31

Apple właśnie chwali się na konferencji ciemnym motywem i możliwością pisania poprzez przeciągnięcia po klawiaturze... Coś co Android ma od lat :D

1

@kerouac Apple, Porsche, Calvin Klein

1

Zwolnienie Valverde kwestią godzin, można iść spać :P

0

@Colon 1-0, trzeba murować

5

Miał odejść Valverde, a odejdzie pół zarządu. Bartomeu nie bez powodu nosi te okulary.

4

Zarząd ośmieszył się przy odejściu Neymara, teraz może zrobić to po raz drugi, ale tym razem przy jego powrocie ;)

0

@AboveYou A ja wolałbym Mbappe, który jest nawet bardziej potrzebny.

2

Griezmann i Neymar to dwie ostatnie osoby, które powinny być w ogóle rozważane do gry w Barcelonie, ale ten zarząd niejednokrotnie udowodnił swoją niekompetencję.

0

@Michaelo20000 Jak już piję to tylko Heineken, dla mnie najbardziej lajtowe.

0

Żeby było śmieszniej to do zamknięcia okienka zostało tylko 96 dni ;)

0

@pacior95 Potrzeba bramkostrzelnego zmiennika Suareza, po prostu i bez kombinowania.

12

@Kacper1432 Wielofunkcyjny napastnik grający na skrzydłach, brzmi jak Fabregas na dziewiątce :D

0

@Mr8lack Tylko czy Martinez jest trenerem tego typu... W sumie radzi sobie z gwiazdami Belgii, ale praca w klubie to codzienność i konsekwencja. Cóż, gorzej raczej już nie będzie ;)

0

@Suzu RAC1 twierdzi, że to pierwsza opcja po Valverde.

0

@LuisSalvano Modne na YT, więc trzeba skopiować.

1

@Mr8lack Liga Mistrzów po przyjściu nowego trenera to żaden pewniak w pierwszym, drugim czy trzecim sezonie ;) Potrzeba przede wszystkim motywatora, bo “podajcie do Leo” już nie działa.

0

O dziwo przejęcie Barcy w takim momencie nie będzie miłe ani komfortowe dla nowego trenera, nie dość, że musza być wyniki to do tego w starym, dobrym stylu.

2

@sidzej Dla mnie to nie przypadek, że zawodnicy błyszczący w innych drużynach przychodząc tutaj cofają się w rozwoju piłkarskim, na tym należy się przede wszystkim skupić, bo nowe nabytki skończą tak samo jak poprzednie.

0

@Striker Kogo za nich kupisz bez dokładania grubego hajsu?

1

Kabaret trwa w najlepsze. W trakcie sezonu: "cała jedenastka jest zajechana, zero rotacji", po sezonie: "sprzedajmy Coutinho, Semedo i Malcoma", a z ławki to chyba Vidal będzie straszył.

1

Po raz kolejny super sezon Benzemy = przeciętność Suareza :D

0

0

Raczej 90% użytkowników nie jest zwolennikami Valverde, ja również, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność, jako kibic zawszę chcę by moja drużyna wygrywała. Od dawna powtarzam, że rewolucja powinna zacząć się od zarządu.

0

Pewnie Ci, którzy chcą żeby Barca przegrała PK :P

0

A kto nie będzie Panie Kike

1

Podwieszonym napastnikiem u Nas jest Leo, Griezmann też nie operuje cały czas tylko w polu karnym.

0

Potrzebujemy napastnika, ani Griezmann ani Sane to nie jest to czego nam trzeba.

7

Spokojnie, Valverde wyciśnie z Niego maksimum ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?