vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol pewnie łapie się za głowę... Jeden wielki wstyd kto prezentuje ten klub.
0
@Colon Nawet Martino.
5
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale pooglądałbym taką Barce Valverde...
0
@Michallublin Wystarczy mi żebranie, które widziałem ostatnio w jego wykonaniu.
5
@kerouac Coś jak Rydzyk u nas.
0
@Daviix7 Nie. Pozdrawiam.
1
@Emial22 https://pl-pl.facebook.com/pg/dariuszzmudzkifilms/videos/?ref=page_internal
0
@AmigoBlancos Ramos poza boiskiem to nawet cham nie jest.
1
@IAmBackCules Cenisz się widzę xD
0
@Mns21 Two Dots, Score Hero, CSR2
2
@Rhaan Tak naprawdę nie wiadomo ile to może potrwać co nie znaczy, że zachowanie przynajmniej części szatni jest skrajnie żenujące.
0
@Rhaan Zarząd wyjechał z redukcją o 70%, więc z 5 mln zostałoby 1.5.
38
"Mes que un club" ...
0
@Nieznajomy W takim razie o jakim końcu mowa.
0
Na fb krąży post, w którym kobieta opisuje swoje objawy oraz rozmowę telefoniczną z sanepidem, który poinformował ją, że nie wykona testu na koronawirusa, bo takie rozporządzenie wydał Minister Zdrowia. Jeśli tak ma to działać i testy będą wykonywane tylko dla zaawansowanie chorych to będzie dramat.
0
@IronSanHybrid Alyx?
6
@heniek168 Wystarczy zdrowy rozsądek by stosować się do tych wytycznych, jeśli ktoś ma pustostan w głowie to niech robi co chce, aby nie narażał innych.
1
@Kubusek^^ Wątpię. Ewentualnie mogą podjechać z Tobą i sprawdzić.
0
@itmustbejoke Dmytro Chygryński
1
@marcin000019 Nie wiem czy zauważyłeś, ale tiki-taki to od co najmniej 3 lat nie ma.
0
@xVENUMx Gość przehype'owany do granic możliwości, wydaje mi się, że to może być drugi Jović.
0
@piotrek1315 W porcie USB lub kablu? Z tego co kojarzę to kabel micro USB, weź swój od ładowarki telefonu i sprawdź na innym.
2
@Chwytliwy Benzema do Barcelony XD
0
@sendesara 4, 6, 2009, 2013 najlepsze.
3
@messi564 Każdy zawodnik jednego klubu jak Puyol czy Totti, a nie sprzedajne panienki jak (tfu) Neymar.
0
@messi564 Nie napisałem, że był zły. Po prostu w tamtej ekipie był najsłabszym punktem.
0
@graco14 VV był akurat najsłabszym punktem tej drużyny.
1
@Maniek9444 Lewa noga Adriano miażdżyła bramkarzy z każdej odległości.
0
@Vhaeraun Acrobat Reader
0
@NaFazieHitman Akurat po wyborach... ajajaj