5

@partymaker Haalanda zmieniać by było bez sensu, bo jego zadaniem ewidentnie było zajęcie Rudigera. Alvarez to by się odbijał od Niemca. Haaland przynajmniej coś powalczył z nim fizycznie. Rudiger się skupiał na Haalandzie przez co pojawiały się przestrzenie do strzałów z dystansu.

2

Ale dziwny jest ten mecz. Atmosfera i skupienie zawodników jak w meczu towarzyskim. Chyba, że ja mam takie dziwne wrażenie tylko.

0

@Benek1899x1910 silnik benzynowy 1.4

0

Jakiej firmy olej silnikowy polecacie? Chodzi dokładnie o 5W40.

0

@Pedri16Future ale co do tego mają ostatnie mecze między tymi drużynami? Ostatni raz Arsenal z Bayernem o punkty grał w 2017 roku. Minęło 7 lat i obydwie drużyny są w kompletnie innym miejscu teraz. Najważniejszym czynnikiem przy typowaniu zwycięscy jest aktualna forma/dostępność zawodników a nie jakieś mecze co miały miejsce 7 lat temu

0

@clyde ja jako biblijnie wierzący chrześcijanin mogę potwierdzić, że dzisiaj apokalipsy nie będzie xD

0

@Mattems bardzo spoko. Ja na początku zaczynałem od ok 6:20 na km.

0

@BorzyKrzys gdzie to można obejrzeć?

0

@Visca_barca mi chodzi tylko o to że chrześcijanie =/= katolicy a kolega w poście zdaje się nie rozróżniać tych dwóch.

0

@kondzix2115 sprawdź sobie fakty, bo to nie chrześcijanie wybijali a kościół katolicki, który chrześcijan swoją drogą również mordował. To, że kościół katolicki mówi, że jest chrześcijański nie znaczy, że faktycznie taki jest. Z Biblią i naśladowaniem Jezusa (czyli chrześcijaństwem) ten kościół ma niewiele wspólnego.

3

W pomocy pewnie Gundo - Christensen - De Jong/Pedri w zależności od tego kto bedzie bardziej gotowy. No wygląda to całkiem dobrze. Zobaczymy w jakiej formie będą wracający po kontuzjach.

0

@Emhyr no aktualnie chłop jest królem strzelców w Premier League i Lidze Mistrzów (a przez kontuzję ominął 5 meczów w PL i 1 w LM), więc coś tam chyba potrafi xD

0

@Emhyr on jest od strzelania goli a nie ładnego grania. Lepszego strzelca trudno znaleźć.

0

@BorzyKrzys aż sobie przesłucham z ciekawości. Klimat tych zdjęć mnie zachęcił.

0

@lysy1015 no a czy ja gdzieś tak napisałem? Widać chyba, że mój komentarz tyczy się tylko terminarza Realu a nie innego zespołu.

0

W sumie to Real ma jeszcze mecze gdzie może potracic punkty. Najpierw klasyk, potem Sociedad na wyjeździe no i jeszcze dwie ostatnie kolejki - Villareal i Betis. Szansę na pewno są, ale jednak bardzo niskie.

0

@Arkon oglądam Reachera i muszę powiedzieć, że świetny serial. Szogun następny w kolejce, ale stwierdziłem, że najpierw chcę przeczytać książkę no i właśnie jestem w trakcie jej czytania.

0

@Luciano99 przecież im to nie na rękę żeby coś takiego wprowadzić. Przez to, że ktoś Ci wyjdzie np. w 90 czy 120 min przy remisie i musisz grać kolejny mecz i jesteś w grze jakieś 20-25 min dłużej a to zawsze większa szansa na to, że wkurzony kupisz jakieś pointsy żeby sobie wynagrodzić zmarnowany czas a potem się wkurzasz jeszcze bardziej, bo gówno z tych paczek trafiasz no i przez to kupujesz kolejne, bo chcesz żeby Ci się zwróciło i tak się kręci karuzela. Im się opłaca to, że ta społeczność jest tak toksyczna. Ja się przerzuciłem na karierę jakis czas temu i polecam każdemu.

0

W związku z tym, że do następnego meczu jest 10 dni to raczej wyjdzie podstawowy skład z Yamalem, Gundo i Lewym. 10 dni odpoczynku to dużo i nawet lepiej żeby ci zawodnicy zagrali i byli w rytmie.

2

@okiemtypera_lucaxx95 myślę, że tutaj najlepiej przytoczyć słowa samego Jezusa. Ewangelia Mateusza rozdział 15:
Werset 11: "nie to co wchodzi do ust kala człowieka, ale to co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym" oraz wersety 17-19:
"Nie rozumiecie, że wszystko, co wchodzi do ust, do żołądka idzie i wydala się na zewnątrz. Lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to czyni człowieka nieczystym. Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa".
To nam daje jasna odpowiedź. Możesz sobie jeść co chcesz, bo to i tak skończy w toalecie i nie ma to kompletnie znaczenia ;).

20

O ile lubię Nike to uważam, że już czas na zmiany. Większość tych strojów Nike robiona na jedno kopyto.

1

@Rl9k1nG no to Polska jest właśnie takim golfem w tym przypadku.

0

@Rl9k1nG no okej to inaczej, jak ktoś będzie chciał Ci ukraść Twojego golfa ze wszystkimi Twoimi rzeczami to będziesz walczył o niego czy uciekniesz?

3

@Rl9k1nG a jak bandyci Ci wtargną do domu to zostaniesz żeby ich wywalić czy uciekniesz i poszukasz sobie innego mieszkania? Ja bym nie zniósł tego, że ktoś próbuje mi coś zabrać/zrobić coś moim bliskim.

0

@TR3YWAY 4 punkty

1

Ale Zielu w tych dwóch meczach genialny. Super się go ogląda.

0

@Chucky no ani jedni ani drudzy nie chcą i to logiczne. Wiadome jest od dawna, że rządy się bawią w swoje gierki a zwykli obywatele cierpią. Ja wiem, że ludzie chcą sprawiedliwości, ale śmierć jakichś przypadkowych Rosjan to nie jest sprawiedliwość w tym wypadku, bo to są ludzie, którzy niczym nie zawinili a po prostu się urodzili w kraju, który ma tyrana za prezydenta.

1

@kaamil1910 a co mają wspólnego Ci ludzie którzy tam zginęli z wojna? Przecież tam mogli być ludzie, którzy Putina w ogóle nie popierają i tej wojny nie chcą.

3

@takisobiektos czemu od razu postraszyć? Jak mówisz dziecku żeby nie wkładało ręki do ognia bo się oparzy to je straszysz czy ostrzegasz? Ludzie już każdą informację negatywna traktują jako straszenie. Najlepiej w ogóle niech nikt nie mówi co się dzieje na świecie i niech każdy żyje w niewiedzy żeby się nie przestraszył za bardzo.

0

Zieliński joga bonito dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?