0

@4drian0 GoT moja ulubiona gra. Czekam na Yotei ogromnie i już przekazałem narzeczonej co ma mi kupić na listopadowe urodziny xD

0

Iga jakiś challenge chyba robi żeby wygrać mecz bez serwisu.

5

Szymczak chyba najlepsza z naszej drużyny. Cieszy, że zawodniczka Barcelony tak sobie dobrze radzi.

0

@Safrani ale ubrana na brązowo fioletowo

1

@Kai0 no właśnie ja rano popatrzyłem i sobie myślę, że po powrocie z pracy sobie zamówię. Wszedłem teraz coś jeszcze sprawdzić i juz nie ma..

1

Cholibka już nie ma koszulek na Barca Store. Szybko poszło.

0

Dziwne, że lekarze w ogóle dopuścili Suareza do gry. Widać po tym jak biega, że się chłop męczy potężnie. Wiadomo, że pewnie ciężko mu zostawic grę w piłkę, ale chyba już najwyższy czas.

0

@BorzyKrzys ale pierd*licie głupoty. Takie osoby, które są wytrwałe i zdyscyplinowane to coś osiągają w życiu a Wy wszyscy co piszecie, że ona jest głupia to marnowaliscie czas za młodu a potem właśnie musicie zapierdzielac po te 12h do końca życia. Ona teraz popracuje ciężej a potem będzie w rok zarabiać tyle co Wy do końca życia nie zarobicie.

4

@blakkudium niepotrzebny turniej, który nikogo nie interesuje. Jutro może obejrzę pierwszy mecz na tym turnieju czyli PSG - Inter Miami.

6

@Cule1797 no przyznam szczerze, że gdybym np zarabiał 30 tysięcy miesięcznie i ktoś by mnie poprosił żebym się zrzekł 4 tysięcy to bym kompletnie nie miał z tym problemu. Co innego jak zarabiasz np. 4,5 tysiąca i ktoś Ci tak powie to odpowiedź jest oczywista.

0

@Stinger_ haha między innymi to miałem na myśli xDD

0

@VinDiesel myślę, że nie będzie piłkarza o takim autorytecie, który będzie miał aż taki wpływ na wybór trenera. Myślę, że gdyby nie Lewy to Probierz mimo słabych wyników nadal byłby trenerem reprezentacji.

0

Lewy nigdy nie będzie zadowolony z trenera kadry i w sumie nie ma się co dziwić. Chłop na co dzień pracuje z Filckiem czy Guardiolą a przyjeżdża na kadrę a tu Brzęczek czy Probierz. Jak on widzi taka różnice klas to pewnie od razu się irytuje na takiego trenera, bo widzi, że nic z takim trenerem nie osiągnie i się zaczyna machina zwalniania selekcjonera. Problem w tym, że my w kadrze nigdy nie będziemy mieć trenera na takim poziomie i tak to się będzie kręciło w kółko pewnie dopóki Lewy w tej kadrze będzie grał.

1

@Rifek mi się podobał ten film. Oglądałem go już jakiś czas temu a jak tak teraz o nim wspomniałeś to aż w szoku jestem jak dużo z tego filmu pamiętam a to znaczy, że zapada w pamięć.

0

@Criss18Barca za co mu się należą? To co on już rozegrał te wszystkie sezony do 2028 roku?

0

Skandaliczne jest to serwowanie u kobiet. Na 12 gemów 8 z przegranym serwisem. No ludzie kochani..

1

@Encore Tusk to ostatecznie pogrzebał szansę Trzaskowskiego, bo tym jego wybitnym występie u Rymanowskiego.

0

@Toretto z tym pozalowaniem wyboru to bym się nie rozpędzał. Pierwszy raz w historii badań sondazowni Rasmussen Reports większość ankietowanych Amerykanów stwierdziła, że kraj zmierza w dobrym kierunku.

2

@blakkudium przynajmniej się nie bał spróbować

0

@Jakchcesz nie napisał wprost, ale taka może być interpretacja tego posta. Może jest nieprawidłowa w moim wykonaniu, ale z tej wiadomości dla mnie jasno wynika, że skoro jeden kandydat jest przedstawiony jako niemoralny i jest postawiony w kontrze do drugiego to wiadomo jaki jest tej drugi kandydat.

7

@AlwaysBlaugrana a Trzaskowski jest moralnym kandydatem? Jeden i drugi ma mnóstwo za uszami, kłamią bezczelnie w co drugim zdaniu. Prawda jest taka, że trzeba wybrać, który kłamca ma poglądy bliższe Tobie a mówienie, że jeden z nich jest moralny a drugi nie jest absurdalne.

3

@Cvzx wygląda jednocześnie jakby miała 18 i 35 lat

0

Lewy jeszcze próbował obronić strzał Fermina, ale się niestety nie udało.

4

Lewy na 100% zagra w tych dwóch meczach żeby powalczyć o króla strzelców. Reszta to w sumie niewiadoma.

2

@Kgorecki2500 oby było w niedzielę podobnie, bo jest wtedy szansa na przegraną Trzaskowskiego w II turze.

1

@Messibestplayerintheworld pewnie sobie pomyślał, że ma całą karierę przed sobą i nie będzie ryzykował, że jakiś idiota z trybun wbiegający na murawę go połamie.

0

@clyde nie wiem czy to się uda już w tych wyborach, ale widać, że ludzie mają dość PoPisu i może w końcu zobaczymy upadek tych dwóch partii. Z moich obserwacji wynika, że głosuje na nie tylko ten totalny beton zamknięty w bańce Tv Republika lub TVP/TVN i są to zazwyczaj starsi ludzie 50+. W internecie widać, za znaczna większość ludzi ma gdzieś kandydatów tych partii i w internetowych ankietach prowadzi aktualnie Mentzen i Zandberg. Mam nadzieję, że już w tych wyborach zobaczymy początki końca tego duopolu.

0

@Kalipso Getafe gorsze zdecydowanie

0

@Zip no tu się zgodzę ;)

1

@Kgorecki2500 spokojnie, będzie pewnie 40minutowy filmik na kanale zero wyjaśniający tę wybitną osobowość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?