7

Griezmann świetnie wychodzi na pozycję, ale mało kiedy dostaje piłki, zazwyczaj akcja rozgrywa się pomiędzy Albą i Leo.

6

@Transu96 No tak, bo piłka sama wpadła do bramki

2

Dookoła słyszę trzask pękających dup madryckich, muzyka dla uszu

0

@LionelM95 Menu serwisowe, można tam sprawdzić większość funkcji telefonu.

0

@LionelM95 Jeśli nie działa głośnomówiący to prawdopodobnie padł głośnik. Zrób jeszcze diagnostykę, otwórz dialer (Telefon) i jako numer wpisz: *#*#6484#*#*

2

@LionelM95 Być może w którejś otwartej aplikacji coś leci w tle. Wyczyść wszystkie, uruchom ponownie i zobacz czy działa.

0

@Lordzi Luiz podwójna dziura xD

0

@kryhaa Jeśli lubisz science fiction to ok

1

@escarabajo *Todibo

39

"Klubowi lekarze pod koniec sezonu pobiorą krew i kał Messiego do analizy. Trzeba jednoznacznie stwierdzić czy Leo ma Barce we krwi czy może jednak w d**ie"
XD

0

@lukas10 Wygrywamy swój mecz i reszta nie ma znaczenia.

0

0

Greatest Of All Time

2

Minuta ciszy dla Superligi

3

@IronSanHybrid W końcu odnalazł się na 9

5

Weźcie nie wbijajcie na strims world żeby mi nie cięło, dzięki, elo

1

@patryk355 Mają kartkować się przed Villarrealem na wyjeździe?

0

Czyżby Atletico po raz kolejny zdemolowało rywala 1:0?

0

To po co im to było? Wejść, ulec presji kibiców i złodziei FIFA/UEFA, obsrać zbroję, wyjść i ośmieszyć się? Efekt może być odwrotny od zamierzanego czyli przykręcą kurek współzałożycielom, a zaczną dawać na jakichś no-name'ów.

9

@Encore Czemu wczoraj nie szczekali

1

@Kondziubarca Kto tam z Anglii oprócz City jest taki super? xD

99

To nie Perez jest pośmiewiskiem tylko te żałosne kluby, które 48h po potwierdzeniu uczestnictwa już kleją na kolanie pisma dotyczące wyjścia z SL.

2

Szejk pogroził City i nie ma gadania, z powrotem do klatki

1

@monsterrize Napisał gość, który błysnął swą inteligencją w zdaniu:
"Ci co szczekają na Barcelonę, że dołączyła do SuperLigi, to niech wyciągną swoje oszczędności ze skarpety i niech uratują klub z długu, który wynosi parę set baniek"
XD

0

@Lionel_Messi10 Tak będzie, przynajmniej u mnie :(

8

@monsterrize Niech płacą Ci, którzy tak zadłużyli klub

2

@Lionel_Messi10 Ta a w weekend na minusie w nocy xD

6

@JohnnyBarca Starość nie radość

0

@klemens100 Co ma jedno wspólnego z drugim, takie Burnley ma wywalone czy City zagra w LM czy SL

10

Co jak co, ale Perez to typ znający się na swojej robocie. Żeby prezes Realu musiał ratować Barce, gracias Bartomeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?