0

@Coutinho007 przecież Kounde na so był tragiczny. Same błędy.

3

@meteo100 gdyby takie afery miały jakiekolwiek znaczenie to 90% obecnych polityków już byśmy nie mieli w rządzie a jednak są i mają się dobrze, więc na ludziach to już kompletnie nie robi wrażenia, bo wiadomo, że polityk = oszust. Jedynie czym się ludzie kierują to tym żeby wybrać oszusta, który myśli w miarę podobnie co oni.

0

@beter2 mi się wydaje, że Raphinha powinien zostać, ale niech gra na środku jako śpo a nie na skrzydle, bo na środku ewidentnie lepiej się czuję i lepiej gra. Na lewe skrzydło zdecydowanie pasuje kogoś ściągnąć.

1

Wojtek grzej się

16

@tbas właśnie ja się zastanawiam co mają w głowie osoby, które tak piszą. Czyli co, sprawiedliwość niszczy piłkę nożną? Spalony to spalony i nie ma znaczenia czy duży czy mały. Co taka osoba by chciała zrobić w takim razie? Zrobić przepis, że mały spalony to nie jest spalony? Kto wtedy decyduje który to mały a który już duży?
Kompletny bezsens.

0

@Kgorecki2500 ja mam tak, że nie potrafię współczuć osobie, która sama jest sobie winna. Maciak jest tak traktowany, ponieważ stawia na piedestale zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć tysięcy kobiet, dzieci i cywilów i rości sobie prawo do terenów obcego Państwa. Jeszcze te wczorajsze słowa "widzicie Państwo jaki hejt się wylewa na prezydenta Putina?". A co ma się wylewać? Miłość i podziw za to, że jest mordercą? I te jego gadki o rozbrajaniu Państwa kiedy na całym świecie napięcie rośnie i wojna może się zacząć w każdym momencie.

3

Nie no niemożliwe to jest, że tak grający Inter strzelił 3 bramki..

0

Dobra no nie takie rzeczy Barca odrabiała w tym sezonie, ale to jest skandal, że każdy stały fragment gry to jest aż takie zagrożenie..

0

@ali3gator bardziej Neymar w prajmie. Messi miał jednak inny styl dryblingu, prowadzenia piłki.

0

Tego Interu nie ma na boisku. Dwa gole z dupy. Jazda z nimi!!

2

Dla tych wszystkich oburzonych na Stana zacytuję jedną wypowiedź Maciaka z tej krótkiej rozmowy, która powinna pokazać co tam się odwaliło: "Czy nie widzicie Państwo jaki hejt się wylewa na prezydenta Putina?".

0

@Rastafarnianin no na live po ostatniej debacie mówił, że Trzaskowski dobrze wypadł, więc ta Twoja teoria się nie trzyma kupy za bardzo

1

@Ojciec5tkidzieci Stanowski sam wyjaśnił dlaczego się uczepił Trzaskowskiego na tych debatach. Trzaskowski jako jedyny odmówił przyjścia na rozmowę do kanału zero, dlatego debaty były jedyna możliwością porozmawiania z nim. Reszta kandydatów włącznie z tymi lewicowymi jakoś nie miała problemu ze Stanowskim i pojawieniem się w kanale zero. Zobaczymy czy dojdzie do tej rozmowy na kanale Trzaskowskiego, którą sam na debacie obiecał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker ale przecież taka jest prawda xD jest zarejestrowany nie w komitecie PIS a w komitecie obywatelskim to co ma mówić?

1

Czy to Roma mecz życia czy Inter taki słaby?

0

@Firestone Prawda. Najbardziej normalny tam to jest chyba Mbappe.

1

@Fenelon piękne podsumowanie. Duma rozpiera.

0

@capoN Ramos owszem, natomiast Pepe to patologia na równi z Rudigerem

0

Będzie wręczenie pucharu na TVP czy na TVP Sport?

1

Ten Rudiger to się ledwo rusza.. oby szli z nim 1 na 1 jak najczęściej.

0

Oby nie było karnych, bo nie wyczymie nerwowo

0

Na Torresie był karny a teraz chyba nie było

0

Nie będzie karnego

1

Dobra teraz to już musimy ich zniszczyć

2

Stronniczość komentatorów abusrdalna. To.jest TVP czy RM TV?

0

Nie no Raphinha co Ty robisz

0

Nie no ten Real to jest tak obrzydliwy, że na nich się nie da patrzeć. Tam nie ma jednego chłopa co go można chociaż trochę polubić. Sędzia zagwizdał i pierwsze co zrobili to się rzucili na niego, a powinni mieć przynajmniej dwie żółte kartki więcej i pewnie by mieli gdyby biała propagandowka nie odwalala na YT. Teraz sędzia już dla swojego spokoju woli nie dawać żółtej kartki jak nie musi, bo mu będą dziecko w szkole atakować. Na prawdę nie ma słów na ten klub i nie wiem co się musi stać żeby to co oni robią się skończyło.

3

Nie dadzą czerwonej na pewno, bo RM TV by wysłało płatnych zabójców do domów każdego z sędziów.

0

@KrwawiaceoczyVEB dobrze, że nie w kulach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?