2

Nie no ale po tym meczu mieć pretensje do Xaviego to już szczyt bezczelności.

1

Lewy.... Taka setka... Co tam się stało...

0

@tristan87 ewidentnie z inicjatywy klubu, bo widać, że Lewy się niezręcznie czuje.

0

@fotohobby on po prostu zwolnił i nie biegł na 100%. Chciał za szybko oddać piłkę i widać ewidentnie, że zaczął zwalniać a obrońca biegł sprintem i się wydawało, że go dogania. We wszystkich meczach jakie gral dotychczas widać, że ma dobre odejście i nawet jeśli jakimś długodystansowcem nie jest to na pierwszych metrach tak potrafi uciec, że to wystarczy.

1

@Kamiloza91 dlatego mnie tak to wkurzało, że ludzie sobie w Xavim znaleźli kozła ofiarnego kiedy ewidentnie było widać, że to nie on jest problemem. Oby zawodnicy utrzymali taka motywację jak w ostatnich dwóch meczach i bedzie dobrze.

0

@IMBALEO nie no gdzie mu w tym meczu piłka odskakiwała? Może raz czy dwa się zdarzyło, ale w porównaniu do poprzednich spotkań to niebo a ziemia.
Wreszcie Lewy, który potrafił sobie znaleźć miejsce w polu.karnym i dojść do sytuacji. Wykończenie tragiczne i niegodne takiego napastnika no ale nie zaklamujmy rzeczywistości, że we wszystkich aspektach grał tragicznie.

0

Nie no to aż jest smutne jak się na to patrzy. Aż dziwne, że kartki Araujo nie dostał.

0

@DragonxNF no jak obrońcy sobie rzucali po ziemi Lewandowskim i nic nie było to tym bardziej w takiej sytuacji nic nie będzie

0

Widzę wypaczanie wyników idiotycznymi decyzjami sędziów trwa w najlepsze. Kiedy w końcu takie błędne decyzje będą karane?

1

@tbas to też jest wina tego, że Camp Nou jest zamknięte. Jak stadion zostanie otwarty to znowu będzie 80-90k ludzi na meczach. Ten aktualny stadion jest podobno tragiczny i w ogóle nieprzystosowany do meczow piłki nożnej.

0

@betonito coś w tym jest na pewno. Co prawda Lewy sobie nie pomaga, bo jak już dostanie piłkę to w 90% nie może jej przyjąć. Druga sprawa to Lewy zamiast pełnić rolę typowego napastnika to się bawi za bardzo w rozgrywanie. Wspomniany tutaj Haaland nawet jak nie dostaje piłek przez godzinę to i tak szuka pozycji w polu karnym albo wyjścia na prostopadłe podanie. Lewy posiedzi przy polu karnym 10min po czym się nudzi i idzie albo na pozycję sp albo na skrzydło.

0

@Rewolucja123 wy to macie z tym wywalaniem trenerów. Nie zawsze problemem jest trener. Z Ekstraklasy każdy się śmieje, że trenerzy wymieniani co miesiąc i widać jakie to "efekty" przynosi.

2

Czemu ten Ferran się nie rusza do piłki w ogóle tylko stoi i macha rękami

2

Ferran czemu w to okienko cały czas celuje. Weze to po ziemi walnij mocno i pewny gol.

4

Nie no Araujo mistrz. Mój ulubiony piłkarz Barcy aktualnie.

1

Nie wiem czy Raphinia by lepiej nie zagrał na sp a nie na skrzydle. On jest w sumie dobry w odbiorze piłki, w pressingu pracuje. Na skrzydło niezbyt się nadaje ze względu na brak dryblingu.

0

@Firestone nie skończę dopóki ludzie nie przestaną bezsensownie obwiniać Xaviego za całe zło.

1

Xavi nie powiedział Kounde żeby nie podawał do przeciwnika #xaviout

2

Kolejny popis Xaviego. Nie powiedział Lewemu żeby nie tracił piłek. #xaviout

0

Xavi co za prymityw tak kazać zawodnikom pudlowac. Xavi OUT!!

1

Xavi kurde weź mu powiedz gdzie ma strzelać, bo on nie wie. Xavi znowu pokazuje swój kunszt nie mówiąc Raphini żeby strzelał w bramkę żałosny trener.

0

Xavi ewidentnie krzyknął Raphini, że ma zepsuć kontrę Xavi do grudnia i elo.

8

Ale Wy to jesteście bezczelni w kwestii Xaviego. Jak indywidualnie piłkarze zawalą w obronie to wina Xaviego a jak indywidualnie piłkarz pokaże coś z przodu to tylko zasługa piłkarza a wina Xaviego, że wogle śmie istnieć xDD

3

Kurde cisnąć teraz. Pozytywne wk***wienie i jazda!!

0

Ale ten pressing Barcy jest tragiczny. Oni wszyscy są spóźnieni o sekundę/dwie i robią się takie dziury na boisku, że to jest nie do pomyślenia.

0

@Stasik91 powinien zostać do końca sezonu. Jeśli nic nie wygramy to można pomyśleć o zwolnieniu.

1

@BARCA1899Messi o masakra. Nie widziałem tego w trakcie meczu... Sędziowie powinni być zawieszeni do końca sezonu minimum za takie wałki co były w tym meczu.

0

@DiscoCzareQ bzdura trochę. To właśnie ten karny był wynikiem dobrej gry Barcy w drugiej połowie a sędzia tego karnego zabrał czyli dobra druga połowa poszła praktycznie na marne. Bez sensu jest takie myślenie, bo sędzia popełnił ewidentny błąd i wypaczył prawdopodobnie wynik meczu. Poza tym nawet gdyby Barca obydwie połowy zagrała tragicznie to ten karny się po prostu należał i to nie ma znaczenia jak drużyna grała cały mecz. Często są mecze na styku, takie jak ten dzisiejszy właśnie i takie karne są kluczowe dla wyniku a zła gra drużyny nie jest usprawiedliwieniem dla sędziego do podjęcia złej decyzji.

0

@HavertzKai prawda jest taka, że ostatni trener, za którego dobrze się oglądało mecze to był Enrique. Później już tylko gorzej z kilkoma wyjątkami.

25

Nie no odechciewa się tej ligi oglądać przez to tragiczne sędziowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?