1

@Wilczeq Gorzej jak Atletico przegra, a Real wygra :/

7

Propozycja tatuażu dla jednego z użytkowników z okazji ewentualnego powrotu syna marnotrawnego xD
https://bit.ly/3eG7m8h

62

Mamy margines błędu mówili, możemy nawet zremisować z Atletico mówili xD

20

Koeman dostał czerwo za trzymanie Roberto na boisku, z bliska może nie dostrzegał skali porażki tego gracza.

25

Cytując klasyka: "a ja mam to w dupie", nie będę przejmował się rzeczami, na które nie mam wpływu

13

Substytut El Pistolero xD

0

Prosty przekaz od dobrego chłopaka.

8

@Bobo25 Mocniejszy byłby chyba tylko wjazd wyprostowaną na kostkę albo i to by nie wystarczyło

5

@kamilop Bogacz, zamiast sprzedać za 200k to wchłania xD

2

@norbi77 Może ktoś z redakcji nie lubi Mortal Kombat albo uderzył małym palcem w kant szafki :(

1

Real nadal stosuje klauzule strachu? Dziś Kovacić nie zagra

3

O lol xD


0

@lukas10 Optymizm rośnie xD

0

@10SzymonBarca10 Roberto był alternatywą, więc wiesz

4

@itmustbejoke Nigdy nie zapomnimy o dwóch bramkach dla Bayernu, za które musieliśmy zapłacić xD

1

Serio Bayern chce poświęcić Flicka dla Salihamidzicia?

0

@stradomek Andre Gomes, przyszły zdobywca Złotej Piłki, łezka kręci się w oku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Bale strzeli partyjkę w golfa i chill

1

Nie oszukujmy się, Barca grając tak jak w drugiej połowie z Villarrealem straci jeszcze punkty i to nawet nie z najmocniejszymi rywalami, musimy w końcu zamykać mecz przy najbliższych okazjach i nie chodzi tu o kwestie szczęścia.

2

@VamosRakieta Rakieta strzela z karnego :D

0

@pawello10 Gdzie Koeman do tiki taki.

0

@BorzyKrzys Alles klar, danke.

0

@poskus Lepiej mądrze stać w miejscu niż bez sensu biegać.

6

@Worny Wszyscy płaczą o tego Pedriego, a 34-letni Messi gra wszystko od deski do deski i żyje.

8

Pięknie, ale jeśli Nasi nie zepną dupy to już z Granadą może być płacz.

0

Aby nie przegrali, a czy będzie 1:1 czy 5:5 to lotto

0

Z ostatniej chwili: przelew od Ceferina dla Bilbao dotarł w ostatniej chwili, FIFA chce wytłumaczyć Barcelonie, że ziemia nie jest płaska.

1

@KrystianR Pierwsza połowa bardzo dobra, druga obrona Częstochowy

3

@10SzymonBarca10 No chłop zarżnięty wręcz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?