vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Griezmann świetnie wychodzi na pozycję, ale mało kiedy dostaje piłki, zazwyczaj akcja rozgrywa się pomiędzy Albą i Leo.
6
@Transu96 No tak, bo piłka sama wpadła do bramki
2
Dookoła słyszę trzask pękających dup madryckich, muzyka dla uszu
0
@LionelM95 Menu serwisowe, można tam sprawdzić większość funkcji telefonu.
0
@LionelM95 Jeśli nie działa głośnomówiący to prawdopodobnie padł głośnik. Zrób jeszcze diagnostykę, otwórz dialer (Telefon) i jako numer wpisz: *#*#6484#*#*
2
@LionelM95 Być może w którejś otwartej aplikacji coś leci w tle. Wyczyść wszystkie, uruchom ponownie i zobacz czy działa.
0
@Lordzi Luiz podwójna dziura xD
0
@kryhaa Jeśli lubisz science fiction to ok
1
@escarabajo *Todibo
39
"Klubowi lekarze pod koniec sezonu pobiorą krew i kał Messiego do analizy. Trzeba jednoznacznie stwierdzić czy Leo ma Barce we krwi czy może jednak w d**ie"
XD
0
@lukas10 Wygrywamy swój mecz i reszta nie ma znaczenia.
0
@Pawlak1992 Real
0
Greatest Of All Time
2
Minuta ciszy dla Superligi
3
@IronSanHybrid W końcu odnalazł się na 9
5
Weźcie nie wbijajcie na strims world żeby mi nie cięło, dzięki, elo
1
@patryk355 Mają kartkować się przed Villarrealem na wyjeździe?
0
Czyżby Atletico po raz kolejny zdemolowało rywala 1:0?
0
To po co im to było? Wejść, ulec presji kibiców i złodziei FIFA/UEFA, obsrać zbroję, wyjść i ośmieszyć się? Efekt może być odwrotny od zamierzanego czyli przykręcą kurek współzałożycielom, a zaczną dawać na jakichś no-name'ów.
9
@Encore Czemu wczoraj nie szczekali
1
@Kondziubarca Kto tam z Anglii oprócz City jest taki super? xD
99
To nie Perez jest pośmiewiskiem tylko te żałosne kluby, które 48h po potwierdzeniu uczestnictwa już kleją na kolanie pisma dotyczące wyjścia z SL.
2
Szejk pogroził City i nie ma gadania, z powrotem do klatki
1
@monsterrize Napisał gość, który błysnął swą inteligencją w zdaniu:
"Ci co szczekają na Barcelonę, że dołączyła do SuperLigi, to niech wyciągną swoje oszczędności ze skarpety i niech uratują klub z długu, który wynosi parę set baniek"
XD
0
@Lionel_Messi10 Tak będzie, przynajmniej u mnie :(
8
@monsterrize Niech płacą Ci, którzy tak zadłużyli klub
2
@Lionel_Messi10 Ta a w weekend na minusie w nocy xD
6
@JohnnyBarca Starość nie radość
0
@klemens100 Co ma jedno wspólnego z drugim, takie Burnley ma wywalone czy City zagra w LM czy SL
10
Co jak co, ale Perez to typ znający się na swojej robocie. Żeby prezes Realu musiał ratować Barce, gracias Bartomeu.