vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Może zamiast płacić Valencii 30M za Neto po prostu niech wezmą w rozliczeniu Denisa + Rafinhe?
8
@barcelonaLM No raczej nie.
https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/30/primera/1504082753_170282_1504082951_noticia_normal.jpg
1
@nioton Nigdy nie potrafili sprzedawać, wręcz rozdają w podzięce za grę.
0
@nioton Poszli na łatwiznę i rekę Cillessenowi.
2
@BarcaInfo Transfer sezonu :D
0
@brashh Griezmann podobno zaakceptował zeszłoroczne warunki czyli 17 mln netto co i tak jest zawrotną kwotą.
0
@FafitFCB Kto to w ogóle?
0
@monsterrize Młodzi właśnie powinni jak najwięcej grać żeby móc rozwinąć skrzydła :) Teraz jest ostatni dzwonek na sprzedaż Rakiticia, ale to pupil Valverde.
2
@Bartek22 Dziwne żeby błyszczał grając średnio z dwa razy w miesiącu.
0
Real sprzeda Marcosa Llorente do Atletico w miejsce Rodriego za 40-50 mln, u Nas takiej kwoty oczekuje się za Malcoma... Perez to geniusz biznesu.
0
@PuszkinFan De Ligta ;)
8
@ViscaBarca123 Nie szkoda mi go, prawdziwy Cule nie brałby nawet oferty Madrytu na poważnie.
2
Jedynym odmłodzeniem byłby De Ligt, bo reszta, o której mówi się w kontekście transferu do Barcy jest tuż przed 30.
1
@monsterrize De Ligt, Griezmann i Neymar = grubo ponad 300 mln, a to z kolei oznacza sprzedaż Coutinho, Dembele, pewnie i Malcoma i po raz kolejny zostajemy bez ławki.
0
@Exerion Jeszcze ewentualnie de Ligt... Jedno jest pewne, ktoś z dwójki Coutinho/Dembele odejdzie.
0
@jakubkuba07 Diego Costa, Pepe, Neymar?
0
@monsterrize Szczególnie widać to po współpracy Messiego z Albą w ostatnim sezonie ;) Owszem, Neymar dałby jakość, ale nie liczyłbym na to, że wniesie tyle co za pierwszym razem.
0
@CrazyFan Neymar grał w Barcelonie 4 lata, w ciągu których zdobyliśmy LM tylko raz, więc to żadna gwarancja sukcesu.
2
@BarcaInfo Alba ponownie dusiłby się.
0
@Michu30 To już dałoby do myślenia, chociaż z nimi to nie wiadomo :/
0
Po sprzedaży Neymara kupili zawodnika, którego prawdopodobnie teraz włączą w operację jego powrotu... Brawo Bartek, wystarczyło dać mu klauzulę jak u Pereza.
0
@kkbarca Niech on już idzie gdziekolwiek
2
@Witekk10 Ostatnio wypowiadał się ojciec dziewczyny to może dziś syn brata szwagra z poprzedniego małżeństwa.
0
@Coutinho007 Przed chwila mial poprzeczke.
0
@Norkusikhttps://dziennikzachodni.pl/brutalny-atak-w-krakowskim-autobusie-grupa-zaatakowala-nastoletnich-kibicow-innego-klubu-maczeta-i-gazem-pieprzowym-wideo/ar/c2-14212981
5
@Andi18 Ostatnio piłem Bociana i byłem miło zaskoczony ;)
6
@kkbarca W tym momencie Neymar i ciągnący się za nim smród to ryzyko większe niż Griezmann.
0
@BigShaq Jak to wywalać, to wymiana 1:1.
0
@Encore Przeczytaj tiki-take.
1
Grubo czyli Neymar praktycznie oficjalnie odchodzi z PSG, pytanie gdzie.