0

@Cochise kto grał w piłkę nawet na tych niższych szczeblach i miał kontakt z ludźmi zwiazanymi z PZPN czy też nawet z OZPNami wie jakie to jest bagno. Kolesiostwo i łapówkarstwo zakrapiane sporą ilością alkoholu. 90% osób tam to stare dziady z mentalnością z PRLu, które nie chcą się puścić stołków żeby tylko sobie posiedzieć z kolegami przy wódce. Prezesi w klubach tak samo. Momentami aż obrzydliwi w tej swojej perfidnej bezczelności. Gdzieś mają dobro czy rozwój klubów. Byle tylko trochę pieniędzy dostać a reszta niech się dzieje co chce.
Żeby doszło do jakichs poważniejszych zmian wszystkie te dziady musiałyby sie udać na emeryturę a zanim oni wszyscy to zrobią to podejrzewam, że wiele lat musi minąć.

0

Oj ciężko będzie

3

@Vitoo to jest to o czym Xavi mówił. Media sprawiają, że atmosfera wokół klubu jest niesamowicie toksyczna i przez to wyniki i gra nie są takie jakie powinny. W żadnym innym klubie chyba nie ma tyle afer kręconych na piłkarzy i klub przez media i aż ciężko uwierzyć, że to nie jest czyjeś celowe działanie na szkodę klubu.

0

@Azi ja też uważam, że to nie jest wina Xaviego a podejścia wielu zawodników. Cały czas brakuje w tej drużynie kogoś z tymi przysłowiowymi jajami. Zawodnicy no nie pokazują po prostu charakteru na boisku.
Nawet tego wejścia Oriola będę bronił. Pedri musi odpoczywać i nie może grać każdego meczu znowu po 90min. Oriol był jedynym pomocnikiem na ławce i no logicznym było go wprowadzić.
Takie mamy czasy, że ludzie uwielbiają narzekać i po kimś cisnąć. W takim wypadku wszystko leci na trenera.
Chociaż muszę przyznać, że Barca po tym względem jest wyjątkowa i chyba żadna grupa kibiców nie jest tak krytycznie nastawiona do swojej drużyny. Najmniejsza wpadka powoduje wylew niesamowitego jadu na drużynę.
Wiele klasowych drużyn radzi sobie gorzej niż Barca a wsród kibiców nie widać takiego jadu. Nie wiem z czego to wynika.

2

Ale boli, że po golu na 2-1 od razu Barca na czas gra byle wynik utrzymać. Zamiast cisnąć po 3 bramkę to już podania do tyłu i czekanie. Zbyt ryzykowne jest takie granie.

2

No i to jest miejsce Lewego. Jak on się będzie bawił w rozgrywanie to właśnie w takich sytuacjach będzie go brakowało.

0

Lewy kurczę co się stało z tymi przyjęciami. Dosłownie przecież w każdym meczu jest po kilka takich sytuacji.

0

@FCB_dimiC wiem, że łatwo sobie znaleźć kozła ofiarnego w postaci Xaviego, ale to nie jego wina, że ten pressing tak wygląda. To wina wykonawców, że nie potrafią zrealizować jego pomysłów. Widać nawet po reakcji Gundo na ten apatyczny pressing ze strony kolegów. Zamysł i sposób na pressing był tylko piłkarzom się ewidentnie nie chce myśleć i biegac na boisku i taki mamy efekt. Warto sobie obejrzeć ten dokument o Barcy na Amazon. Tam dobrze jest pokazana praca Xaviego i jakie ma pomysły na grę, które niestety nie są realizowane przez zawodników w trakcie meczu.

1

@pozor widać po wyswietleniach kto ciągnął ten kanał. Nawet po ostatnich filmach. Filmy bez Stana 20-30k wyświetleń. Filmy ze Stanem 500k+. Prawda jest taka, że na nim ten kanał stał. Pozostała trójka prawie w ogóle nic nie dokładała od siebie no i nie mogło się to skończyć inaczej. Ja rozumiem, ze oni się jakoś ugadywali, ale no też nie może być tak, ze jeden chłop robi 95% roboty a dostaje 25% tantiemow. Dobrze, że idzie na swoje.

0

@MesQueUnClub_87 no ja to rozumiem, że szanse są nikłe, ale skoro wygrali wybory to taka szansa im się należy i śmieszne jest to, że ludzie się rzucają, że partia, która wygrała wybory dostała szansę stworzenia rządu.

0

@prokofiew PiS wygrał wybory tak przypominam. Powinni mieć szansę jako pierwsi na stworzenie rządu.

21

Jak można kibicować temu klubowi to będzie dla mnie wieczną zagadką.

1

@Pawci023x taktyczna chyba że jesteś prosem albo do niego aspirujesz to sobie daj zaawansowaną

1

@barcelonaLM zauważyłem, że przestała nosić zaraz po tym jak była ta sprawa ze zbożem i Ukraińcy zaczęli nas przedstawiać jako tych złych.

1

@Faro nie sprawia mi to kompletnie przyjemności. Na ten moment gram tylko piłkarzami. Jak trafię jakąś z Barcelony dobrą lub ikonę to może pogram wtedy.

3

@tomek8756 każdy z nas jest tylko zlepkiem komórek. Ciekawe kiedy według niej ten zlepek się staje człowiekiem.

0

@Blantozaur chłopie, ale taki pojedynek jest niesamowicie wymagający fizycznie. Dodatkowo w środku pola Barca miała dwójkę dzieci i Gundogana. Fermin do tego z żółta kartka. Stąd wprowadzenie Oriola, który miał zapewnić świeżość i większy spokój w defensywie. Gdzie Cancelo zagrał świetny mecz? W pierwszej połowie nie istniał w ogóle. W drugiej zaczął coś grać lepiej, ale nadal to nie był ten sam Cancelo z poprzednich meczów. Co do Lewego to się po części zgadzam, ale Torres zagrał przez godzinę tak samo jak Lewy przez pół godziny czyli nic nie pokazał.
Lewego usprawiedliwia troche to, że wszedł świeżo po kontuzji. To jest też kolejny powód takich a nie innych zmian. Połowa składu do tego meczu była kontuzjowana. Gdyby grał De Jong i Pedri to na ławce mielibyśmy naprawdę dobrych zawodników, bo do gry w środku byliby właśnie De Jong, Gundo, Gavi, Pedri, Fermin i dwójkę z nich mielibyśmy na ławce. Kontuzje to też nie jest wina Xaviego.

4

Widzę, że nadal większość użytkowników tej strony nie potrafi sobie radzić z emocjami i trzeba szukać kozłów ofiarnych. Xavi nie odpowiada za indolencje strzelecka zawodników lub fartowne odbitki piłki na boisku. Real przez 60 min nic nie pokazał i widać było, że Barca jest lepiej przygotowana taktycznie do meczu. Zarówno pierwsza jak i druga bramka dla Realu nie padły po błędach taktycznych. Pierwsza bramka to strzał życia Bellinghama, druga to fartowna odbitka od nogi Modricia. Do żadnej z tych sytuacji Xavi nie mógł przygotować piłkarzy. Przykro się czyta te wasze wysrywy emocjonalne na trenera, za którego kadencji wreszcie Barca zaczęła zdobywać jakieś puchary.

0

Ehh i to przez taki wylew..

7

Jak na granie juniorami w LM to całkiem spoko wynik.

2

@draxidox ale o co chodzi? Czemu oni jeszcze to na twittera wstawili?

4

@AlwaysBlaugrana ale wiesz, że 8 lat temu to samo się mówiło o Tusku i PO? Czemu mam się cieszyć z tego, że będę tak samo okradany tylko przez kogoś innego? PO już miało szansę się pokazać i afer i absurdów było tyle samo co teraz za rządów PiS. Smutne jest to, że wystarczy 8 lat i ludzie zapominają.

1

@KrychaFCB jak coś nowego jak to już było. Dodatkowo warto sobie prześledzić głosowania w sejmie i KO w kluczowych głosowaniach wybierało to samo co PiS. Niestety, ale będzie jeszcze gorzej niż jest teraz.

0

@MarcepanowyKsiaze przecież Braun by jeszcze bardziej pogorszył sytuację. To jest taki drugi Korwin tylko może trochę bardziej delikatny.

0

@DaPidejpi a mi się dobrze gra. Dużo fajnych nowych rzeczy jak na przykład te playstyles, ewolucje, menu też fajnie odnowione. W gameplayu czasami dziwne błędy, ale przy takiego typu grze ciężko wszystkie wyeliminować.

0

@Faro najgorsze, że Barcelona i tak podpisała kontrakt z Konami na kolejne lata zamias z EA. Już miałem nadzieję na Camp Nou w nowym FC 24 a tutaj niemiła niespodzianka..

2

Wreszcie cisza i spokój.

0

@MajkiYB to nie chodzi o przygotowanie tylko o nawał meczów, których z roku na rok jest więcej i więcej. Nie tylko w Barcelonie jest taki problem i coraz więcej piłkarzy się wypowiada na ten temat.

0

Tusk i Morawiecki nie odpowiedzieli na żadne pytanie tylko wyzywali się nawzajem. To jest właśnie obraz ich polityki. Tylko dzielić naród. Żałosny obraz tych obydwu polityków i ich partii.

2

Jeśli ktoś jeszcze chce głosować na PiS albo KO po tej debacie to niech się zastanowi nad sobą powaznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?