tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zawsze jak trener robi zmiany na dociągnięcie wyniku do końca meczu to ten mecz przegrywa. Nie inaczej było tutaj.
0
To jest niesamowite jak oni są pewni swego. Imponuje mi ogromnie to ich podejście do gry. Obyśmy kiedyś w Barcelonie mogli coś takiego oglądać.
6
- Mam plan.
- Jaki?
- K*rwa sprytny.
1
@FireBarca1899 pokaż mi jeden mecz gdzie Raphinha grał jako napastnik xD. Przecież to jest skrzydłowy. To są bardzo przyzwoite liczby jak na skrzydłowego. W porównaniu do innych zawodników na jego pozycji:
Sane - 10 goli, 13 asyst
Dembele - 5 goli, 12 asyst
Adeyemi - 5 goli, 2 asysty
Rodrygo - 17 goli, 8 asyst
B. Silva - 11 goli, 6 asyst
Leao - 12 goli, 12 asyst
Pomijam zawodników jak Foden, Mbappe, Salah czy Vini, bo to jednak nie ten poziom.
Czyli jak widać Raphinha ma po prostu przyzwoite statystyki i nazywanie akurat jego złym transferem to jest po prostu głupota.
O Lewym to już nie wspomnę gdzie w pierwszym sezonie zrobił 33 gole, 8 asyst co jest topowym wynikiem. W tym sezonie owszem liczby ma trochę gorsze, ale no daleko mu od nazywania go słabym transferem. 24 gole i 9 asyst to są nadal dobre liczby.
Słabym transferem to można nazwać Marcosa Alonso (wiem, że przyszedł za darmo, ale nadal na jego pensji też Barca traci) czy na ten moment Vitora Roque a nie Lewego czy Raphinhe no szanujmy się xD.
0
@FireBarca1899 co Ty gadasz chłopie że Lewy i Raphinha to są złe transfery? Dwaj zawodnicy robiący najlepsze liczby a Ty piszesz, że to złe transfery?
1
@MesQueUnClub96 czekam aż się pojawi w światowej piłce jakiś magik jak Ronaldinho, Ney czy Messi. Haaland czy Mbappe są świetnymi piłkarzami, no ale to nie jest to co ta wymieniona przeze mnie trójka.
2
Braaawooo Borussia
0
@Dari0G no ja rozumiem, że giną dzieci, ale to jest też wina Hamasu, który specjalnie swoje tajne siedziby pozakladal przy szpitalach i szkołach czy też nawet w podziemiach szpitali czy szkół.
0
@Dari0G bardziej chodzi o to, że Hamas to są terroryści a ludzie tak się zafiksowali na nienawiści do Izraela, że zdają się o tym zapominać. Hamas specjalnie tworzył bazy np w podziemiach lub w pobliżu szpitali/szkół przez co zwiększali niepotrzebnie liczby ofiar. Owszem metody Izraela są złe, ale przedstawianie tutaj ich jako tych jedynych złych to jest po prostu kłamstwo.
0
@MOLESTA no Roque trochę tych minut dostał i no niestety nic nie pokazał na ten moment. Dodatkowo Xavi widzi jak on wygląda na treningach. Jakby wyglądał dobrze to by grał. Xavi raczej nie ma problemu z wystawianiem młodych/niedoświadczonych zawodników.
0
@rademenes nie no emocje emocjami, ale Ter Stegen to jest świetny bramkarz. Akurat do niego to najmniej się można przyczepić. Miliony razy ratował wynik. Cały poprzedni sezon to tak naprawdę był w miarę udany dzięki niemu.
0
Dobra czas przełączyć na Igę, bo to szkoda nerwów.
0
Ale jestem w szoku jak Iga returnuje. Te serwisy Sabalenki są niesamowite a ona i tak daje radę to odebrać.
0
Ciekawe czy Haaland dobije do 30 bramek w tym sezonie PL. Byłby to spory wyczyn biorąc pod uwagę kontuzje w trakcie sezonu.
1
Mądra korekta taktyczna Enrique. W pierwszej połowie całą prawa flankę okupował Hakimi a Dembele miał schodzić do środka gdzie był kompletnie niewidoczny. Teraz po paru akcjach widać, że w drugiej połowie skrzydło ma w całości dla siebie Dembele a Hakimi schodzi do srodka pola. W 5min Dembele na skrzydle więcej zrobił niż w środku przez całą pierwszą połowę.
0
Nie no ewidentny faul. Nie dość że łapał rękami to jeszcze nogę wsadził.
1
No nie ma w tym momencie drużyny lepiej przeprowadzającej kontrataki niż Real. Niesamowite jak ta drużyna trzyma się swojego pomysłu na grę i ma gdzieś, że to nie jest ładna gra. Cały czas świetna gra w obronie i jak się pojawi okazja to szybki cios kontratakiem. Barca to by się mogła uczyć, że czasami styl nie ma znaczenia i warto go porzucić żeby po prostu wygrać mecz.
1
Brawo Lewy. Oby jeszcze powalczył o króla strzelców.
1
@Sewren122 zmieniłbym na: Typowy mecz Barcy Xavi ma pomysł, ale piłkarze sabotują zwycięstwo swoimi błędami.
1
Chyba 10 na 10 gramy bo Sergi Roberto se gdzieś poszedł
Edit: a dobra bo on gra na PO to niepotrzebnie go pociągnąłem xD
0
Araujo co Ty robisz... Szkoda, bo to był mój ulubiony piłkarz Barcy, ale od meczu z PSG to jest tylko i wyłącznie irytujący swoimi durnymi wielbłądami..
1
@Saviola88 a tutaj jest? Kazał Ter Stegenowi się bawić zamiast wybić piłkę? W lidze mistrzów kazał Araujo sfaulować na czerwoną kartkę? Kiedy Xavi jest winny to jest, ale nie zwalajmy wszystkiego na niego, bo to jest absurdalne.
1
Xavi to ma przerąbane. Piłkarze się chyba założyli kto popełni bardziej durnowaty błąd w sezonie. No na ten moment Araujo na pierwszym miejscu, ale Ter Stegen wskakuje właśnie na drugie miejsce.
0
Oby Raphinha został. Jest to chyba najmniej efektowny brazylijski skrzydłowy jakiego oglądałem, ale daje niesamowicie dużo.
1
@MesQueUnClub96 w życiu
1
@HighestInTheRoom ooo na taki filmik właśnie czekałem. Sam chciałem coś takiego zrobić no ale nie mam czasu niestety, a nawet jakbym miał to chyba bym go tak nie marnował xD
0
@Foro przecież to jest przerobione zdjęcie
0
@Axoon tu akurat to się nie ma co śmiać, bo gdyby nie kontuzje to pewnie nadal by na tej półce był.
2
No nic przynajmniej była równa walka i brak idiotycznych decyzji w przeciwieństwie do meczu z PSG.
0
Ferran się chyba piłki nie dotknął jeszcze