9

@tomek8756 no dziecko, które by nie potrafiło wybrać co zjeść na kolację może sobie wybierać płeć i orientację. Faktycznie sensowne.

0

@Kgorecki2500 co sądzisz o projektach aktualnie puszczanych przez Marvela? Seriale zaczęły się w miarę dobrze, ale im dalej tym gorzej. She-Hulk i Ms Marvel to już jest jakieś apogeum beznadziei. Filmy również słabe poza niektórymi wyjątkami jak np. GOTG 3. Oby wyszli na prostą w najbliższym czasie, bo coraz ciężej śledzić mi to uniwersum. Miejmy nadzieję, że listopadowe The Marvels będzie chociaż na poziomie średnich filmów z faz przed EndGame'owych. Postacie całkiem spoko jak i sam pomysł na fabułę z bohaterkami zamieniającymi się miejscami za każdym razem gdy użyją mocy.

0

@Transu96 o dzięki wielkie

1

@kanver_ jak się prezes PZPNu zmieni to może tak.

21

Niestety sam jest sobie winny, ale Hermoso też się okazała fałszywa. W autobusie po meczu śmieszki z całej sytuacji a jak się okazało, że coś można ugrać to już zgrywa biedna ofiarę. W sumie obrzydliwe zachowanie i jednej i drugiej strony.

0

@Keson tutaj trener nie ma znaczenia. Cały związek trzeba zaorać i stworzyć od początku.

0

No i nie wyjdziemy z najprostszej możliwej grupy :(

0

@Herato nie wiem czy grałeś w piłkę kiedyś, ale to jest wina szkolenia w klubach od dziecka. Gdziekolwiek nie grałem to zawsze przy jakiejkolwiek próbie dryblingu trener darł, za przeproszeniem, mordę żeby nie kiwać tylko oddać piłkę jak najszybciej. Niestety takie są potem efekty, że zawodnik nie ma żadnej pewności siebie ani umiejętności i wiedzy co zrobić na boisku. Powoli się to zmienia, ale Ci piłkarze, którzy teraz są w reprezentacji nadal są w jakiś sposób skażeni takim podejściem

2

@Sulimo no właśnie nie dostaje piłek i go wyzywają a jak się cofnie w końcu po piłkę bo jej nie miał przy nodze od 30min to go wyzywają że się bawi w Messiego xD

0

O Cholibka.....

0

Dobrze niech wrzucają może walkower się uda dostać i spokój będzie.

12

@pluszek jaka słoma? Poczekała aż dojdzie do szatni żeby nikt nie widział i tam się wkurzała. Przynajmniej na boisku zachowała klasę.

1

@Hasszz

1

@macio_944 niestety taka prawda. Pracuje w branży sportowej i mam czasami do czynienia ze wszelkiej maści prezesami i spora część pasuje do Twojego opisu. Są to co prawda osoby z niższych szczebli rozgrywkowych, ale ogromnie razi po oczach ich zachowanie. Stąd tez mniejsze zainteresowanie piłka nożna. Coraz mniej osób gra w niższych ligach (okręgówka, 4 liga) i te kluby powoli upadaja właśnie przez tych prezesów, którzy tylko i wyłącznie odrzucają swoim zachowaniem. Owszem zmienia się to powoli na lepsze, bo Ci starsi odchodzą, ale nadal mnóstwo ich się trzyma stołków.

0

@bartekvisca Putin unicestwiajacy covida

1

@ArturS nie no Gavi w tym sezonie w lidze odpowiednio 12, 61, 90, 90 min. To nie jest bardzo dużo. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało, ale na ten moment nie jest jakoś eksploatowany nadmiernie.

0

Boli ten wynik z Mołdawią teraz. Wtedy byśmy tak nie spartaczyli to byśmy mieli pierwsze miejsce w grupie..

1

Jak się po pijanemu na osiedlu grało to się takich rzeczy nie robilo a to są profesjonalni piłkarze :/

0

@Tibu ale ja nadal uważam, że to co on zrobił było głupie i w ogóle nie powinno mieć miejsca. Problem jest taki, że "trafił swój na swego" i ona najwyraźniej prezentuje podobny poziom do niego.

0

@Saviola88 ale inaczej mieć drobny kawałek graniczący z Rosją a inaczej mieć praktycznie całą wschodnią granicę z Rosją. Sam zauważyłeś, że jest Białoruś i już tam są prowokacje a do tego miała by dojść jeszcze cała ukraińska granica. Serio jest jeszcze ktoś kto to bagatelizuje?

40

Przecież już wypłynął do internetu filmik jak sobie spokojnie gada o tym a wręcz się śmieje z całego incydentu i porównuje siebie i Rubialesa do Casillasa i tej prezenterki. Żałosne zachowanie z jej strony. Broniłem jej do momentu wypłynięcia tego filmu. Teraz niestety jej zachowanie jest żenujące.

0

@tristan87 Polska pomagając Ukrainie patrzy głównie na swój interes. Gdybyśmy my mieli graniczyć z Rosją to zaraz u nas by było to samo co na Ukrainie teraz. Druga sprawa to dzięki tej wojnie możemy zyskać sporo wizerunkowo. Wzmocnimy mocno armię. To nie tak, że my sobie bezinteresownie pomagamy

1

@koksik2700 u mnie chyba jednak głos nieważny. Nie będę wybierał mniejszego zła, bo zło to nadal zło. Okradają nas bezczelnie z naszych pieniędzy i to każda z partii. Konfederacja owszem coś tam planuje odnośnie zmniejszenia i uproszczenia podatków, ale znowu niektóre osoby będące członkami tej partii gdyby napadła nas Rosja to by się wypieli jeszcze w podziękowaniu za ratunek. Nie ma w tym momencie partii, na którą mógłbym głosować.

2

@LaLigaPD czym? Wspaniałym reprezentowaniem Polski za granicą?

4

@Encore super. Robi dobre wyniki i zasługuje na dalszą pracę.

8

@Faro średniak, który wygrywa ligę i puchar kraju. Chciałbym być takim średniakiem.

0

@Trojanek23 no bo Ty ani 99% osób na tej stronie nie zna się na poważnej piłce a tym bardziej na trenowaniu. Ludzie, którzy z trenerką nie mieli w swoim życiu nic wspólnego piszą, że przy Xavim jest zero taktyki, zero progresu itp. przy czym chłop zdobywa dwa puchary w jednym sezonie czyli jest to wynik, którego większość trenerów w swoim życiu nie osiągnie. Większość użytkowników tej strony bazuje na emocjach i są jak chorągiewki. Jak mecz atrakcyjny dla oka to się cieszą i piszą dobrze a jak zły to źle i tak na okrągło. Stąd są takie opinie o Xavim. Kim Ty jesteś czy ktokolwiek z tej strony żeby pisać, że on się nie nadaje. To jest śmieszne po prostu.

0

@Tomek54321 a według Ciebie nie ma sam myśleć? To może niech każdy ma słuchawkę w uchu i niech Xavi mówi do każdego co zrobić w każdej sekundzie meczu? Xavi ma przygotować ustawienie pod danego przeciwnika. Przeciwników w lidze rozpracował na tyle dobrze, że w poprzednim sezonie wygrał ligę. To, że Tobie się nie podoba wybrany przez niego styl nie oznacza, że nie jest skuteczny.
Po zawodnikach nie widać chęci walki, odwagi a to nie jest wina Xaviego tylko indywidualnego charakteru (lub jego braku) danego zawodnika.

1

@Trojanek23 jak to się nie rozwija? Zdobyte pierwszy raz od dawna dwa puchary w jednym sezonie. To że Tobie się gra nie podoba nie znaczy, że nie ma ewidentnego progresu.

0

@Tomek54321 bardzo dobrze Lewy mówi w tym nowym wywiadzie o roli trenera w zespole. Trener nie jest od tego żeby mówić zawodnikowi gdzie ma biec w danym momencie, gdzie ma podać. Zawodnik sam ma o tym wiedzieć i to rozumieć. Sam ma myśleć na boisku i znaleźć najlepsze rozwiązanie w danym momencie, bo nie ma trenera na świecie, który przygotuje zawodnika na każdą sytuację. Oglądając Barcelonę ma się wrażenie, że piłkarze nie potrafią podjąć dobrej decyzji, nie mają na tyle charakteru (poza kilkoma wyjątkami) żeby wziąć odpowiedzialność na siebie.
Lewy mówił to samo tylko co prawda w odniesieniu do reprezentacji, ale równie dobrze można te słowa odnieść do aktualnego składu Barcy. To są problemy z indywidualnymi umiejętnościami większości zawodników. Nie koniecznie umiejętnościami czysto piłkarskim, ale z decyzyjnoscia, pewnością siebie itd. To niestety nie zależy od Xaviego a od każdego piłkarza indywidualnie. Zwalanie tego na Xaviego jest absurdem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?