vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta Glaca błyszczy w blasku chwały.
6
@gumaz Jeśli ma grać tak jak ostatnio to daj Boże.
4
"Kontakt w sprawie potencjalnego powrotu Cristiano na Santiago Bernabéu istnieje od miesięcy. Co więcej, AS podkreśla, że w tym momencie 36-latek pragnie ponownie grać w koszulce Los Blancos"
To byłoby grube
2
@itmustbejoke P$G - @itmustbejoke :D
0
@kaamil1910 To nie miejsce w składzie tylko obciążanie budżetu klubu.
0
@kaamil1910 Co Coutinho może blokować jak on 3/4 czasu kontuzjowany.
0
@RobsonPL Reżyseria: Karim Benzema
0
"Mądrzy ludzie myślą, a głupcy się na to nabierają" Motel Polska xD
0
@AmigoBlancos Cafe xD Cóż to za mizeria w porównaniu z prime Rambla
0
@Coutinho007 Ciężko o lepszą w tym momencie co nie znaczy, że sprawdzi się w Barcy.
0
@Coutinho007 Tak, to ten sam typ co Ibra, wszystko gra gdy cała drużyna jest podporządkowana pod Niego, a nie o to Nam chyba chodzi.
0
@Coutinho007 Mieliśmy napastnika podobnego typu i skończył szybko karierę na rzecz Villi.
0
@Szpenser Alaba niby też, a dziś było dementi.
3
Podjaranie Haalandem sięga zenitu, a mi on tak średnio pasuje do Barcy, Premier League to raczej wymarzony kierunek dla Niego.
3
@BarcaInfo U Nas 8 to Pjanić, wirtuoz
0
@capm Jeszcze nie urodził się taki.
0
@Bagsik88 Chyba Ci się coś pomieszało kolego ;)
2
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
http://uploads.fcbarca.com/uploads/files/01.jpg
1
@Criss18Barca Z Sevilla była poezja.
0
Dembele strzela tylko w Fortnite
0
Kurs na 4-0 dla Barcy to 66, kuszące :D
0
@damianex10 Jak P$G strzeli pierwsze to będzie powtórka z Romą czy Liverpoolem.
0
Czemu nie wpadli na to w 2010 zamiast ściągać Ville
0
@tmQbassive Erling HAALAND
0
@Nazio87 Efekt Nazario lub Piątka.
0
"Płaczę" - Najlepszy tekst na La Rambli xD
1
@Bruti Dla mnie BMW, Audi ma klocowaty profil.
9
Za Rosella drukowali tylko czarnym tuszem żeby zaoszczędzić, przyszedł Bartomeu i kupił 3 średnio ogarniętych graczy za 400 mln... Laporta musi być gdzieś pomiędzy i będzie dobrze.
2
Spokojnie Zizu wyklaszcze
0
@LucasW123 Bo Bartomeu przyszedł na niego zagłosować xD