tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sevs przecież taka jest kolej rzeczy, że piłkarze tracą z wiekiem intensywność. Skład City jest już dosyć stary, możliwe, że zmęczony i wypalony tyloma latami gry na wysokim poziomie i sukcesami, które odnosili z Guardiola. Ja tutaj nic kontrowersyjnego nie widzę. Jeśli chce się zdobywać trofea to trzeba odświeżać skład co jakiś czas.
0
@SelloutCrowd dziennikarz niezależny Łukasz Bok zrobił u siebie na Instagramie ankietę. Wzięło w niej udział około 100 tysięcy ludzi i Nawrocki tam wypada tragicznie. 100 tysięcy ludzi to już spora próba i można coś wywnioskować. Więcej głosów w tej ankiecie dostał nawet Hołownia czy Zandberg. Wiadomo jest to ankieta na Instagramie czyli wzięli w niej udział raczej młodzi ludzie a wyborcy PiSu to raczej wiek 50+, ale to pokazuje, że Nawrocki nie ma szans na zwycięstwo.
0
@clyde grałaś w jedynkę? Polecasz? Faktycznie ten początek taki ciężki? Boje się, że nie będę mógł przebrnąć przez niego a gierka akurat z dodatkami na fajnej promocji na ps store.
7
@okiemtypera_lucaxx95 jaki kurs był na nie?
0
@BobSwagger ani Yamal ani Salah się na to nie zgodzą. Już widzę jak Yamal, który jest wkurzony jak schodzi w 85min będzie się cieszył jak będzie grał 50% meczów w sezonie.
1
Ale ogólnie to piłkarze to są obrzydliwi. Ewidentnie widać, że jest faul a oni mimo to nadal się rzucają i to jeszcze z taką pewnością, że zostali oszukani. Paskudne zachowanie i to niestety nie jest tylko przypadłość zawodników Realu.
0
@Mieszo zgadzam się, że częściej sędziowie się mylą na ich korzyść. Chodzi mi o sam fakt reakcji na krzywdzące ich decyzję. Klub potrafi stanąć w swojej obronie w przeciwieństwie do pozostałych zespołów w lidze.
0
No przynajmniej mają jaja żeby coś zrobić z tym sędziowaniem. Wszystkie kluby w lidze są non stop krzywdzone przez sędziów, ale odwagi nikt nie ma żeby coś powiedzieć. Bardzo dobrze, że Madryt coś robi. Może się zmieni w końcu sposób sędziowania w tej lidze.
0
Się zapowiadał ten mecz super, bo początkowe 5min wyglądało świetnie, natomiast od tego zderzenia głowami mecz zdziadzial okropnie.
1
@MesQueUnClub96 Lew i Orzeł
1
Ehh szkoda... Tyle okazji było do zwycięstwa...
0
@Bernard777 usuń te głupoty bo aż wstyd
1
@Kwasiak98 pewnie finansowo lepiej wyjdziemy na tym
1
@BulaKG przecież to AI ewidentnie
1
Ale bardziej zastanawia jak to jest, że gramy takie mecze jak z Realem czy teraz z Bemficą a przychodzi potężne Las Palmas albo Getafe i się nie da wygrać.
0
Kurde ależ szkoda tego Wojtka, no ale niestety sam sobie winien za głupie wyjścia..
0
Oby to Getafe spadło w tym sezonie.
1
Alena żałosny jesteś
1
Młodzi za bardzo napaleni na strzelenie bramki i już klapki na oczy i walenie na oślep
0
Chyba jakiś chłop z varu postawił na - 2,5 gola i nie obejrzymy więcej bramek
0
No fajnie, że reklamy trzeba było puścić i nawet powtórki nie zobaczyliśmy...
24
Lamine oni mają 12 lat
1
@Pedri16Future bo oni żyją w swojej bańce gdzie Kapela jest jakimś autorytetem. Całe szczęście ta bańka jest coraz to mniejsza i miejmy nadzieję, że wkrótce w całości zniknie.
5
@okiemtypera_lucaxx95 przecież to jest minuta czytania. Dobrze to zrobi dla Twojego mózgu ;)
1
@CLS63AMG albo Deulofeu. Pamiętam jak się nim jaralem swego czasu. Teraz ma 30 lat i wraca po ciężkiej kontuzji w Udinese. Też byłem fanem (i w sumie dalej jestem) Adamy Traore. On to chyba sobie najlepiej poradził z nich, bo od paru lat gra regularnie w Premier League, ale nadal mnie boli, że on w teorii ma wszystko żeby zostać topowym piłkarzem a jakoś chyba głowa nie dojeżdża i nie pokazuje tego na meczach.
0
@martiniloca z piątnicy, no bo skąd
3
hahah Laporta co Ty robisz xDDD
1
@dominox1998 nie no myślę, że puchar nadal będzie dla Szczęsnego, natomiast La Liga i LM dla Peni na pewno.
0
Szczęsny może grać teraz w Pucharze Hiszpanii czy musi pauzować?
0
Alez się szybciutko zmieni narracja. Teraz to Pena będzie bogiem a Szczęsny w sumie niepotrzebnie przychodził. Dwa dni temu Szczęsny był bohaterem i było gadanie żeby się Pena nawet z ławki nie podnosił. Najlepiej chyba będzie jak pozostanie ten podział: Pena - LM i La Liga, Szczęsny - puchar Hiszpanii.