tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tych poprzednich sparingach w USA gra wyglądała tak jak dzisiaj czy coś lepiej było?
0
nie ma to jak ustawić transmisję jedynie na aplikacji, która nie dziala
1
@GeneralXavi mi natomiast on się kojarzy ze słabymi występami, spowalnianiem akcji, stratami, brakiem powrotu za akcja i pracy w defensywie i w ciągu ostatnich kilku sezonów to na palcach jednej ręki można policzyć jego dobre mecze. Bardzo dobrze, że odchodzi. Aczkolwiek zgodzę się, że może gdyby on grał cały czas na środku pomocy a nie rzucano by go tam, gdzie akurat trzeba zapchać dziurę to wyglądało by to ciut lepiej, no ale tego się już nie dowiemy.
0
@semafor w ogóle bez sensu porównanie jak to są dwie różne pozycje. Ten kto zadawał to pytanie to powinien być ciśnięty a nie Endrick.
3
@Kgorecki2500 w czymś takim to znaczy w czym? W najbardziej popularnym filmie na polskim YT aktualnie?
3
@karol130197 wystarczy minutowy research zrobić żeby znaleźć materiały na kanale zero o Ziobrze i tej aferze. Druga sprawa, że w tym rzekomym leaku daty się nie zgadzają. Film jest ewidentnie nagrany później niż w maju, prawdopodobnie kilka dni temu.
0
Stanowski gra w szachy 5D
0
@barcafan1789 ja sobie go robię, ale bardzo powoli i całkiem możliwe, że nie zdążę przed Fc 25 xD
14
@Pawlak1992 problem polega na tym, że w dzisiejszych czasach nie są ważne fakty czy prawda tylko uczucia. Nie możemy stawiać uczuć ponad prawdą. Prawda jest taka, że ja się urodziłem facetem. To czy mi się to podoba czy nie to nie ma znaczenia, bo to jest czysty fakt i taka jest prawda. Jeśli ktoś nie jest w stanie sobie poradzić z zadaniami jakie się wiążą z byciem facetem/kobietą, bo go to przerasta itd, albo po prostu mu się to nie podoba to rozwiązaniem nie jest wmawianie sobie, że "a dobra to ja teraz jestem kimś innym", bo to jest myślenie na poziomie 4-letnich dzieci, którym się wydaje, że są Spider-Manem i mogą chodzić po ścianie. Rozwiązaniem jest właśnie pomoc psychologiczna a nie operacje zmiany płci czy tego typu bzdury.
0
@MesQueUnClub96 żeński sport taki jest
0
@Danqoo ale o co Ci chodzi? Jaki beton? Jak ktoś chce dobrze wykonywać ćwiczenie to jest według Ciebie betonem? To są profesjonalni sportowcy i tam każdy mały szczegół się liczy. Przykład nawet takiego głupiego podciągania. On na filmiku nawet w większości nie pracuje mięśniami, które powinny pracować przy podciąganiu czyli plecami a rękami. Przez to za duże napięcie jest nałożone na ręce i można się nabawić np kontuzji barku, bicepsu. Owszem nie wykluczy go to pewnie z gry, ale wielu ćwiczeń na treningach nie będzie mógł wykonać a i podczas gry może odczuwać dyskomfort np podczas walki bark w bark.
Ja jako sportowiec amator mogę sobie popełniać takie błędy i mieć to gdzieś, ale ktoś kto z tego żyje raczej dobrze, żeby dbał o wszystko jak najlepiej. Się zastanów kto tu jest betonem w tej dyskusji.
3
@Danqoo a co to tutaj nie może być ludzi, którzy się na czymś znają? Sam trenuje od kilku lat i tutaj ewidentnie chłop źle robi ćwiczenie. Tak samo często na filmikach Barcy z treningów widać, że te ćwiczenia oni wykonują na odwal się i niepoprawnie technicznie. Nie widziałem filmików z treningów za Filcka i mam nadzieję, że to się poprawiło, ale za czasów Xaviego i poprzednich trenerów wyglądało to tragicznie i nie dziwne, że tyle kontuzji jest w zespole jak oni tak te ćwiczenia wykonują.
1
@Jorginho nie no gdzie Felixa do Nico porównywać. Nico jest milion razy lepszym zawodnikiem.
0
@usztafik no jak rodzice dalej będą mieć w dupie swoje dzieci i beda im dawać telefony do ręki byle tylko się zamknęły to tak faktycznie może być
1
@michal26 krokieterka
0
Spot super, ale kurcze no nie siedzi mi kompletnie to logo na środku :(
0
Rodri albo Carvajal to jedyne sensowne opcje.
3
@Tasde niestety dla nas, ale żaden szanujący się prezydent USA by nie wydawał tyle pieniędzy na pomoc Ukrainie mając u siebie w kraju taki burdel. Jeśli popatrzysz z punktu widzenia Amerykanina to to jest glupota.
1
@szymonekk po krótkiej rozkminie tez dobrze
1
Taka groźna muzyka w tym nowym filmiku z treningu drużyny, bo się aż montażysta przestraszył jak zobaczył jak można ciężko pracować na treningu.
3
@Fabik87 no już się wzięli za przesłuchiwanie szefowej secret service. Trochę to wygląda tak jakby ktoś celowo nie zauważył zamachowca.
1
@Kz1234 a gdzie zamierzasz biegać? Po drogach asfaltowych, gdzieś po lasach, na bieżni?
1
@Kz1234 jakieś Asicsy najlepiej. W takiej cenie to może model Gel Pulse 13 lub 14?
0
Który to jest ten ocalały z zespołu Xaviego?
0
@Borneo i bardzo dobrze, że zaatakował tę próbę utworzenia legionu. Najpierw trzeba sie zająć przygotowaniem naszego wojska do obrony kraju. Jak już będziemy mieli wszystko gotowe na 100% to wtedy należy zająć się pomocą innym. To tak jakbyś ty miał dom w ruinie, dzieci i żona nie mają gdzie spać a Ty idziesz i dajesz sąsiadom pieniądze żeby sobie remont zrobili. To nie ma kompletnie sensu.
1
@Albatros charakter, którego że świecą szukać w dzisiejszych czasach.
1
Czy ja dobrze widziałem, że Ronaldo podczas losowania wybrał żeby Francja strzelała pierwsza? Jeśli tak to ogromny błąd z jego strony i niepotrzebne nakładanie presji na swoich kolegów.
2
@Rust_Cohle oby wygrali
0
@MesQueUnClub96
Prawica 34%
Lewica 29%
Macron 21%
0
@Pedri16Future jak złamiesz jakikolwiek przepis to nie ma znaczenia czy złamałeś go trochę czy pojechałeś po bandzie. Tak czy inaczej przekroczyłeś prawo i dyskusja czy faktycznie tak jest czy nie jest idiotyczna.