vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Apple właśnie chwali się na konferencji ciemnym motywem i możliwością pisania poprzez przeciągnięcia po klawiaturze... Coś co Android ma od lat :D
1
https://www.fcbarcelona.com/photo-resources/2019/06/03/a1581c69-2bb7-4441-8ea9-4426c918bff4/mini_2_samarreta-19-20.jpg?width=1200&height=750
To jest tak żenujące, że aż nie wiem co napisać...
0
@Grubson06 https://cdn.shopify.com/s/files/1/0285/2984/products/s-l1600_4_cc79eb55-016d-4204-b858-f1d3e4ebe50d_large.jpg?v=1540507263
1
@kerouac Apple, Porsche, Calvin Klein
1
Zwolnienie Valverde kwestią godzin, można iść spać :P
0
@Colon 1-0, trzeba murować
5
Miał odejść Valverde, a odejdzie pół zarządu. Bartomeu nie bez powodu nosi te okulary.
4
Zarząd ośmieszył się przy odejściu Neymara, teraz może zrobić to po raz drugi, ale tym razem przy jego powrocie ;)
0
@AboveYou A ja wolałbym Mbappe, który jest nawet bardziej potrzebny.
2
Griezmann i Neymar to dwie ostatnie osoby, które powinny być w ogóle rozważane do gry w Barcelonie, ale ten zarząd niejednokrotnie udowodnił swoją niekompetencję.
0
@Michaelo20000 Jak już piję to tylko Heineken, dla mnie najbardziej lajtowe.
0
Żeby było śmieszniej to do zamknięcia okienka zostało tylko 96 dni ;)
0
@pacior95 Potrzeba bramkostrzelnego zmiennika Suareza, po prostu i bez kombinowania.
12
@Kacper1432 Wielofunkcyjny napastnik grający na skrzydłach, brzmi jak Fabregas na dziewiątce :D
0
@Mr8lack Tylko czy Martinez jest trenerem tego typu... W sumie radzi sobie z gwiazdami Belgii, ale praca w klubie to codzienność i konsekwencja. Cóż, gorzej raczej już nie będzie ;)
0
@Suzu RAC1 twierdzi, że to pierwsza opcja po Valverde.
0
@LuisSalvano Modne na YT, więc trzeba skopiować.
1
@Mr8lack Liga Mistrzów po przyjściu nowego trenera to żaden pewniak w pierwszym, drugim czy trzecim sezonie ;) Potrzeba przede wszystkim motywatora, bo “podajcie do Leo” już nie działa.
0
O dziwo przejęcie Barcy w takim momencie nie będzie miłe ani komfortowe dla nowego trenera, nie dość, że musza być wyniki to do tego w starym, dobrym stylu.
2
@sidzej Dla mnie to nie przypadek, że zawodnicy błyszczący w innych drużynach przychodząc tutaj cofają się w rozwoju piłkarskim, na tym należy się przede wszystkim skupić, bo nowe nabytki skończą tak samo jak poprzednie.
0
@Striker Kogo za nich kupisz bez dokładania grubego hajsu?
1
Kabaret trwa w najlepsze. W trakcie sezonu: "cała jedenastka jest zajechana, zero rotacji", po sezonie: "sprzedajmy Coutinho, Semedo i Malcoma", a z ławki to chyba Vidal będzie straszył.
1
Po raz kolejny super sezon Benzemy = przeciętność Suareza :D
0
https://www.fangol.pl/view/274691/oswiadczenie-psg-na
Mbappe jest w złotej klatce.
0
Raczej 90% użytkowników nie jest zwolennikami Valverde, ja również, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność, jako kibic zawszę chcę by moja drużyna wygrywała. Od dawna powtarzam, że rewolucja powinna zacząć się od zarządu.
0
Pewnie Ci, którzy chcą żeby Barca przegrała PK :P
0
A kto nie będzie Panie Kike
1
Podwieszonym napastnikiem u Nas jest Leo, Griezmann też nie operuje cały czas tylko w polu karnym.
0
Potrzebujemy napastnika, ani Griezmann ani Sane to nie jest to czego nam trzeba.
7
Spokojnie, Valverde wyciśnie z Niego maksimum ;)