3

Nie ma co się moczyć, musi być grana szybka piła, bo za gęsty środek na tiki take

0

@Quavosk Typowy polak po fakcie

4

1

@sebasek99 Pewne jak ławka Puiga

1

@Werka7 Wejdzie i strzeli na 5-0 jak Jeffren

1

@sebasek99 Śliniak xD

2

@Transu96 Toś chyba Keirrisona nie widzioł

0

@ObiektywnyKibic121 Raczej 3-4-2-1

5

@IronSanHybrid Czyhryński hattrick

3

Ter Stegen
Dest Mingueza Araujo Lenglet Alba
Busquets De Jong Pedri
Leo Dembele

1

@Bocheno1 ❤️❤️❤️

2

@koksik2700 Nienieneinnieneinnein

1

@NaFazieHitman Chłopak z prawilnym przekazem, szacuneczek na zawsze

5

@Joe_Pesci Tylko i wyłącznie auta

2

Sebki z Julkami czilują na mieście
https://bit.ly/3mt7Cem

8

@Encore With money byłoby prawdą.

1

@Nano22 U mnie śnieg i grzmi xD

0

@socha We wszystkim, mocny argument xD

2

@AmigoBlancos Nie ma to jak przed meczem wejść na forum kibiców drużyny przeciwnej, lubisz sado maso

2

Potężny Vinicius w podstawie, łatwiej Live mieć już nie może

1

@sonek Być może krzywa felga, miałem podobnie gdy przerzucili mi jedną z tyłu na przód przy wyważaniu.

12

Neymar nieźle opalił się po wyjściu z cienia Messiego, Ronaldo by się nie powstydził

1

@Coutinho007 W sumie gdyby w pierwszym było 4-0 to w drugim pewnie dostalibyśmy piątkę, każdy obsrał zbroję po szybkiej pierwszej bramce L-poolu.

1

@itmustbejoke Dembele mógł zamknąć dwumecz w ostatniej akcji pierwszego meczu

6

Nawet jakby miał dopłacić to nie ma tu dla niego powrotu.

14

Dziś w dzień zmartwychwstania pańskiego wierzę, że Barcelona tak jak Jezus odrodzi się zza światów. Tego i Wam sobie życzę. Do zobaczenia.

1

@Coutinho007 Legendy.

1

@Coutinho007 A Douglas i Keirisson?

2

@tristan87 Kpina, hańba i totalne pośmiewisko. Niech skupią się lepiej na VARze, bo to porażka nie do opisania.

0

Czemu przerwali Cadiz - Valencia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?