1

@BarcaInfo Może zamiast płacić Valencii 30M za Neto po prostu niech wezmą w rozliczeniu Denisa + Rafinhe?

1

@nioton Nigdy nie potrafili sprzedawać, wręcz rozdają w podzięce za grę.

0

@nioton Poszli na łatwiznę i rekę Cillessenowi.

2

@BarcaInfo Transfer sezonu :D

0

@brashh Griezmann podobno zaakceptował zeszłoroczne warunki czyli 17 mln netto co i tak jest zawrotną kwotą.

0

@FafitFCB Kto to w ogóle?

0

@monsterrize Młodzi właśnie powinni jak najwięcej grać żeby móc rozwinąć skrzydła :) Teraz jest ostatni dzwonek na sprzedaż Rakiticia, ale to pupil Valverde.

2

@Bartek22 Dziwne żeby błyszczał grając średnio z dwa razy w miesiącu.

0

Real sprzeda Marcosa Llorente do Atletico w miejsce Rodriego za 40-50 mln, u Nas takiej kwoty oczekuje się za Malcoma... Perez to geniusz biznesu.

0

@PuszkinFan De Ligta ;)

8

@ViscaBarca123 Nie szkoda mi go, prawdziwy Cule nie brałby nawet oferty Madrytu na poważnie.

2

Jedynym odmłodzeniem byłby De Ligt, bo reszta, o której mówi się w kontekście transferu do Barcy jest tuż przed 30.

1

@monsterrize De Ligt, Griezmann i Neymar = grubo ponad 300 mln, a to z kolei oznacza sprzedaż Coutinho, Dembele, pewnie i Malcoma i po raz kolejny zostajemy bez ławki.

0

@Exerion Jeszcze ewentualnie de Ligt... Jedno jest pewne, ktoś z dwójki Coutinho/Dembele odejdzie.

0

@jakubkuba07 Diego Costa, Pepe, Neymar?

0

@monsterrize Szczególnie widać to po współpracy Messiego z Albą w ostatnim sezonie ;) Owszem, Neymar dałby jakość, ale nie liczyłbym na to, że wniesie tyle co za pierwszym razem.

0

@CrazyFan Neymar grał w Barcelonie 4 lata, w ciągu których zdobyliśmy LM tylko raz, więc to żadna gwarancja sukcesu.

2

@BarcaInfo Alba ponownie dusiłby się.

0

@Michu30 To już dałoby do myślenia, chociaż z nimi to nie wiadomo :/

0

Po sprzedaży Neymara kupili zawodnika, którego prawdopodobnie teraz włączą w operację jego powrotu... Brawo Bartek, wystarczyło dać mu klauzulę jak u Pereza.

0

@kkbarca Niech on już idzie gdziekolwiek

2

@Witekk10 Ostatnio wypowiadał się ojciec dziewczyny to może dziś syn brata szwagra z poprzedniego małżeństwa.

0

@Coutinho007 Przed chwila mial poprzeczke.

5

@Andi18 Ostatnio piłem Bociana i byłem miło zaskoczony ;)

6

@kkbarca W tym momencie Neymar i ciągnący się za nim smród to ryzyko większe niż Griezmann.

0

@BigShaq Jak to wywalać, to wymiana 1:1.

0

@Encore Przeczytaj tiki-take.

1

Grubo czyli Neymar praktycznie oficjalnie odchodzi z PSG, pytanie gdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?