vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wilczeq Gorzej jak Atletico przegra, a Real wygra :/
7
Propozycja tatuażu dla jednego z użytkowników z okazji ewentualnego powrotu syna marnotrawnego xD
https://bit.ly/3eG7m8h
62
Mamy margines błędu mówili, możemy nawet zremisować z Atletico mówili xD
20
Koeman dostał czerwo za trzymanie Roberto na boisku, z bliska może nie dostrzegał skali porażki tego gracza.
25
Cytując klasyka: "a ja mam to w dupie", nie będę przejmował się rzeczami, na które nie mam wpływu
13
Substytut El Pistolero xD
0
Prosty przekaz od dobrego chłopaka.
8
@Bobo25 Mocniejszy byłby chyba tylko wjazd wyprostowaną na kostkę albo i to by nie wystarczyło
5
@kamilop Bogacz, zamiast sprzedać za 200k to wchłania xD
2
@norbi77 Może ktoś z redakcji nie lubi Mortal Kombat albo uderzył małym palcem w kant szafki :(
1
Real nadal stosuje klauzule strachu? Dziś Kovacić nie zagra
3
O lol xD
0
@lukas10 Optymizm rośnie xD
0
@10SzymonBarca10 Roberto był alternatywą, więc wiesz
4
@itmustbejoke Nigdy nie zapomnimy o dwóch bramkach dla Bayernu, za które musieliśmy zapłacić xD
1
Serio Bayern chce poświęcić Flicka dla Salihamidzicia?
0
@stradomek Andre Gomes, przyszły zdobywca Złotej Piłki, łezka kręci się w oku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO Bale strzeli partyjkę w golfa i chill
1
Nie oszukujmy się, Barca grając tak jak w drugiej połowie z Villarrealem straci jeszcze punkty i to nawet nie z najmocniejszymi rywalami, musimy w końcu zamykać mecz przy najbliższych okazjach i nie chodzi tu o kwestie szczęścia.
2
@VamosRakieta Rakieta strzela z karnego :D
0
@pawello10 Gdzie Koeman do tiki taki.
0
@BorzyKrzys Alles klar, danke.
0
@poskus Lepiej mądrze stać w miejscu niż bez sensu biegać.
6
@Worny Wszyscy płaczą o tego Pedriego, a 34-letni Messi gra wszystko od deski do deski i żyje.
8
Pięknie, ale jeśli Nasi nie zepną dupy to już z Granadą może być płacz.
0
Aby nie przegrali, a czy będzie 1:1 czy 5:5 to lotto
0
Z ostatniej chwili: przelew od Ceferina dla Bilbao dotarł w ostatniej chwili, FIFA chce wytłumaczyć Barcelonie, że ziemia nie jest płaska.
1
@KrystianR Pierwsza połowa bardzo dobra, druga obrona Częstochowy
3
@10SzymonBarca10 No chłop zarżnięty wręcz