- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1518 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1518 Culés
0
Jaka obecnie jest najlepsza sieć komórkowa? Muszę podziękować Heyah (a co za tym idzie ich właścicielom czyli T-Mobile) i zmienić sieć. Oczywiście zależy mi na zachowaniu obecnego numeru, chciałbym go przenieść do innej sieci. Abonament mnie nie interesuję, tylko na kartę. Która sieć najlepsza pod względem niskich cen, internetu, zasięgu do niego?
0
@kamilos1214 Mam a2mobile, 19.90/msc, rozmowy SMS i MMS bez limitu, internet w sumie też, ale zwalnia po 15gb.
0
@vangoor trochę mało znana ta sieć, ale warunki super
0
@kamilos1214 Obadaj sobie oferty z Plush na kartę.
0
@kamilos1214 Polecam ofertę Orange Free. Za 30 zł miesięcznie masz ok. 50 GB internetu, dodatkowo z każdym kolejnym doładowaniem zwiększa się ta ilość o 1 GB. A co jest najlepsze Internet który został ci w tym miesiącu nie przepada tylko kumuluje się z tym który dostaniesz przy następnym doładowaniu. Obecnie mam ponad 200 GB na koncie no i zupełnie nie mam pomysłów jak to wykorzystać :D Z wifi nie korzystam w domu, w telefonie włączony net cały czas, ostatnio wszystkie 3 sezony Domu z papieru obejrzane w full hd, i dalej nie schodzi poniżej tych 200 :D To jest niesamowite dla mnie, poważnie myślę czy nie zrezygnować z domowego internetu i po prostu używać telefonu jako hotspota. 30 zł na miesiąc za telefon i internet to naprawdę świetna oferta.
0
@Nano22 no właśnie ale to chyba trochę bez sensu płacić 30 dychy za gigabajty których się nigdy nie wykorzysta (oczywiście to że się kumulują jest mega spoko), no chyba że ma się w planach tak jak napisałeś zrezygnowanie całkowicie z internetu w domu. A w oklichach 20 zł/mies nie wiesz czy w tym orange free jest coś ciekawego?