vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspider To jestem zawieszony w czasoprzestrzeni, bo nie widziałem tego nigdzie :)
2
@Barwindg
0
O co chodzi z Neymarem, jest oskarżony o gwałt?
0
@przemofcb91 Niech to będzie przestroga dla innych: Nie pędź tak, bo chcąc czy nie jesteś także odpowiedzialny za życie innych.
0
@DanielVeB Dlatego nikt nie bierze tego pod uwagę :)
0
@Kcprlxx Łysy raczej nie posadzi swojego ulubieńca rodaka, więc może mieć ciężko.
1
@SuperGamon Jest już iPhone XS, ale to minimalne usprawnienie względem X, więc raczej celowałbym w starszy model. Ewentualne poczekaj do września, wtedy pojawią się nowości.
0
@deyna2018 Zacząłbym od Bartomeu, później już z górki.
0
@fc_barcelona_1899 Mają jeden, genialny produkt, bez którego teraz nie wyobrażam sobie pracy czy rozrywki i jest to iPad, żaden inny tablet nie ma go niego podlotu. iPhone'y są dla mnie zbyt ograniczone.
2
@Piotr,1985 Ich główna karta przetargowa to właśnie iOS, sprzętowo nie mają szans z Samsungiem czy Huaweiem.
31
Apple właśnie chwali się na konferencji ciemnym motywem i możliwością pisania poprzez przeciągnięcia po klawiaturze... Coś co Android ma od lat :D
1
https://www.fcbarcelona.com/photo-resources/2019/06/03/a1581c69-2bb7-4441-8ea9-4426c918bff4/mini_2_samarreta-19-20.jpg?width=1200&height=750
To jest tak żenujące, że aż nie wiem co napisać...
0
@Grubson06 https://cdn.shopify.com/s/files/1/0285/2984/products/s-l1600_4_cc79eb55-016d-4204-b858-f1d3e4ebe50d_large.jpg?v=1540507263
1
@kerouac Apple, Porsche, Calvin Klein
1
Zwolnienie Valverde kwestią godzin, można iść spać :P
0
@Colon 1-0, trzeba murować
5
Miał odejść Valverde, a odejdzie pół zarządu. Bartomeu nie bez powodu nosi te okulary.
4
Zarząd ośmieszył się przy odejściu Neymara, teraz może zrobić to po raz drugi, ale tym razem przy jego powrocie ;)
0
@AboveYou A ja wolałbym Mbappe, który jest nawet bardziej potrzebny.
2
Griezmann i Neymar to dwie ostatnie osoby, które powinny być w ogóle rozważane do gry w Barcelonie, ale ten zarząd niejednokrotnie udowodnił swoją niekompetencję.
0
@Michaelo20000 Jak już piję to tylko Heineken, dla mnie najbardziej lajtowe.
0
Żeby było śmieszniej to do zamknięcia okienka zostało tylko 96 dni ;)
0
@pacior95 Potrzeba bramkostrzelnego zmiennika Suareza, po prostu i bez kombinowania.
12
@Kacper1432 Wielofunkcyjny napastnik grający na skrzydłach, brzmi jak Fabregas na dziewiątce :D
0
@Mr8lack Tylko czy Martinez jest trenerem tego typu... W sumie radzi sobie z gwiazdami Belgii, ale praca w klubie to codzienność i konsekwencja. Cóż, gorzej raczej już nie będzie ;)
0
@Suzu RAC1 twierdzi, że to pierwsza opcja po Valverde.
0
@LuisSalvano Modne na YT, więc trzeba skopiować.
1
@Mr8lack Liga Mistrzów po przyjściu nowego trenera to żaden pewniak w pierwszym, drugim czy trzecim sezonie ;) Potrzeba przede wszystkim motywatora, bo “podajcie do Leo” już nie działa.
0
O dziwo przejęcie Barcy w takim momencie nie będzie miłe ani komfortowe dla nowego trenera, nie dość, że musza być wyniki to do tego w starym, dobrym stylu.
2
@sidzej Dla mnie to nie przypadek, że zawodnicy błyszczący w innych drużynach przychodząc tutaj cofają się w rozwoju piłkarskim, na tym należy się przede wszystkim skupić, bo nowe nabytki skończą tak samo jak poprzednie.