal, u Nas oprócz tego dochodzi Celta, Atletico.

0

@masq Rakitić - Pjanić to i owszem, ale nie elo Melo.

3

Patrząc na terminarz nasuwa się jeden wniosek - jeśli Madryt nie zostanie mistrzem to będą frajerami roku.

0

@Fawrf Na pewno nie Barca, no chyba, że w Pucharze Króla ;)

3

@Fawrf Nie ma sensu dyskutować z alternatywną rzeczywistością ;)

41

@BarcaInfo Teraz odrzucić definitywnie temat transferu i skończyć tę szopkę.

14

Richarlison: Van Dijk nie jest najlepszym obrońcą świata. Ta trójka jest lepsza: Thiago Silva, Marquinhos i Sergio Ramos.

XD Zabrakło tylko Luiza i Dante.

0

@grabor8 Miał żółtą

1

Rakitić dostaje piłkę na kontrę i... Do tyłu xD

0

Takifus coś tam się sadzi, gol na 2:0 i można iść spać.

0

Niezły ten Messi, w końcu grają jacyś wychowankowie, a nie to co u Valverde...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?