vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włoska federacja piłkarska (FIGC) poinformowała, że sezon Serie A może zostać zakończony bez kontynuowania rozgrywek. Prezes FIGC Gabriele Gravina nie wykluczył, że rozgrywki zakończone zostaną z obecną liczbą punktów.
14
Panienki niezadowolone co chwilę.
0
https://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,25775555,koronawirus-w-olsztynie-pacjent-z-grupy-ryzyka-w-poliklinice.html
Zamknąć granice i kontrolować własne podwórko.
0
@robsesh Nawet nie chce mi się adblocka wyłączać.
1
W czasach gdy ludzie latają w kosmos, klonują zwierzęta czy tworzą życie z próbówki jakieś chińskie gówno dziesiątkuje świat...
0
@PopekMonster To był po prostu fart i pomoc sędziego co później udowodnił Juventus.
2
@gryfiT. fullmatchesandshows.com
2
O luju złoty, trener przeprasza piłkarzy, że ktoś na nich krzyknął... Jak bardzo kocham ten klub tak bardzo mam ochotę od niego odpocząć, to co stało się z nim w przeciągu tych kilku lat to dramat.
42
@BarcaInfo To są jaja, których w tym klubie nikt dawno nie widział stąd takie poruszenie.
1
@FDJ Można zgodzić się po 0.5 i 4 piwach na jednego.
0
@JimMorrisonFCB Wiadomo, ale to nie to samo.
13
Dzisiaj odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Nie do wiary, że już nie ujrzymy go na szklanym ekranie...
3
Neymar najlepszy w historii xD
0
@fart Właśnie ostatnio go czyściłem, bo też tak myślałem, ale to nie to. Pasta też jest świeża. Chyba pozostał tylko format.
0
@Kwiatek67 Niespodziewanie nie pomaga ;)
0
3 zakładki w Chrome, a komputer wyje jakbym zarzynał go na max detalach w Wiedźminie... Temperatura to ok. 50C, raz doszedł do prawie 80 przy filmie 1080p na YT... Co jest?
1
@SuperVegeta No i brawo dla Nich.
0
@NeroTFP Ś.P. Tito i Pep na jakiej wyje*ce ;)
0
Przeczytałem, że Barcelona chce kupić Juana Sebastiana Verona zamiast Sforze... W sumie wcale bym się nie zdziwił.
24
Szkalowanie asystenta, bo powiedział prawdę o świętych krowach barcelońskich... Naprawdę ten klub powoli staje się memem.
9
Ależ ta szatnia jest rozpuszczona, do tego kompletnie nieudolny zarząd i mamy obraz obecnej Barcelony.
0
@klemens100 Średnio co rok.
4
No i Sevilla 3-2 w 94
0
Czyli "możemy przegrać, nic się nie stanie" ?
2
@Danny Gaucho Bekcham xD
0
@rafal314 Dlaczego nie jeśli był odpowiednio serwisowany.
0
@Wichurek Tak, a ludzie poumierali z nudy
0
@Suzu 2 jeśli City nic nie strzeli
1
Rudy to jest kozak
7
Dla Ronaldo to musi być bardzo frustrujące. Tyle pracy, wyrzeczeń i walki, a nadal jesteś drugi...