0

@Matheu12 coooo proszeee?

0

@TR3YWAY a na tym filmiku to i tak nie jest źle. Z Lewego to się nie ma co śmiać, bo akurat taniec rozluźnia biodra a to jest ważne np w poruszaniu się ze spora zwrotnościa na boisku.

2

@WiernyKibic111 zdecydowanie za dużo treści. Widać to też po wyświetleniach, bo jak na początku ludzie byli zafascynowani i praktycznie każdy film miał dużo wyświetleń to teraz już tak dużo ich nie ma. Oni tam chyba chcieli właśnie zrobić typowo telewizję internetową, którą kiedykolwiek byś nie włączył to coś będzie lecieć. Zobaczymy jak im się to opłaci na dłuższą metę.

0

Ja mam pytanko do ludzi, którzy po słabych meczach Barcy cisną Xaviego, że nie ma schematów taktycznych. Jakie dzisiaj widzicie schematy? Czy dalej nie ma żadnych, ale na farcie się udało strzelić bramki?

31

Xavi szef. Jechać z oszustami.

0

@barcafan1789 karierke polecam chociaż i w tym trybie nie obyło się bez błędów. Masakra jak ta gra jest niedopracowana. Grałem w UT do lutego jakoś i ilosc błędów mnie zniechęciła skutecznie do gry w tym trybie. Wszedłem sobie z ciekawości w karierę i mimo, ze to bardzo uproszczone prowadzenie klubu to w miarę mozna się dobrze bawić.

0

Pytanko odnośnie zakupu samochodu.
Chciałbym skorzystać ze zniżek rodziców na OC przy zakupie nowego samochodu. Z tego co rozumiem jednym z współwłaścicieli samochodu musi być rodzic na którego są zniżki. Pytanie czy na umowie sprzedaży samochodu jako kupujący mam być wpisany ja czy rodzic? I kto kogo musi zrobić współwłaścicielem? Czy to jedno z rodziców musi zrobić mnie współwłaścicielem czy ja mogę być normalnie na umowie sprzedaży i ja mogę zrobić współwłaścicielem rodzica i wtedy i tak uzyskam jego zniżki? Pytam, bo akurat rodzic nie ma jak być przy zakupie auta i ja bym podpisywał umowę i moje dane by sie na niej znalazły.

1

Kurde wsiadam dzisiaj pierwszy raz za kierownicę od jakichś 3 lat. Czymcie kciuki żebym się nie zabił xD

0

Xavi zostaje na przyszły sezon

1

Ale super losowanie. PSG bez formy aktualnie.

3

Pytanie kto mu będzie odkręcał kulki?

1

@PatrychoO dobrze, że to tu wrzuciłeś, bo jako fan Marvela pewnie bym kupił.

2

Szkoda jedynie, że Roque nie wszedł za Yamala po bramce na 3-1. Yamal by sobie chociaż to 10 min więcej odpoczął a Roque ze swoją szybkością by dużo dał na koniec.

1

@4drian0 stwierdziłem, że najpierw się zabiorę za książkę i nie żałuję. Przeczytałem dopiero kilkadziesiąt stron a historia wciąga niesamowicie.

0

@Kgorecki2500 chyba nic.

5

@Deviler myślę, że ludzie nie chcą nawet brać takiej możliwości pod uwagę, dlatego to wypierają i piszą, że to niemożliwe. Jednak tak samo pisali jak Putin zbierał wojska na granicy z Ukrainą. Też były teksty, że to tylko straszak, że niemożliwe a skończyło się jak wszyscy wiemy tragicznie.
Podchodząc na chłodno do całej sytuacji i patrząc czysto na fakty to nie da się zaprzeczyć, że napięcie jest ogromne i to nie tylko w naszym regionie ale wszędzie na świecie. Owszem jest szansa, że to rozejdzie się po kościach, ale pisanie, że na pewno nie będzie wojny, bo się nie opłaca itp jest nierozsądne i nie ma żadnych podstaw.
Ja uważam niestety, że wojna będzie. Czy III WS czy jakieś mniejsze wojny regionalne nie wiem, ale to napięcie o którym pisałem wcześniej no jasno wskazuje na to, że musi gdzieś znaleźć ujście. W wielu miejscach to już doszło do punktu gdzie nie ma szansy na rozwiązania kompromisowe. Albo w jedną albo w drugą stronę.

0

@marcin62 no to jest zabójstwo w 2 tygodniu, 12 i 24 i w każdym możliwym. W momencie zapłodnienia tworzy się nowe życie. Nie ma znaczenia w którym momencie przerwiesz ten proces, ponieważ przez przerwanie go pozbawiasz kogoś życia. Dla mnie to jest chore, że my w ogóle musimy rozmawiać na ten temat kiedy jest to tak oczywiste. A wszyscy Ci ludzie, którzy tak walczą zaciekle o aborcję są dla mnie ludźmi bez krztyny sumienia.

1

@Kwiatek67 Kounde na boku obrony jest bardzo dobry i jeśli nie będzie się obrażał, że tam musi grać to powinien zostać. Jeżeli miałby grać tylko jako SO to powinien zostać sprzedany, bo jest kilka razy gorszy na tej właśnie pozycji i popełnia zbyt dużo błędów. Z Raphinha to nie wiem właściwie. Niby jakieś tam liczby robi, ale no on nie ma w ogóle atutów jakie powinien mieć skrzydłowy. Szybkością jeszcze w miarę jakaś dysponuje, ale drybling leży totalnie. Może właśnie ten środek pola to jest odpowiedź na wykorzystanie go. Szkoda, że ten uraz wczoraj się pojawił, bo z chęcią bym zobaczył jak w trakcie całego meczu sobie tam poradzi.

0

Czyżby wróciła potężna Barca miażdżąca rywali 1-0?

2

Meeeeesiiii Meeeeesiiiii

0

Gundogan widzę dalej podaje do bramkarza zamiast strzelać.

0

Nie no jak można na takim poziomie takie farfocle strzelać z 11m. Nigdy tego nie zrozumiem. Zamiast uderzyć mocno w bok lub pod poprzeczkę to podaje bramkarzowi.

0

Nie ma się co rzucać o tego Roque. W meczach do tej pory nie pokazał zbyt dużo. Owszem na boisku jakiejś sporej ilości minut nie spędził, ale w sumie Guiu też nie a jak już dostał szansę to wykorzystał ja lepiej niż Roque.

1

@Arden tak szczerze to coś w tym jest, że Ci ludzie są strasznie niesympatyczni.

4

@Deviler widać progres od czasu naprawiania szyby taśma klejąca

0

@luki123 a żona jakim jaki ma stopień? Jest dyplomowanym czy mianowanym nauczycielem? No i też zależy czego uczy. Moja siostra uczy języka angielskiego, który jest stosunkowo łatwym przedmiotem do uczenia, przygotowanie lekcji nie jest jakieś wymagające i nie narzeka na zarobki aczkolwiek może to właśnie wynikać z tego jakiego przedmiotu naucza i że się nie przemęcza za bardzo.

0

@bari_94 całe szczęście my mamy La bambe

9

@gumaz Bóg nie potrzebuje naszych pieniędzy, bo jest stworzycielem i ma wszystko co chce. W Biblii nigdzie nie ma kościoła w takiej formie jaka ma kościół katolicki. Kościół to społeczność ludzi wierzących a nie budynek czy instytucja. Jak chcesz w jakiś sposób pomóc finansowo to znajdź w swoim otoczeniu osobę potrzebująca i jej pomagaj a nie dawaj instytucji, która jawnie oszukuje i ma gdzieś tak naprawdę to co Bóg od nas oczekuje.

4

@MeAndSwan no to byśmy grali drużyną Barcy B, bo po takim treningu to oni by ze szpitala nie wyszli przez kilka miesięcy.

0

@LM10GOAT tu się nie ma z czego śmiać, bo to pokazuje, że tych piłkarzy się nie da ogarnąć. Xavi pewnie im wciska do głowy jak zagrać a im się nagle po 30min odechce i co ma taki Xavi zrobić. Wejść na boisko i zagrać za nich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?