0

Włoska federacja piłkarska (FIGC) poinformowała, że sezon Serie A może zostać zakończony bez kontynuowania rozgrywek. Prezes FIGC Gabriele Gravina nie wykluczył, że rozgrywki zakończone zostaną z obecną liczbą punktów.

14

Panienki niezadowolone co chwilę.

0

@robsesh Nawet nie chce mi się adblocka wyłączać.

1

W czasach gdy ludzie latają w kosmos, klonują zwierzęta czy tworzą życie z próbówki jakieś chińskie gówno dziesiątkuje świat...

0

@PopekMonster To był po prostu fart i pomoc sędziego co później udowodnił Juventus.

2

@gryfiT. fullmatchesandshows.com

2

O luju złoty, trener przeprasza piłkarzy, że ktoś na nich krzyknął... Jak bardzo kocham ten klub tak bardzo mam ochotę od niego odpocząć, to co stało się z nim w przeciągu tych kilku lat to dramat.

42

@BarcaInfo To są jaja, których w tym klubie nikt dawno nie widział stąd takie poruszenie.

1

@FDJ Można zgodzić się po 0.5 i 4 piwach na jednego.

0

@JimMorrisonFCB Wiadomo, ale to nie to samo.

13

Dzisiaj odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Nie do wiary, że już nie ujrzymy go na szklanym ekranie...

3

Neymar najlepszy w historii xD

0

@fart Właśnie ostatnio go czyściłem, bo też tak myślałem, ale to nie to. Pasta też jest świeża. Chyba pozostał tylko format.

0

@Kwiatek67 Niespodziewanie nie pomaga ;)

0

3 zakładki w Chrome, a komputer wyje jakbym zarzynał go na max detalach w Wiedźminie... Temperatura to ok. 50C, raz doszedł do prawie 80 przy filmie 1080p na YT... Co jest?

1

@SuperVegeta No i brawo dla Nich.

0

@NeroTFP Ś.P. Tito i Pep na jakiej wyje*ce ;)

0

Przeczytałem, że Barcelona chce kupić Juana Sebastiana Verona zamiast Sforze... W sumie wcale bym się nie zdziwił.

24

Szkalowanie asystenta, bo powiedział prawdę o świętych krowach barcelońskich... Naprawdę ten klub powoli staje się memem.

9

Ależ ta szatnia jest rozpuszczona, do tego kompletnie nieudolny zarząd i mamy obraz obecnej Barcelony.

0

@klemens100 Średnio co rok.

4

No i Sevilla 3-2 w 94

0

Czyli "możemy przegrać, nic się nie stanie" ?

2

@Danny Gaucho Bekcham xD

0

@rafal314 Dlaczego nie jeśli był odpowiednio serwisowany.

0

@Wichurek Tak, a ludzie poumierali z nudy

0

@Suzu 2 jeśli City nic nie strzeli

1

Rudy to jest kozak

7

Dla Ronaldo to musi być bardzo frustrujące. Tyle pracy, wyrzeczeń i walki, a nadal jesteś drugi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?