vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble Właśnie chodzi mi Megane po głowie, tylko budżet może się nie spiąć.
@Hartge F30 jeździłem i nie zrobiło na mnie zbyt dobrego wrażenia, dosyć twarde, głośne i o dziwo mocno przeciętnie spasowane, być może to przypadłość tego egzemplarza, ale sama jazda mnie rozczarowała.
@RosjaninBut Nowe S60 mi się podoba, ale wiadomo, nie ta półka cenowa. Starsze ma słaby przód i podobno problemy z elektroniką skrzyni.
Rozważam jeszcze Audi A5 sportback, podoba mi się, ale w tym wypadku trzeba liczyć się ze starszym rocznikiem.
0
@Hartge Przede wszystkim w miarę świeży rocznik, automat raczej w benzynie
0
The best of sedan do 50k?
3
@l0Messini To jeszcze nie podbiłeś?
0
Skończy się tak, że Milan nie dowiezie pewnie xd
1
Komentarz usunięty
1
@Encore No i gut, lepsi oni niż Lpool
0
Chelsea wygra LM i zrobi wszystkim facepalm xD
0
Może jeszcze Lpool przegra
1
@Encore Wniosek jest prosty i wszystkim znany, Bombele to szklanka i leser j**any.
0
@Encore 3 sezony 3/4 czasu w szpitalach.
4
Ansu Fati 20/21: 10 spotkań, 5 goli i 4 asysty w ciągu 596 minut na boisku,
Ousmane Dembele 20/21: 44 spotkania, 11 goli i 6 asyst w ciągu 2669 minut na boisku,
Francisco Trincao 20/21: 42 spotkania, 3 gole i 2 asysty w ciągu 1279 minut na boisku.
0
@IronSanHybrid Co on przeszczep sobie zrobił?
7
@barcelonaLM Idealne zdjęcie, wszyscy do odstrzału
https://pbs.twimg.com/media/E2EQcYZXsAIXMmw?format=jpg&name=4096x4096
5
@jacob345 Barcą nie ma co się emocjonować od kilku ładnych spotkań.
9
Brzozowski to przy każdym z nich wyglądał jak gwiazda Disco Star
8
Widać brak wsparcia zarządu dla trenera XD
2
Nawet nie chce mi się tego oglądać po meczu Bayernu
0
Polski Messi :)
0
Depay podpisze kontrakt pod warunkiem pozostania Koemana xD Następny chyba jak Griz myśli, że jest przy jednym stole z Kriszczianu i Leosiem
0
@chavez Rok po roku chyba, żal
0
@BorzyKrzys To Euro co rok chyba :v
0
Szkoda, że 10 lat za późno.
0
@Encore Odejdzie Leo, a Kun będzie leczył się miesiącami, życie
1
@sebo939 To powszechne jak zażycie Apapu.
3
@barcelonaLM U mnie tylko Astra Zeneca, więc pier@#le.
0
@Jakchcesz Tylko głupi by kupił po raz kolejny tę samą grę.
2
@SamuraJack W tym roku 20-lecie GTA III, też bym nie pogardził nową wersją.
0
GTA V na PlayStation 5 i Xbox Series X zapowiedziane xD Kotlet już czarny od odgrzewania, ale jeszcze ludzie przełkną
0
@Ghazul3293 https://www.fcbarca.com/75180-guardiola-potwierdza-ronaldinho-powiedzial-mi-ze-chcial-odejsc.html