tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek problem w tym, że został "zaorany" przez dziennikarkę, która ma być niezależna i ma nie stawać po konkretnej stronie a tutaj ona się kłóci z kandydatem w obronie jednej z partii. Skandal co najmniej taki jak sędzia w ostatnim klasyku.
3
@AlphaNumeric ale to religia mówi, że w momencie zapłodnienia powstaje nowy unikalny kod DNA czy nauka?
Nauka jasno mówi, że z biologicznego punktu widzenia życie ludzkie rozpoczyna się w momencie zapłodnienia. Tworzy się wtedy zygota, która zawiera unikalny kod DNA i w tym kodzie są już zapisane wszystkie cechy danego człowieka i determinuje ten kod DNA jego rozwój.
Mi się wydawało, że to nauka nam pozwoliła na odkrycie jak powstaje życie a nie religia. Chyba, że masz jakieś księgi religijne, które zawierają dokładny opis jak plemnik i komórka jajowa się łączą i opisują jak powstaje DNA to z chęcią poczytam.
5
@takisobiektos @AlphaNumeric to jest człowiek tylko na wczesnym etapie rozwoju. W momencie zapłodnienia powstaje nowa istota z nowym unikalnym dla siebie DNA. Nauka jasno mówi, że nowe życie zaczyna się od poczęcia. Niestety to nowe życie nie ma jak stanąć w swojej obronie i w żaden sposób nie jest chronione.
0
@gaucho104 nadal mi się to wydaje bardzo dużo. Ja mieszkam z narzeczoną i wydajemy tygodniowo ok. 250-350 zł na zakupy a też jakoś bardzo nie oszczędzamy. U Ciebie dochodzi oczywiście dwójką dzieci, ale no nie widzę żebym nawet z dwojka dzieci miał dobić do 800 zł. Pewnie by się kończyło w okolicach 500 zł.
Chciałbym z ciekawości jakiś Twój paragon zobaczyć xD
0
@mientusek1407 wziął po prostu przypadkowy filmik z internetu i nie patrzył w jakim języku jest komentarz. Zależało mu pewnie na tym żeby konkretną akcje z meczu pokazać a język komentarza nie ma znaczenia.
0
@gaucho104 ilu osobowa rodzina, że za zakupy Ci wychodzi 850 zł?
0
@Mankind dzięki, że w pierwszym zdaniu ostrzegłeś, że nie ma sensu tego dalej czytać
1
@Sysia11 no sędzia tak kręcił na korzyść Realu, że nawet kibice tego klubu są zniesmaczeni
0
@barca__rządzi mam tak samo. Po takim występie sędzia powinien mieć przynajmniej kilka miesięcy przerwy żeby się zastanowił nad sobą. Nie można tego tak zostawić, bo takie cyrki się dzieją w każdym ważniejszym meczu.
6
Czuję obrzydzenie po tym meczu. To co tutaj odwalił sędzia to jest najgorszy występ arbitra jaki widziałem w życiu. Tak jak ktoś napisał wcześniej - tak jawnego podejmowania decyzji z korzyścią dla jednej drużyny to nie było chyba od czasu mundialu w Korei.
Całe szczęście, że ten mecz oglądały setki milionów ludzi i każdy z nich widział jak Real jest pchany przez sędziów.
0
Dobrze, że to się dzieje w klasyku, bo pół świata to ogląda i wszyscy zobaczą jak ten Real jest wspomagany przez sędziów na każdym kroku.
1
Nie no w jaki sposób to jest naturalne ułożenie ręki
0
@komin32 no to po co taki chłop w drużynie, który wiadomo, że jest za słaby i zawala ważne mecze tak jak to wczoraj miało miejsce? Miłość do klubu to jedno, ale umiejętności to drugie. Samą miłością do klubu trofeów się nie zdobywa.
0
@clyde a co niby wczoraj zrobił De Jong takiego strasznego?
1
@komin32 to niech mnie też wezmą do Barcelony też będę robił tak jak on.
Nie tylko na to się powinno patrzeć przy wyborze zawodników do klubu. Przez to właśnie jego drewniactwo straciliśmy tego gola na 3-3, bo chłop jest zwrotny jak słoń i jak musiał nagle zmienić kierunek biegu to się powywracał o własne nogi.
0
@Xpert77 według mnie to jest za mało na faul. Martin chciał nie potrzebnie wymusić faul i się położył zamiast walczyć do końca. Niby dał dwie asysty, ale mecz w jego wykonaniu tragiczny.
0
Boli to podwójnie przez to, że było tak blisko....
3
Ale czuć te niepewność w obronie. Kazda akcja Interu (a nie ma ich wiele) wydaje się być ogromnym zagrożeniem.
0
@Cule1234 no nie wiem po tych zdjęciach to nadal wygląda tak jakby faul się zaczął przed polem karnym
1
Jak to jest możliwe, że Inter grając tak tragicznie w obydwu meczach zdołał strzelić 5 bramek?
0
Nie no trenowany wolny na treningach pewnie milion razy a i tak dzbany stoją na linii strzału...
0
Ehhh znowu odrabianie 2-0...
0
Lewy, Araujo i Gavi/Fermin obowiązkowo na drugą połowę.
0
@Sysia11 a co to kazda kontuzja jest taka sama?
0
@Coutinho007 przecież Kounde na so był tragiczny. Same błędy.
3
@meteo100 gdyby takie afery miały jakiekolwiek znaczenie to 90% obecnych polityków już byśmy nie mieli w rządzie a jednak są i mają się dobrze, więc na ludziach to już kompletnie nie robi wrażenia, bo wiadomo, że polityk = oszust. Jedynie czym się ludzie kierują to tym żeby wybrać oszusta, który myśli w miarę podobnie co oni.
0
@beter2 mi się wydaje, że Raphinha powinien zostać, ale niech gra na środku jako śpo a nie na skrzydle, bo na środku ewidentnie lepiej się czuję i lepiej gra. Na lewe skrzydło zdecydowanie pasuje kogoś ściągnąć.
1
Wojtek grzej się
16
@tbas właśnie ja się zastanawiam co mają w głowie osoby, które tak piszą. Czyli co, sprawiedliwość niszczy piłkę nożną? Spalony to spalony i nie ma znaczenia czy duży czy mały. Co taka osoba by chciała zrobić w takim razie? Zrobić przepis, że mały spalony to nie jest spalony? Kto wtedy decyduje który to mały a który już duży?
Kompletny bezsens.
0
@Kgorecki2500 ja mam tak, że nie potrafię współczuć osobie, która sama jest sobie winna. Maciak jest tak traktowany, ponieważ stawia na piedestale zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć tysięcy kobiet, dzieci i cywilów i rości sobie prawo do terenów obcego Państwa. Jeszcze te wczorajsze słowa "widzicie Państwo jaki hejt się wylewa na prezydenta Putina?". A co ma się wylewać? Miłość i podziw za to, że jest mordercą? I te jego gadki o rozbrajaniu Państwa kiedy na całym świecie napięcie rośnie i wojna może się zacząć w każdym momencie.