vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klemens100 Co ma jedno wspólnego z drugim, takie Burnley ma wywalone czy City zagra w LM czy SL
10
Co jak co, ale Perez to typ znający się na swojej robocie. Żeby prezes Realu musiał ratować Barce, gracias Bartomeu.
1
@DonMatteo901 Co on się tak pruje co chwilę do Barcy? Ma pod nosem "you'll never walk alone"
0
@Nazio87 Wuhan 2019
0
@DonMatteo901 Pedrylol zawsze na topie
5
@Ciule123 And the winner is... goatfuckers!
1
@bari_94 Taaa, jak sama faza grupowa Superligi to 18 spotkań.
6
@Messibestplayerintheworld Bo im więcej meczów wpadnie w sezonie xD
11
@Jackazz Bardzo dobrze, chciwy traci podwójnie.
0
@Deeespacito Chyba OMG
3
Populacja kibiców P$G spadnie jeszcze szybciej niż wzrosła, wybornie
5
@4drian0 ''Jeśli piłkarze biorący udział w Europejskiej Super Lidze otrzymają zakaz gry na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze, utworzymy własny turniej Pucharu Świata”
Perez nie pie@#$li się w tańcu.
4
@Chakalaka Właśnie zorientowałem się, że dałem wciągnąć się w trolling. Odklepuje póki czas. xD
0
Komentarz usunięty
1
SuperLiga zamyka temat odejścia Leo, bo pójdzie do P$G kasować Eibar w finale LM? xD
8
@Chakalaka https://bit.ly/3sz8y22
5
@itmustbejoke On nie wie na jakim świecie żyje, że jeszcze go nie odpalili
2
@VenoM Teraz za tę kasę kupisz jednego grajka.
0
@eckov Real 2013
0
@MaziFCB Może i Colline wskrzeszą xD
1
@itmustbejoke Na tyle wzięli kredyt, więc logiczne.
0
@BarcaInfo Na tyle wzięli kredyt, więc logiczne.
0
@BarcaInfo Fajnie, że ktoś pytał ich o zdanie. Gorzej jak będą chcieli rozwiązać kontrakty z klubem by grać dla reprezentacji.
1
Albo UEFA z FIFA zaczną sypać konkretnym hajsem albo ich przychody spadną pewnie z 90%. Łysy z FIFA hole of glory POV 2021
0
@Ascend Na razie nie mają gdzie spaść, jak już dołącza mniejsze zespoły do 2 ligi to coś takiego pewnie wprowadzą.
1
@MesQueUnClub96 Ktoś na pewno skusi się na taki hajs.
46
@BarcaInfo To wezmą Benfike xD
0
@hoeniker Real, Chelsea i City, więc P$G winner xD
0
@Image Tak czy inaczej musiał liczyć się z tym, że po takiej informacji Real nie powącha już LM.
0
Perez ma jaja ogłaszać Superligę po tym jak Real ma w półfinale Chelsea i spore szanse na tytuł. No ale cóż, piniondz rządzi światem.