1

@Mazi z Valverde to jak z Tuskiem. Minęło parę lat i ludzie nagle zapomnieli co chłop robil jak był u władzy.

1

@KamQiX właśnie ja się tego obawiam, że za Xaviego przyjdzie ktoś z tym mitycznym DNA, którego nie ma odkąd Guardiola odszedł (a już pod koniec jego przygody w Barcelonie było z tym różnie) i nic się nie zmieni. Tutaj musi przyjść trener całkowicie niezwiązany z tym klubem w przeszłości.

8

@Rust_Cohle wygląda jakby był na takim kacu, że nawet nie wie jaki jest wynik.

5

Czemu sędzia podal piłkę zawodnikom Realu żeby szybciej zaczęli xD

2

Uspokajam wszystkich. Xavi zostanie do końca sezonu, bo nie ma pieniędzy żeby go zwolnić.

0

Koniec złudzeń, koniec marzeń, koniec myślenia o czymkolwiek

3

Jak zawsze broniłem Xaviego to dzisiaj ten wyjściowy skład to była porażka na całej linii..

1

I oczywiście Pedri dobrze podaje w pole karne a tam nikt nie idzie na piłkę.. wszyscy stoją i wygląda jakby żadnemu zawodnikowi Barcy się nie chciało..

0

Co jest czemu nie ma zmian

0

Real w 3 sekundy pod bramkę Barcy przechodzi.

0

A już Barca zaczynała jakoś tam w miarę grać i kolejny gong...

0

Araujo co Ty robisz

0

Dobra coś tam cisniemy. Może się uda odrobić.

1

Jaaazdaaaa!!!!!

0

Haha nie no chłopy na czas grają. Czy oni wiedzą, że przegrywają?

1

Kurde ale Barca gra 4 razy wolniej niż Real. Wszystko w takim tempie zawodnicy Barcy grają jakby to oni prowadzili 5-0. Straszne to jest..

0

No to chyba można wyłączyć

0

@Gaz przepiękny piłkarz. Na boisku oczy dookoła głowy.

0

@Coutinho007 to też prawda

0

Oby Kounde zagrał na PO a nie Araujo. Wiem, że Araujo w klasykach dobrze działał na boku, ale Kounde na środku jest zbyt niepewny.

2

@waletpl przecież on zaraz po przyjściu do PSG miał kontuzje i się śmiali z niego ludzie tutaj na La bambie

0

Nie no nie ma co go na siłę pchać. To nasze słynne BACK w obronie sobie poradzilo w półfinale i nie wyglądało źle. Jedynie Balde musi poprawić decyzję w ofensywie, bo w obronie jest okej.

0

@MichuZ44 też go chciałem zrobić, ale stwierdziłem, że poczekam na jakiegoś zawodnika, którego też w rzeczywistości cenię. Skład mam w miarę dobry tak czy inaczej, więc nie jest on mi aż tak potrzebny.

0

@Tlener a skąd wiesz co by było jakby Raphinha zagrał cały mecz? Głupota jest jechanie po gościu, który ma jedne z najlepszych statystyk z całej drużyny. W sumie w tym sezonie w 20 meczach ma 4 gole i 7 asyst. Może i nie gra widowiskowo, ale liczby robi i to jest fakt.

20

Kurczę no ale było widać różnicę jak Yamal wszedł za Raphinhe. Brazylijczyk nie podejmuje w ogóle ryzyka na skrzydle. Yamal co rusz wchodzi w drybling i stwarza zagrożenie a Rapha w sumie w większości sytuacji podaje do boku/tyłu. Fajnie by było spróbować Raphinhe w środku pola jako takiego bardziej ofensywnego pomocnika, który jednak w obronie też coś da, bo akurat w tej kwestii Raphinha jest okej. Szkoda go sprzedawać z drużyny, bo jednak liczby robi, więc może zmiana pozycji?

0

Tak podchodząc bez emocji i w miarę obiektywnie do tego fragmentu wypowiedzi z tytułu to pierwsza połowa okej, druga połowa to chyba najgorsza połowa za kadencji Xaviego. W pierwszej spokojnie kontrolowaliśmy mecz i przeciwnik nic nie zrobił. Druga no to jakaś katastrofa i Barca wyglądała jakby grała w tej samej lidze co przeciwnik, ale walczyła o utrzymanie.

4

@kaamil1910 dokładnie. Na la bambę to nie ma co już w ogóle wchodzić, bo 95% wypowiedzi tutaj to bezsensowne komentarze frustratów, którzy co mecz by wszystkich sprzedawali. Klasyczne "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich".

0

@norbi77 Oczywiście, że są schematy tylko ich wykonanie jest tragiczne i zbyt wolne. Jedno co mi się rzuca w oczy to, że zawodnicy Barcy kompletnie nie mają radości z gry. Wszyscy wyglądają jakby byli przestraszeni samym wyjściem na boisko. Nie wiem od czego to zależy. Nie wiem też skąd taka zmiana względem poprzedniego sezonu co do gry w obronie. Przecież przez 2 miesiące nie zapomnieli sobie jak się broni. To wygląda też trochę tak jakby tym zwycięstwem w lidze w tamtym sezonie zaspokoili wszystkie swoje ambicje i już im się nie chciało grać.

1

Romeu... Ile to już takich strat w tym sezonie. Albo trzeba nim wstrząsnąć albo niech nie gra po prostu, bo ewidentnie głowa nie jest gotowa do gry.

0

Bartomeu idź stamtąd bo przegramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?