0

@ObiektywnyKibic121 Gość miał złoty okres koło 30 i jechał na tym i tak dosyć sporo.

0

@itmustbejoke Mental odgrywa sporą rolę. Puyol z opaską kapitana potrafił ustawić swoich za cieszynkę, Leo co najwyżej machnie ręką i opuści głowę.

3

@Encore W podobnym wieku Zlatan ładował Anglii przewrote z 40m ;)

0

@itmustbejoke Ręka widmo Toure z Interem, niewykorzystany karny Leo z Chelsea, to nie frajerstwo tylko tak jak napisałeś niefart.

1

@PawkoFCB Widziałeś karny dla Huesci w meczu z Nami? Dziękuję.

0

@itmustbejoke Wnioski po kibicowaniu 10 lat, a co Ci nie pasowało w Barcy z 2011 czy 2015? Równia pochyła zaczęła się po wygraniu Bartomeu, a czkawkę po tym będziemy mieć jeszcze kilka lat.

0

@LUPR Obejrzysz uważnie to się dowiesz.

0

Jednak Zizu zna się na rzeczy xD
https://bit.ly/3dSJHRE

18

@VeB77 Nie tylko za Koemana, od 4 lat.

0

@Mizander Nie zapominajmy o Atletico i ich mitycznym 1-0, ale tak jak mówisz cały czas jesteśmy w grze co jeszcze kilka tyg temu wydawało się niemożliwe.

2

@AmigoBlancos Gość kalibru Sergiego Roberto czyli średnia krajowa vel 5/10.

1

Gil Manzano jest arbitrem z Estremadury. Gdyby naszym trenerem był Valverde z Estremadury to wygralibyśmy. Są plusy dodatnie i plusy ujemne.

1

@tommyVERceti Nadal jest wkład 10% nie 30?

0

Pzdr Kasemirek
https://bit.ly/2PXvfQd

0

@mekston Owszem, apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale teraz jesteśmy w lepszej sytuacji niż jeszcze kilka tygodni temu, a nastroje jakby wszystko było rozstrzygnięte.

0

@Tomo_95 A My nie?

5

@VamosRakieta Nie ma to jak zakładać, że Real wygra wszystko, a My potracimy wszędzie punkty. Kibice.

0

@hayek Tu to mogą pożreć w całości w ciągu sekund :P

1

@xVENUMx Messi trząsł się aż wyrwał xD

8

Większy tu płacz teraz niż wtedy gdy mieliśmy mróz -13 do Atletico, beka xD

0

@Encore Remis w 1 połowie

7

@VenoM Oczywiście, chociaż kto stawia typa 1.5m w kapeluszu przy słupku...

2

@Coutinho007 Jak wygramy ligę to będzie mi to wisieć ;)

4

Gil Manzano liże pięty Florentino

4

@matirix20 Matheus Fernandes byłby odpowiedzią

0

@Lionel_Messi10 Bardziej obnaża nieudolność sędziów niż błędy zawodników

14

Na luj ten VAR jak widzi to samo co sędzia chociaż on nie ma racji

0

Nie panikujmy, najważniejsze żeby jutro Betis urwał punkty Atletico. Mamy jeszcze bezpośredni mecz z materacami, a mierdy na bank coś jeszcze stracą. Jutro w większej części rozstrzygnie się liga.

0

@ProMILs Jutro remis Atletico i są pierwsi z 67 pkt, mierdy 66 i my 65

0

#BetisMusiszJutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?