vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Gość miał złoty okres koło 30 i jechał na tym i tak dosyć sporo.
0
@itmustbejoke Mental odgrywa sporą rolę. Puyol z opaską kapitana potrafił ustawić swoich za cieszynkę, Leo co najwyżej machnie ręką i opuści głowę.
3
@Encore W podobnym wieku Zlatan ładował Anglii przewrote z 40m ;)
0
@itmustbejoke Ręka widmo Toure z Interem, niewykorzystany karny Leo z Chelsea, to nie frajerstwo tylko tak jak napisałeś niefart.
1
@PawkoFCB Widziałeś karny dla Huesci w meczu z Nami? Dziękuję.
0
@itmustbejoke Wnioski po kibicowaniu 10 lat, a co Ci nie pasowało w Barcy z 2011 czy 2015? Równia pochyła zaczęła się po wygraniu Bartomeu, a czkawkę po tym będziemy mieć jeszcze kilka lat.
0
@LUPR Obejrzysz uważnie to się dowiesz.
0
Jednak Zizu zna się na rzeczy xD
https://bit.ly/3dSJHRE
18
@VeB77 Nie tylko za Koemana, od 4 lat.
0
@Mizander Nie zapominajmy o Atletico i ich mitycznym 1-0, ale tak jak mówisz cały czas jesteśmy w grze co jeszcze kilka tyg temu wydawało się niemożliwe.
2
@AmigoBlancos Gość kalibru Sergiego Roberto czyli średnia krajowa vel 5/10.
1
Gil Manzano jest arbitrem z Estremadury. Gdyby naszym trenerem był Valverde z Estremadury to wygralibyśmy. Są plusy dodatnie i plusy ujemne.
1
@tommyVERceti Nadal jest wkład 10% nie 30?
0
Pzdr Kasemirek
https://bit.ly/2PXvfQd
0
@mekston Owszem, apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale teraz jesteśmy w lepszej sytuacji niż jeszcze kilka tygodni temu, a nastroje jakby wszystko było rozstrzygnięte.
0
@Tomo_95 A My nie?
5
@VamosRakieta Nie ma to jak zakładać, że Real wygra wszystko, a My potracimy wszędzie punkty. Kibice.
0
@hayek Tu to mogą pożreć w całości w ciągu sekund :P
1
@xVENUMx Messi trząsł się aż wyrwał xD
8
Większy tu płacz teraz niż wtedy gdy mieliśmy mróz -13 do Atletico, beka xD
0
@Encore Remis w 1 połowie
7
@VenoM Oczywiście, chociaż kto stawia typa 1.5m w kapeluszu przy słupku...
2
@Coutinho007 Jak wygramy ligę to będzie mi to wisieć ;)
4
Gil Manzano liże pięty Florentino
4
@matirix20 Matheus Fernandes byłby odpowiedzią
0
@Lionel_Messi10 Bardziej obnaża nieudolność sędziów niż błędy zawodników
14
Na luj ten VAR jak widzi to samo co sędzia chociaż on nie ma racji
0
Nie panikujmy, najważniejsze żeby jutro Betis urwał punkty Atletico. Mamy jeszcze bezpośredni mecz z materacami, a mierdy na bank coś jeszcze stracą. Jutro w większej części rozstrzygnie się liga.
0
@ProMILs Jutro remis Atletico i są pierwsi z 67 pkt, mierdy 66 i my 65
0
#BetisMusiszJutro