tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mazi z Valverde to jak z Tuskiem. Minęło parę lat i ludzie nagle zapomnieli co chłop robil jak był u władzy.
1
@KamQiX właśnie ja się tego obawiam, że za Xaviego przyjdzie ktoś z tym mitycznym DNA, którego nie ma odkąd Guardiola odszedł (a już pod koniec jego przygody w Barcelonie było z tym różnie) i nic się nie zmieni. Tutaj musi przyjść trener całkowicie niezwiązany z tym klubem w przeszłości.
8
@Rust_Cohle wygląda jakby był na takim kacu, że nawet nie wie jaki jest wynik.
5
Czemu sędzia podal piłkę zawodnikom Realu żeby szybciej zaczęli xD
2
Uspokajam wszystkich. Xavi zostanie do końca sezonu, bo nie ma pieniędzy żeby go zwolnić.
0
Koniec złudzeń, koniec marzeń, koniec myślenia o czymkolwiek
3
Jak zawsze broniłem Xaviego to dzisiaj ten wyjściowy skład to była porażka na całej linii..
1
I oczywiście Pedri dobrze podaje w pole karne a tam nikt nie idzie na piłkę.. wszyscy stoją i wygląda jakby żadnemu zawodnikowi Barcy się nie chciało..
0
Co jest czemu nie ma zmian
0
Real w 3 sekundy pod bramkę Barcy przechodzi.
0
A już Barca zaczynała jakoś tam w miarę grać i kolejny gong...
0
Araujo co Ty robisz
0
Dobra coś tam cisniemy. Może się uda odrobić.
1
Jaaazdaaaa!!!!!
0
Haha nie no chłopy na czas grają. Czy oni wiedzą, że przegrywają?
1
Kurde ale Barca gra 4 razy wolniej niż Real. Wszystko w takim tempie zawodnicy Barcy grają jakby to oni prowadzili 5-0. Straszne to jest..
0
No to chyba można wyłączyć
0
@Gaz przepiękny piłkarz. Na boisku oczy dookoła głowy.
0
@Coutinho007 to też prawda
0
Oby Kounde zagrał na PO a nie Araujo. Wiem, że Araujo w klasykach dobrze działał na boku, ale Kounde na środku jest zbyt niepewny.
2
@waletpl przecież on zaraz po przyjściu do PSG miał kontuzje i się śmiali z niego ludzie tutaj na La bambie
0
Nie no nie ma co go na siłę pchać. To nasze słynne BACK w obronie sobie poradzilo w półfinale i nie wyglądało źle. Jedynie Balde musi poprawić decyzję w ofensywie, bo w obronie jest okej.
0
@MichuZ44 też go chciałem zrobić, ale stwierdziłem, że poczekam na jakiegoś zawodnika, którego też w rzeczywistości cenię. Skład mam w miarę dobry tak czy inaczej, więc nie jest on mi aż tak potrzebny.
0
@Tlener a skąd wiesz co by było jakby Raphinha zagrał cały mecz? Głupota jest jechanie po gościu, który ma jedne z najlepszych statystyk z całej drużyny. W sumie w tym sezonie w 20 meczach ma 4 gole i 7 asyst. Może i nie gra widowiskowo, ale liczby robi i to jest fakt.
20
Kurczę no ale było widać różnicę jak Yamal wszedł za Raphinhe. Brazylijczyk nie podejmuje w ogóle ryzyka na skrzydle. Yamal co rusz wchodzi w drybling i stwarza zagrożenie a Rapha w sumie w większości sytuacji podaje do boku/tyłu. Fajnie by było spróbować Raphinhe w środku pola jako takiego bardziej ofensywnego pomocnika, który jednak w obronie też coś da, bo akurat w tej kwestii Raphinha jest okej. Szkoda go sprzedawać z drużyny, bo jednak liczby robi, więc może zmiana pozycji?
0
Tak podchodząc bez emocji i w miarę obiektywnie do tego fragmentu wypowiedzi z tytułu to pierwsza połowa okej, druga połowa to chyba najgorsza połowa za kadencji Xaviego. W pierwszej spokojnie kontrolowaliśmy mecz i przeciwnik nic nie zrobił. Druga no to jakaś katastrofa i Barca wyglądała jakby grała w tej samej lidze co przeciwnik, ale walczyła o utrzymanie.
4
@kaamil1910 dokładnie. Na la bambę to nie ma co już w ogóle wchodzić, bo 95% wypowiedzi tutaj to bezsensowne komentarze frustratów, którzy co mecz by wszystkich sprzedawali. Klasyczne "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich".
0
@norbi77 Oczywiście, że są schematy tylko ich wykonanie jest tragiczne i zbyt wolne. Jedno co mi się rzuca w oczy to, że zawodnicy Barcy kompletnie nie mają radości z gry. Wszyscy wyglądają jakby byli przestraszeni samym wyjściem na boisko. Nie wiem od czego to zależy. Nie wiem też skąd taka zmiana względem poprzedniego sezonu co do gry w obronie. Przecież przez 2 miesiące nie zapomnieli sobie jak się broni. To wygląda też trochę tak jakby tym zwycięstwem w lidze w tamtym sezonie zaspokoili wszystkie swoje ambicje i już im się nie chciało grać.
1
Romeu... Ile to już takich strat w tym sezonie. Albo trzeba nim wstrząsnąć albo niech nie gra po prostu, bo ewidentnie głowa nie jest gotowa do gry.
0
Bartomeu idź stamtąd bo przegramy